قرقیزستان هوا صادر می‌کند
۳۴۱۲۴۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۵
۱۱۱۵۲
بتازگی یک شرکت قرقیزستانی اعلام کرد قیمت یک بسته هوای قرقیزستان 200 صوم یعنی حدود 3.5 دلار است که در حال حاضر چند سفارش تولید دریافت شده که در این درخواست‌ها هوای مناطق کوهستانی قرقیزستان جایگاه ویژه‌ای را دارد.
خبرگزاری فارس: بتازگی یک شرکت قرقیزستانی اعلام کرد قیمت یک بسته هوای قرقیزستان 200 صوم یعنی حدود 3.5 دلار است که در حال حاضر چند سفارش تولید دریافت شده که در این درخواست‌ها هوای مناطق کوهستانی قرقیزستان جایگاه ویژه‌ای را دارد.

قرقیزستان هوا صادر می‌کند

به گزارش «24 کی جی» بتازگی در قرقیزستان هوای فشرده به فروش می‌رسد.

«ماکسیم باراویک» تولیدکننده این محصول غیرعادی با بیان تاریخچه اقدامات خود، اظهار داشت: این ایده چند سال پیش در ذهن من بود تا بتوانم هوای پاک را به صورت فشرده بسته بندی تهیه و صادر کنم.

وی ادامه داد: در حال حاضر این ایده عملی شده و شرکت ما هوای بسته بندی را تهیه کرده و به کشورهای دیگر از جمله فرانسه و آلمان صادر می‌کند.

ماکسیم باراویک تصریح کرد: ما از 2 سال قبل در نظر داشتیم تا بسته‌بندی و صدور هوا را اجرایی کنیم که با عدم حق ثبت اختراع مواجه شدیم اما چندی قبل این مدرک را دریافت کردیم.

وی افزود:قیمت یک بسته هوای قرقیزستان 200 صوم یعنی حدود 3.5  دلار است که در حال حاضر چند سفارش تولید دریافت شده که در این درخواست‌ها هوای مناطق کوهستانی قرقیزستان جایگاه ویژه‌ای را دارد.

علاوه بر این، هوای قرقیزستان بیشتر برای گردشگران جذابیت دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج