ترسناک ترین و راحت ترین راه لاغر شدن!
۳۵۰۲۰
۰۸ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۷
۱۳۹۸۶
لاغرشدن و داشتن اندامی مناسب از جمله مواردی است که بسیاری از افراد به دنیال آن هستند. این آرزو نه فقط به خاطر اندامی زیبا بلکه به خاطر سلامتی نیز هست.
باشگاه خبرنگاران جوان: لاغرشدن و داشتن اندامی مناسب از جمله مواردی است که بسیاری از افراد به دنیال آن هستند. این آرزو نه فقط به خاطر اندامی زیبا بلکه به خاطر سلامتی نیز هست.

 راه های بسیاری زیادی تا به حال برای لاغر شدن نام برده شده است که از جمله آن ها می توان به خوردن فلفل و یا ورزش های طاقت فرسا اشاره کرد.

به تازگی در تحقیقاتی که در دانشگاه "وست مینستر" انجام شده است مشخص شد که دیدن فیلم های ترسناک نیز می تواند به شما در داشتن اندامی مناسب کمک کند.


در این تحقیقات، نتایج از این قرار بود که تماشای فیلم های ترسناک به مدت ۹۰ دقیقه می تواند تا ۱۱۳ کالری بسوزاند که این به اندازه نیم ساعت پیاده روی و یا خوردن یک تخته شکلات است.

محققان تحقیقاتشان را در این نقطه متوقف نکردند و آن ها تعدادی از فیلم های که میزان بیشتری کالری می سوزانند را نیز مشخص کرده اند. در این میان فیلم درخشش در صدر جدول قرار دارد.فیلم درخشش که در سال ۱۹۸۰ ساخته شد و به عنوان یکی از ترسناکترین فیلم های تاریخ سینمای دنیا شناخته می شود می تواند باعث سوختن ۱۸۴ کالری شود.

در این میان فیلم آرواره ها با ۱۵۸ کالری مقاوم دوم را بدست آورد.در این تحقیقات همچنین مشخص شد فیلم هایی که باعث می شود تا بیننده لحظه ای از روی صندلی اش تکان بخورد بهترین عملکرد را در سوزاندن کالری و لاغری دارند.
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:1
-
13:19 - 1391/08/08
اينم شد راه براي لاغر كردن !!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:15 - 1391/08/08
استرسی که فیلم ترسناک بهم وارد میکنه 10سال پیرم میکنه چه کاریه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:32 - 1391/08/08
از عوارضش هم بگید که آدم باید مخچه اش تعطیل بشه، توهم بزنه دیوانه بشه هزاران درد و مرض دیگه هم بگیره. تازه گیرم 1بار فیلم و دیدی 184 تا کالری هم سوزوندی دیدن فیلم دفه دوم که دیگه ترسناک نیست تازه آدمهای چاق که نیاز به لاغری دارن که بیشتر موقع استرس می خورن تازه گوشت تنشون آب می شه چربی ها و دمبه هاشون رو چیکار کنن
در کل احمقانه ترین راه است نه راحت ترین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:26 - 1391/08/11
وااااااااااااای واقعا پس چرا من لاغر نمیشم این همه فیلم ترسناک میبینم
همیشه ام می پرم هوا
بعدشم زود یادم میره نمی ترسم
ولی لاغر نشدم
AFGHANISTAN
21:10 - 1394/06/26
آيا اين راست امتحان عيب نيست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج