حل مشکل بالابردن بار مسافرها از پله!
۳۳۹۲۱۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۸
۱۰۶۸۵
یک شرکت آمریکایی چمدانی تولید کرد که به طور هوشمندانه مطابق با میل کاربر تغییر وضعیت می‌دهد و با استفاده از مجموعه حرکتی شبیه به تانک به آسانی از هر نوع پلکانی بالا می‌رود.
وبسایت خبرآنلاین: یک شرکت آمریکایی چمدانی تولید کرد که به طور هوشمندانه مطابق با میل کاربر تغییر وضعیت می‌دهد و با استفاده از مجموعه حرکتی شبیه به تانک به آسانی از هر نوع پلکانی بالا می‌رود.

چمدان Traxpack دارای دستگیره قابل تنظیم خودکار است تا استفاده از آن در هر شرایط مثل بالارفتن از پلکان آسان شود. همچنین این چمدان مجهز به ردیاب امواج سیستم موقعیت‌یاب جهانی و باتری داخلی است تا در صورت گم‌شدن به سرعت قابل رهگیری باشد.

محققان شرکت سازنده با در نظر گرفتن چالش استفاده از چمدان‌های چرخ‌دار در بالارفتن از پلکان‌ معمولی یا پلکان هواپیما با خلق یک نوآوری هوشمندانه و استفاده از مجموعه چرخ شبیه به تانک این مشکل را برطرف کردند.

حل مشکل بالابردن بار مسافرها از پله

حل مشکل بالابردن بار مسافرها از پله

سخنگوی شرکت سازنده چمدان Traxpack عنوان کرد: همه می‌دانیم که حمل چمدان همیشه با مشکلاتی همراه است. این مشکلات بیشتر در مواردی پیش می‌آید که قرار باشد از پلکان هواپیما بالا رفته یا از راهروهای باریک عبور کنیم.

وی در ادامه افزود: محققان ما با در نظر گرفتن مشکلات موجود در سفر مثل در دسترس نبودن برق برای شارژ تلفن‌همراه، مشکل حمل‌ونقل در شرایط دشوار مثل بالارفتن از پلکان و در نهایت احتمال سرقت یا گم کردن چمدان از جدیدترین نوآوری‌های ممکن استفاده کردند تا چمدانی هوشمند و با کارایی بالا تولید کنند.

حل مشکل بالابردن بار مسافرها از پله

شرکت سازنده قیمت هر دستگاه چمدان هوشمند با تجهیزاتی مثل شارژر، باتری پنهان، استند نگه‌دارنده تبلت و تلفن‌همراه و سیستم رهگیر امواج GPS را 515 دلار اعلام کرد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج