دستگیری دزدان فرصت‌ طلب «شهران»
۳۴۳۵۶۹
۰۱ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴
۲۲۴۱۲
سه دزد فرصت‌طلب وقتی دریافتند ساکنان خیابان شهران پس از انفجار گاز مجبور به ترک خانه‌هایشان شده‌اند سناریوی دستبرد به خانه‌های خالی را اجرا کردند.
سه دزد فرصت‌طلب وقتی دریافتند ساکنان خیابان شهران پس از انفجار گاز مجبور به ترک خانه‌هایشان شده‌اند سناریوی دستبرد به خانه‌های خالی را اجرا کردند.

ساعت 5 صبح جمعه 28 خرداد یک جوان بسیجی که پس از انفجار لوله گاز در منطقه شهران برای کمک به مردم وارد منطقه شده و قصد داشت تا در تخلیه خانه به اهالی محل کمک کند ناگهان با صحنه مشکوکی روبه‌رو شد.

پسر جوانی سوار بر موتور جلوی ساختمانی که ورودی‌اش تخریب شده بود به انتظار نشسته بود که همان موقع دو جوان درحالی که یکی از آنها یک رایانه دستی و نفر دیگر یک ساک در دست داشت از ساختمان خارج شدند.

جوان بسیجی که متوجه سرقت شده بود، به خاطر اینکه توان مقابله با سه دزد را نداشت با فریاد از مردم کمک خواست تا مانع فرار دزدان شود. اما هر سه دزد سوار بر موتور گریختند اما لحظاتی بعد راننده موتور تعادلش را از دست داد و داخل کوچه به زمین افتاد. بدین ترتیب سه دزد جوان در حلقه محاصره مردم و مأموران گرفتار شدند.

با دستور بازپرس «عموزاد» از شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34، متهمان در اختیار مأموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

حمید 19 ساله که راهی جز اعتراف نداشت به مأموران گفت: شب قبل از سرقت با دوستانم در قهوه‌خانه‌ای در منطقه پاکدشت بودیم و تصمیم گرفتیم صبح برای تفریح به منطقه فرحزاد برویم. اما صبح با مشاهده آمبولانس‌ها و خودروهای آتش‌نشانی و شعله‌های آتش در شهران پی بردیم اهالی منطقه مجبور به ترک خانه‌هایشان شده‌اند که همانجا تصمیم گرفتیم تا برای تأمین هزینه تفریح و خوشگذرانی اقدام به سرقت کنیم.

امین 18 ساله نیز با تأیید حرف‌های همدستش گفت: وقتی دیدم خانواده‌ها یکی پس از دیگری خانه‌هایشان را ترک می‌کنند، به انتظار نشستیم و بعد از رفتن اهالی ساختمان تحت نظر، با تخریب در وارد خانه شدیم.

صاحبخانه نیز که باور نداشت در مدت زمان کوتاهی خانه‌اش هدف دستبرد قرار گرفته به مأموران گفت: پس از انفجار لوله گاز دستور دادند برای اطمینان و امنیت جانمان از خانه‌ها خارج شویم که من نیز همراه خانواده‌ام به بیرون از خانه رفتیم اما پس از 2 ساعت وقتی به خانه بازگشتیم با در تخریب شده و خانه به هم ریخته روبه‌رو شدیم. درحالی که فکر می‌کردم پس از رفتن ما دوباره انفجاری رخ داده است اما یکی از همسایه‌ها از ماجرای دستبرد خانه‌ام به دست سه دزد جوان خبر داد.

متهمان پس از بازداشت برای تحقیقات بیشتر و بررسی سوابقشان در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1395/04/01
خدایا دیگه این درد را کجا ببریم وانسانیت در نزد کسانی تا کجا سقوط میکند
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1395/04/01
این که شما می بینید هفته ای 3 روز میایند یا شمال هستند یا در باغ ها وییلاق ها خوش میگذرانند بهترین خانه ها وماشین ها وویلاها مال بازاری هست
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1395/04/01
آقا صادق چه ربطی داره که کی چی داره یا نداره کجا می رند شما هم میتونی برو بخر برو تفریح کن الان بحث دزدی نه دارای اموال مردم
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1395/04/02
چاره تمام دزدی ها اجرای حکم قطع ید است
وبلفاصله ریشه کن میشود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج