دلزدگی اما واتسون از هری پاتر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۴۸۳۶۸
۱۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۱
۸۲۹۲
بازیگری که در سازمان ملل هم فعالیت دارد، هنوز هم نمی تواند از نقش هرماینی در مجموعه فیلم های «هری پاتر» فرار کند.
روزنامه بانی فیلم: بازیگری که در سازمان ملل هم فعالیت دارد، هنوز هم نمی تواند از نقش هرماینی در مجموعه فیلم های «هری پاتر» فرار کند.

اما واتسون دوست ندارد در دنیای هری پاتر بماند

به نقل از ایندپندنت، اما واتسون اصرار دارد که نخواهد گذاشت توجه ادامه دار رسانه‌ها به او به خاطر «بازیگر کودک» بودن وی، روی انتخاب‌های حرفه ای او تاثیر بگذارد. می توان این بازیگر بریتانیایی را در پروژه بعدی اش کنار دنیل برول در فیلم «مستعمره» تماشا کرد؛ درامی جذاب درباره زنی جوان که می خواهد دوست دزدیده شده‌اش را نجات بدهد و وارد منطقه مستعمره نشینی در شیلی می شود که فرار کردن از آن بسیار سخت است.

مدت زیادی از انتشار نخستین تریلر این فیلم نگذشته بود که رسانه‌ها داستان هایی را با عکس هایی از آن منتشر کردند و نوشتند اما واتسون سعی دارد حرکتی جدید بکند و از هرماینی و «هری پاتر» فرار کند. او در این باره می‌گوید: «نسبت به این مسئله آگاه هستم، اما دوست ندارم بگذارم این سر و صداها روی انتخاب‌هایم تاثیر بگذارند چون در نهایت آنطور زندگی کردن بسیاری از فرصت ها و تجربه ها را از من خواهد گرفت. آن وقت هیچ کاری نمی کنم».

داستان فیلم «مستعمره» در پس زمینه کودتای نظامی سال ۱۹۷۳ شیلی اتفاق می افتد و از داستان های حقیقی که در آن منطقه به وقوع پیوستند استفاده می کند. در آن زمان مردی به نام پل شیفر (با نقش آفرینی مایکل نیکویست) که بعدها مشخص شد آزاردهنده کودکان هم بوده مسئولیت رهبری آن منطقه را بر عهده داشت و از آن به عنوان یک مرکز شکنجه برای رژیم دیکتاتوری آگوستو پینوشه استفاده می کرد. واتسون به شیلی پرواز کرد تا با اعضای این گروه که حالا با عنوان «ویلا باویرا» شناخته می شوند ملاقات کند. او می گوید: «این اتفاق مربوط که گذشته های دور نمی‌شود، اما هنوز هم اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست. این داستان دیوانه وار و مسلما آزاردهنده است. یک اتمسفر قوی و فراگیر در آنجا وجود داشت. حتی اگر با کسی هم صحبت نمی کردم، فقط اینکه اطراف آن ساختمان ها بودم و می دانستم داخل آن ها چه اتفاق هایی افتاده تجربه بسیار سنگینی بود.»

واتسون بعد از اینکه متوجه شد می‌تواند با شخصیتش در این فیلم که لینا نام دارد به خوبی ارتباط برقرار کند و شجاعت او برایش جذاب است، مسئولیت ایفای آن را بر عهده گرفت. او با بیان اینکه زنانی که در زندگی خودش حضور دارند الهام بخش او برای حضور در این فیلم بودند، گفت: «او یک مهماندار هوایپما و یک زن عادی است. من از زنانی که در زندگی شخصی‌ام با آن ها ملاقات کردم و دیدم که همان نوع قدرت و اراده درونی را دارند برای ایفای این نقش الهام گرفتم. آن ها به خودشان و کاری که می‌کردند باور داشتند که به آن ها اجازه می داد کارهای خارق العاده بکنند.»

در فیلم «مستعمره» صحنه های حساس بسیاری وجود دارد و مهیب‌ترین آن ها شامل خشونت علیه زنان می‌شود، مساله‌ای که واتسون به عنوان سفیر حسن نیت زنان در سازمان ملل، بسیار با آن آشنایی دارد و به آن اهمیت می دهد. او می گوید: «فکر می کنم از هر چهار زن، یک زن در طول عمرش با نوعی از خشونت مواجه می‌شود. به اندازه کافی درباره این صحبت نمی شود که این مساله چقدر فراگیر است. این تبدیل به یک امر معمولی شده که زنان باید وقتی تنها راه می روند نگران باشند، حالا چه شب باشد چه زمان دیگری. به نظرم غم انگیز است که در جامعه ای زندگی می کنیم که در آن زنان احساس امنیت نمی‌کنند».

سال آینده واتسون در بازسازی لایو اکشن انیمیشن «دیو و دلبر» متعلق به کمپانی دیزنی نقش دلبر را ایفا خواهد کرد. او از دوران کودکی تمام آهنگ های این فیلم را از حفظ بود و حالا می تواند رویایی که تمام دختر کوچولوها در سر می پروراندند را به حقیقت بدل کند و بسیار هم در آن موفق باشد، مخصوصا با توجه به موفقیت فیلم های مشابه اخیر از جمله «سیندرلا» و «کتاب جنگل». واتسون درباره شخصیتش می گوید: «خیلی خوشم می آید که او دختری مبارز است که تمام زندگی اش حول این نمی چرخد که با خوش تیپ ترین پسر دهکده ازدواج کند. دلبر می خواهد بخواند، می خواهد ماجراجویی کند و می خواهد زن و انسان منحصر به فردی باشد. داستان او یکی از اولین داستان هایی بود که خواندم، برای همین ایفای نقشش خیلی جالب بود.»

فیلم «مستعمره» از روز اول جولای اکران می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر