از رگ‌گيري چه مـــي‌دانيد؟
۳۳۹۳
۰۲ تير ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۰
۴۸۹۷۴ 
در بدن انسان شريان‌هايي وجود دارد كه احتمال تجمع رسوبات مختلف در اين شريان‌ها بسيار زياد است.
برترین مجله اینترنتی ایران در حقيقت تجمع رسوبات و سموم بدن در اين شريان‌هاست كه موجب بروز برخي از بيماري‌ها و اختلال‌ها در عملكرد دستگاه‌هاي دروني بدن مي‌شود. در طب سنتي ايران به 2 روش متفاوت به تخليه و خروج اخلاط سالم كمك مي‌كنند كه يكي از اين راه‌ها رگ‌گيري و ديگري حجامت است. در شيوه رگ‌گيري، درمانگر با هدايت اخلاط ناسالم و سموم موجود در شريان‌ها به تخليه آنها از بدن كمك مي‌كند. 

در برخي حالت‌ها درمانگر با پراكنده كردن اخلاط و سموم جمع شده در يك عضو به درمان اين ناحيه كمك مي‌كند. به‌عنوان مثال در برخي از بيماري‌هاي كليوي با كمك رگ‌گيري و پراكنده سموم و اخلاط موذي از شريان‌ها و رگ‌هاي مربوط به كليه‌ها قابل درمانند. در كنار رگ‌گيري ارائه ماساژ به بيماران نيز در هدايت سموم و اخلاط موذي بدن و دفع آنها بسيار موثر است.

به‌عنوان مثال درمانگران شيوه‌هاي درماني در سراسر جهان براي اخراج سموم از بدن حتي در درمان افراد معتاد به مواد مخدر و الكل از اين شيوه براي سم زدايي و پاكسازي خون آنها به‌عنوان يك درمان كمكي بهره مي‌گيرند.

بنابراين با كمك تكنيك رگ‌گيري يكي از شاخه‌هاي درماني مكتب شكسته بندي طب سنتي ايران مي‌توان علاوه بر پاكسازي سموم بدن و درمان بيماري‌ها براي پيشگيري از ابتلا به بسياري از بيماري‌ها اقدام كرد. علاوه بر رگ‌گيري، قولنج گيري، جا انداختن ناف و ارائه ماساژهاي خاص از ديگر خدماتي است كه در مكتب شكسته بندي طب سنتي ايران به بيماران و مخاطبان ارائه مي‌شود.

باز نشر اختصاصی: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج