برگزاری بزرگترین مسابقات گیم ایران
۳۴۸۶۰۸
۱۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۵
۴۹۲۵
فدراسیون ورزش های الکترونیک به تازگی در ایران شروع به کار کرده و با آغاز کار این فدراسیون می توان آینده خوبی را برای گیمرهای حرفه ای انتظار داشت.
وب سایت تک شات : اکثر جوانان و نوجوانان علاقه بسیار زیادی به بازی های رایانه ای دارند و همین امر باعث شده تا مسابقات بازی های رایانه ای هواداران زیادی را داشته باشد. در دنیا این مسابقات زیر نظر فدراسیون ورزش های الکترونیک برگزار می شود، و همین موضوع باعث شده که این مسابقات شکل استاندارتری داشته باشند. در ایران  نیز فدراسیون ورزش های الکترونیک به تازگی شروع به کار کرده و با آغاز کار این فدراسیون می توان آینده خوبی را برای گیمرهای حرفه ای انتظار داشت. خبر خوش اینکه در هفته های آینده قرار است مسابقات گسترده ای از بازی های رایانه ای در ایران برگزار شود. 

برگزاری بزرگترین مسابقات گیم ایران

جشنواره تابستانی ICG قرار است از اول مرداد ماه کار خود را شروع کند و به مدت یک ماه جوانان و نوجوانان را سرگرم کند. این جشنواره که برای اولین بار برگزار می شود، قصد دارد از تمام پتانسیل موجود در دنیای گیم استفاده کند و تمام گیمرهای کنسول، موبایل و پی سی را دورهم جمع کند و  رقابتی تنگاتنگ را بین آنها رقم زند.

از نکات مهم این مسابقات گستردگی بازی ها است. تمامی بازی هایی که توانسته انگیزه رقابت را در بین گیمرها ایجاد کند در این مسابقات گنجانده شده است. جوایز در نظر گرفته شده نیز باعث می شود گیمرهایی که هنوز مبتدی هستند، برای امتحان شانس خود، پا به میدان این مسابقات بگذارند.

در لیست زیر می توانید اسامی بازی ها و تعداد نفرات مجاز هر تیم و جوایز هر بخش را مشاهده کنید.

مسابقات بر روی PC:

1. (DoTA2(5vs5 – سی میلیون تومان جایزه
2. (Counter-Strike:Global Offensive(5vs5 – سی میلیون تومان جایزه
3. (League of Legends(5vs5– سی میلیون تومان جایزه
4. (Heroes of The Storm(5vs5– پنج میلیون تومان جایزه
5. (Overwatch(6vs6 – پنج میلیون تومان جایزه
6. (Rainbow Six: Siege(5vs5– پنج میلیون تومان جایزه
 
مسابقات بر روی کنسول:

7. (FIFA 2016(PS4 – شانزده میلیون تومان جایزه
8. (PES 2016(PS4 – شانزده میلیون تومان جایزه

مسابقات بر روی موبایل و تبلت:

9. (HearthStone(1vs1 – هفت میلیون تومان جایزه
10. (Clash Royale(1vs1– چهار میلیون تومان جایزه
11. (Vainglory(3vs3 – یک میلیون تومان جایزه
12. (2Cars(High score – یک میلیون تومان جایزه
13. (Piano Tiles(High score – یک میلیون تومان جایزه
14. (Soccer Stars(High score – یک میلیون تومان جایزه

کسانی که تمایل دارند در یکی از بازی های بالا در این مسابقات ثبت نام کنند می توانند از روز شنبه 12 تیر ماه اقدام به ثبت نام کنند. هزینه ثبت نام این مسابقات در هفته اول بسیار ناچیز می باشد و از هفته دوم قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد. طبق گفته برگزار کنندگان درآمد های کسب شده از این مسابقات به موسسه خیریه محک اهدا خواهد شد. 

پس از پایان ثبت نام برگزار کنندگان اقدام به برنامه ریزی برای اجرای مسابقات می کنند. به خاطر تعداد زیاد علاقه مندان، مسابقات برخی بازی ها ابتدا به صورت آنلاین برگزار می شود. رشته PC از این روند برگزاری تبعیت می کند و ابتدا بازیکنان باید به صورت آنلاین رقابت کنند، و درانتها از تیم های برتر دعوت می شود در مسابقات داخل سالنی شرکت کنند . رشته های کنسول و موبایل از ابتدا در داخل سالن برگزار می شوند. محل برگزاری مسابقات نهایی در مصلی امام خمینی (ره) خواهد بود. 
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج