معروف ترین سوپراستار های مجرد در ایران و جهان
۳۵۰۵۱
۰۹ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۳
۳۴۸۴۵
این مردان جوان سوپراستار ایران یعنی بهداد، گلزار و رادان هنوز نتوانسته‌اند جواب این معادله را پیدا کنند. به هر صورت آسان که نیست؛ قرار است درباره مهم‌ترین مسئله زندگی خود تصمیم بگیرند ازدواج.
برترین مجله اینترنتی ایران


مجله ایده آل:  بهرام رادان در اواخر تابستان در مصاحبه‌ای  اختصاصي با زندگي ایده‌آل گفت:« به نظر من تشكيل خانواده دادن، يكي از مهم‌ترين كارهاست. مثل اين است كه شما مي‌خواهيد برويد يك ساختمان بسازيد، اين ساختمان احتياج به دانش و تجربه دارد، نياز به پول و مهارت، زمين مناسب و فصل خاص دارد. اين ساختمان اينجا اسم خانواده مي‌گيرد. آجرهاي آن از موجودات زنده تشكيل شده‌اند؛ بنابراين خيلي مسئوليت‌پذيري بالاتري لازم دارد. در مورد خودم مي‌گويم روزي كه چنين مسئوليتي را بپذيرم، بايد به جايگاهي رسيده باشم كه بتوانم يك زندگي سالم تشكيل دهم.» این مسئولیت سنگین(به قول رادان) در کنار حرفه‌ای چون بازیگری آن هم نه یک بازیگر معمولی بودن بلکه سوپراستار کشوری چون ایران،معادله‌ سختی را می‌سازد که برای رسیدن به جواب آن نمی‌توان راه ساده‌ای را طی کرد که خود این مردان جوان سوپراستار ایران یعنی بهداد، گلزار و رادان هنوز نتوانسته‌اند جواب این معادله را پیدا کنند. به هر صورت آسان که نیست؛ قرار است درباره مهم‌ترین مسئله زندگی خود تصمیم بگیرند. در این گزارش می‌خواهیم  براساس گفته‌های خود  این بازیگران مجهول‌های این معادله را پیدا کنیم.

معروف ترین سوپراستار های مجرد


 مشغله‌ جایی برای فکر نمی‌گذارد

بهرام رادان می‌گوید:«هيچ وقت برايم پيش نيامده كه گوشه‌اي از ذهنم را به ازدواج اختصاص دهم. منظورم اين است كه قطعا به عنوان يك مرد 33 ساله به ازدواج فكر مي‌كنم اما هنوز موضوع آنقدر جدي نشده كه بروم زيرساخت‌هاي زندگي‌ام را آماده كنم كه بتوانم ازدواج كنم اما در نهايت هميشه طرفدار يك زندگي سالم خانوادگي بوده و هستم. اميدوارم ازدواج متفاوت و پرسروصدايي داشته باشم.» رادان درست می‌گوید آنقدر چنین سوپراستارهایی پرمشغله هستند که نمی‌توانند به این راحتی‌ها بخشی از ذهن‌شان را به ازدواج اختصاص دهند، معمولا نظم شخصي، چیزی است که در زندگی هنرمندها کم پیدا می‌شود؛ آنها نه ساعت کار ثابت دارند و نه ساعت فراغت معين. تمام برنامه زندگی‌‌شان موکول به این است که کدام کارگردان و برای چه فیلمی و در چه مکانی آنها را دعوت به همکاری کند. مثلا گاهی برای یک فیلم مجبور می‌شوند ما‌‌‌ه‌ها از خانه و زندگی دور باشند و در شهری دیگر به کار بپردازند كه مسلما زندگی زناشویی با چنین افرادی چندان کار راحتی نخواهد بود. خود این چهره‌ها نیز با آگاهی به این موضوع کمتر فکر ازدواج به سرشان می‌زند و ترجیح می‌دهند تنها باشند تا دیگر نیاز نباشد برای نظم کاری‌شان به کسی جواب پس دهند. تا جایی که خیلی از آنها ترجیح می‌دهند که این روند زندگی فقط به دوش خودشان تنها باشد.

ازدواج قابل پیش‌بینی است!

بهرام رادان همچنين می‌گوید:« بعضي‌ها مي‌گويند ازدواج پيش مي‌آيد و قابل پيش‌بيني نيست؛ به نظرم اين عقيده كاملا ساده‌انگارانه است و كساني كه با اين مثل ازدواج مي‌كنند كار درستي انجام نمي‌دهند.» می‌توان گفت که در این روزگار هر جوان داراي تفکر، بينش و تحصیل‌کرده‌ای چنین اعتقادی دارد و این سوپراستارهای ما نیز از این ماجرا جدا نیستند، به هر صورت کسی که برایش مهم باشد که ازدواج موفقی داشته ‌باشد باید هنگام انتخاب همسر وسواس‌های زیادی به خرج دهد و گاهی همین وسواس‌های زیاد باعث می شود که سن ازدواج کمی بالا رود.

معروف ترین سوپراستار های مجرد


کدام عشق واقعی است؟

حامدبهداد در مصاحبه​اي با زندگي ايده​آل گفته بود:« عشق وجود خارجي ندارد ولي يك فهم دروني و ناخودآگاه از آن داري. عشق يعني فنا. بخشش دائم و بي‌‌حد و حصر بدون اينكه طلبي از آن داشته باشي» وقتی چنین اعتقادی درباره عشق داشته‌باشید معلوم است که چقدر کار سخت می‌شود. به خصوص وقتی معروف هم باشید کار سخت‌تر هم می‌شود، زيرا کوچک و بزرگ دوستتان دارند و در جاهای مختلف مورد علاقه افراد متفاوت قرار می‌گیرید. در چنین شرایطی مشکل است تشخیص دهید چه کسی به خاطر خودتان شما را دوست دارد و چه کسی تنها شهرت شما را. جالب است بدانید حتی طرفدارانی هم هستند که گمان می‌کنند این عشق دو طرفه است؛ یعنی مثلا مدعی می‌شوند که بهرام رادان هم عاشق من است و حتی همه‌جا این موضوع را علنی می‌کنند. این افراد دارای نوعی بیماری روانی به نام «اروتمانیا» هستند و گاهی می‌توانند حسابی برای چهره‌های معروف دردسرساز شوند و حتی در زندگی خانوادگی آنها مشکلاتی اساسی به وجود می‌آورند.

 آیا هنرمندان ازدواج ناموفق دارند؟

بهرام رادان می‌گوید:«وقتی یک هنرپیشه معروف می‌شود ممکن است در 20 سالگی‌اش ازدواج کند همین‌طور ممكن است او تا 60 سالگی‌اش 4 تا 5 بار دیگر ازدواج ‌کند. ترجیح من این نیست که کارنامه‌ای پر از ازدواج‌های ناموفق داشته ‌باشم. ترجیح می‌دهم این بستر را طوری بچینم که براساس عقل من باشد نه احساسم.طوری برنامه‌ریزی کنم که ضریب خطایم به حداقل برسد» این گفته رادان حکایت از داستانی آشنا دارد، داستانی که نه در ایران بلکه در تمام دنیا هر روز اتفاق می‌افتد تا جایی که مجله معروف «سایکولوژی تودی» یکی از معتبرترین مجلات روانشناسی در گزارشی تمام دلایل ناموفق بودن ازدواج چهره‌های مشهور را بررسی کرده ‌است. نویسنده آن مطلب شهرت و وسوسه‌های ناشی از آن را  یکی از دلایل شکست و ضعف چنین ازدواج‌هایی می‌داند. البته روانشناسان دیگری هم هستند که می‌گویند موقعیت خاص سینمایی عامل اصلی ضعف چنین ازدواج‌هایی‌ است. که می​تواند به راحتی هر رابطه بلندمدتی را خراب کند. این موضوع را هم تجربه نشان داده و هم تحقیقات علمی می‌گوید که این امر چه مشکلات عمیقی را در رابطه به وجود می‌آورد. مشکلاتی چون عدم اعتماد، بازی‌های روانی، عدم صداقت، خودخواهی، پرخاشگری و... همین عامل می‌تواند شریک زندگی را برنجاند و یکدلی رابطه را از بین ببرد.

معروف ترین سوپراستار های مجرد


  سختی‌های پنهان همسر یک ستاره بودن

حامد بهداد می‌گوید:«به زندگی مشترك اعتقاد دارم. روش درستی است، چون طی سالیان جواب داده است. آن حالت درست الان با شرایط زندگی من هماهنگ نیست. این اعتقاد من است. بدیهی است كه دوست دارم ازدواج كنم و بچه‌دار شوم اما الان شرایطم مناسب نیست. در هیچ كجا از این شهر، من هیچ كورسویی از دوست داشتن در یك حریف و همراه نمی‌بینم.» شاید بهداد درست بگوید چرا که افراد کمی وجود دارند که صبر زندگی با یک سوپراستار سینما را داشته‌ باشند، همسر چنین چهره‌های معروفی بودن مشکلات خاص خود را دارد؛ اینکه همسر فردی باشید که جوانان زیادی او را تحسین می‌کنند خیلی آسان نیست. نمی‌توان هم از آن چهره انتظار داشت که نسبت به طرفدارانش بی‌اعتنایی کند و همین مشکل را چندین برابر می‌​کند. از اینها گذشته، معمولا چنین سوپراستارهایی بیشتر اوقات مشغول کار هستند و در نتیجه از خانه و خانواده دورند و همین می‌تواند برای همسرانشان بسیار سخت و طاقت‌فرسا باشد. به همه این دلایل هر کسی نمی‌تواند آنقدر قوی باشد که از چنین دشواری‌هایی خم به ابرو نیاورد و احتمالا تا به حال این 3 هنرمند محبوب نتوانسته‌اند چنین شخصیتی را برای همسری پیدا کنند.مردان معروف دیگری که ازدواج نکرده‌اند

Jake Gyllenhaal


معروف ترین سوپراستار های مجرد

گیلنهال 32 سال دارد و تا به حال در فیلم‌هایی چون زودیاک و کوهستان برکباک بازی کرده ‌است.


Bradley Cooper


معروف ترین سوپراستار های مجرد

برادلی کوپر 43ساله را بیشتر به دلیل فیلم هنگ اوور می‌شناسند؛ این مرد دوست‌داشتنی سینمای تجاری تا به حال زیر بار مسئولیت ازدواج نرفته‌ است.

Adrien Brody

معروف ترین سوپراستار های مجرد


آدریان برودی 40 ساله تا به حال تن به ازدواج نداده ‌است. این بازیگر مجارستانی حدود 10 سال قبل اسکار بهترین بازیگر مرد را برای بازی در فیلم «پیانیست» نصیب خود کرد.رادیوسکوپى ستارگان سینماى ایران

وقتی كه صحبت از شهرت به میان می‌آید همه چیز عوض می‌شود. از نوع لباس پوشیدن گرفته، تا سبك و سیاق زندگی و حتی تصمیم به ازدواج! نمی‌شود كه ستاره باشی، پر آوازه و پر طرفدار باشی اما حاشیه‌ها تا خصوصی‌ترین اتفاق‌های زندگی‌ات راه نیابد؛ حالا این حاشیه‌ها رسیده به داستان ازدواج ستاره‌های پرطرفدار سینمای این روزها یعنی حامد بهداد، محمدرضا گلزار و بهرام رادان.شاید بخشی از این تصمیم فعلی آنها در تقویم نوشته شده باشد

معروف ترین سوپراستار های مجرد


حامد بهداد

متولد ماه آبان


6 آبان‌ماه سال 1352 به دنیا آمده، این یعنی چیزی نمانده در آستانه 40 سالگی قرار بگیرد. خوش‌آوازه است، بسیار پرشور و شوق و پرهیجان است و  از ستاره‌های پر طرفدار این روزهای سینمای ایران؛که هنوز ازدواج...«حامد بهداد» آبانی است. آبانی‌ها در تصمیمات‌شان بسیار پیگیر، مصر و بااراده هستند اما به همین مقدار هم حساسند. آنقدر حساس كه به آسانی تحت تاثیر عواطف و احساسات درونی خودشان قرار می‌گیرند و خیلی راحت‌تر از آنكه فكرش را بكنید صدمه می‌خورند. خب به نظر شما همین برای پا پیش نگذاشتن در ازدواج كافی نیست؟! قبول كنید با چنین روحیاتی در گیر روابط عاطفی شدن اصلا  كار ساده‌‌ای نیست.  آقایان آبانی بیش از حد و اندازه‌های معمول دقیق، موشكاف و عیب‌جو  هستند حالا خودتان حساب كنید چه كسی به راحتی می‌تواند با این روحیات كنار بیاید؟! آقایان آبانی درست مثل همین حامد بهداد خودمان با وجود خشونت و تند و تیزی‌ای كه در ظاهر رفتار‌شان دارند، در روابط عاطفی‌ بسیار احساساتی هستند و ازدواج برای آنها امری معنوی است.

محمدرضا گلزار

متولد ماه فروردین


ستاره، خوش‌چهره، خوش‌پوش، معروف و پر آوازه ،.... و مهم‌تر از همه اینها محمدرضا گلزار باشی اما در میانه 37 سالگی، هنوز به دنبال دلیل برای ازدواج؟! البته از فروردین‌ماهی‌ها انتظاری جز این هم نمی‌شود داشت. آنها تا زمانی كه دلیل موجهی برای انجام كاری پیدا نكنند زیر بارش نمی‌روند. احتمالا آقای گلزار هم در میان همه مشغله‌های ستاره شدن هنوز دلیل موجهی برای ازدواج كردن پیدا نكرده كه همچنان از آن سر باز می‌زند! تجربه نشان داده فروردین ماهی‌ها در پیشبرد كارها و موفقیت‌های‌شان  خیلی بیشتر از اندازه‌های معمول  متكی به خود  و كاملا خودمحور هستند. بنابراین دور از انتظار نیست كه مثل جناب آقای گلزار  حاضر نباشند به این زودی‌ها برای موفقیت‌های‌شان شریك پیدا كنند. البته یك ماجرای دیگر هم هست و آن اینكه آقایان فروردین ماهی تمایل عجیبی دارند تا در هر جمعی افكار دیگران را متوجه خودشان كنند. به دنبال همین روحیه هم خواسته یا ناخواسته از ارتباط گرفتن با دیگران در زمینه​های کار و حتی فعالیت اقتصادی ممکن است برای خودشان یشرایط دشواری فراهم آورند. می‌سازند. خوشبختانه این ویژگی همیشگی نیست و به همین دلیل است كه در میان فروردین‌ماهی‌ها آقایانی هم پیدا می‌شوند كه زود به ازدواج تن در بدهند. اما وقتی دوران مجردی یك مرد فروردینی  به درازا می‌كشد شك نكنید كه  مشكل از سخت‌پسند و وسواسی بودن او در روابط  عاطفی‌‌اش آب می‌خورد! در این میان پای یك نظریه دیگر هم درمیان است. فروردین ماهی‌ها اصولا  تحمل مخالفت و پذیرفتن شكست را ندارند از انتظار كشیدن هم بیزارند.


 بهرام رادان

متولد ماه اردیبهشت


همین اردیبهشتی كه گذشت 33 ساله شد؛ اما هنوز در این زمینه تصمیم خاصی نگرفته است! «بهرام رادان» كه  البته در مقایسه با ستاره‌های مجرد هم رده‌اش برای ازدواج هنوز خیلی دیر نكرده یكی دیگر از ستاره‌هایی است كه مجرد بودنش را می‌توان به حساب خلق و خوی اردیبهشتی‌اش گذاشت. اردیبهشت‌ماهی‌ها عاشق آرامش، هستند، در انتخاب هر چیز دنبال بهترینش می‌گردند. وقتی خوب دقت كنید می‌بینید كه همین روحیات، می‌تواند به خوبی سخت‌پسندی آنها در امر ازدواج را نیزتوجیه ‌كند! آقایان اردیبهشتی  مردانی با صلابت، اهل عمل و با اراده و قاطع هستند. این آقایان از چنان قدرت اراده‌ بالایی برخوردارند كه نمی‌شود تحت هیچ شرایطی  آنها را برخلاف میلشان وادار به انجام دادن هیچ كاری كرد. ماجرا وقتی حادتر می‌شود كه آنها در تمام تصمیمات كوچك و بزرگ زندگی‌‌شان با آرامش خاطر و بدون هرگونه شتاب‌زدگی پیش می‌روند، زیرا معتقدند همیشه باید با  انتخاب بهترین تصمیم، كمترین فاصله را داشته باشند. حق باشماست همه این روحیات قابل تحسینند اما خب طبیعی است وقتی پای ازدواج به میان بیاید همه این خلق و خو‌های قابل احترام زمینه را فراهم می‌كنند تا ستاره خوش‌پوش، خوش‌چهره و پرطرفدار این روزهای سینمای ما در سن 33 سالگی همچنان مجرد باقی بماند!مطالب مرتبط
انتشار یافته: 55
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1391/08/09
آدریان برودی 04ساله

سن؟؟!!!
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سپاس
اصلاح شد
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1391/08/09
اه کی زن اینا میشه... البته منهای حامد بهداد
پاسخ ها
fofo
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
اصلا معلوم نیست که چقد دلت میخواد...!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۴
عزیزم باید بگی+ حامدددددددددددد بهداد
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1391/08/09
بیخیال!!!
همچین خیلیم سوپر استار نیستن.
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1391/08/09
من با نظرشون موافقم.بابا اونايي كه ازدواج كردن به كجا رسيدن تازه اگه اينا ازدواج كنن زندگيشون محدود ميشه .
پاسخ ها
مهدی اسدی
United States
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
+++++++++++++++++++++++++++++
من
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۰
چی می گید ؟؟!!ازدواج امر واجب خداست
خدا که الکی گرایش عاطفی و جنسی بین زن و مرد نذاشته
اسی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۰
چرا دیگه سوپر استار شاخ داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۴
آره ديگه. راه فسادشون بسته ميشه
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1391/08/10
چرا خانوما نیستن؟
پاسخ ها
مهدی اسدی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۴
رفتن گل بچینن
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
ایول مهدی اسدی....
مهدی اسدی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
(: (:
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1391/08/10
آقا خودش فیلم های عاشقانه بازی میکنه بعد میاد غشق رو انکار میکنه
البته اینا هم حق دارن کدوم از این فیلم ها که بازی کردن توش عشق واقعی بوده... همش حوسه
پاسخ ها
راحیل
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۴
با سواد
غشق=عشق
حوس=هوس
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1391/08/11
چقدر مزخرفه این سایت با این قسمت کامنتاش که مثل چی فقط میترسه و سانسور میکنه حالمو بد کردید.
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1391/08/11
با سلام . به جهنم که ازدواج نکرده اند.چه اهمیتی برای ملت بزرگ ایران دارد؟
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1391/08/12
اضافه کنید سام درخشانی مهدی امینی خواه شهرام حقیقت دوست حسام نواب صفوی پوریا پورسرخ افسانه پاکرو نیکی کریمی لیلا اوتادی مهناز افشارو تقریبا همه بازیگرای خوشگل
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۴
آماره همه روهم داريااا
بدون نام
United States
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
اینا رو که گفتی همه سوپر استارر هستن؟؟!!!!
sim sim
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۰
جسام نواب صفوی زن داره
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1391/08/12
اگه مجله دوباره نظرمو تحریف نکنه. می گم که مگه عقلشون کمه که ازدواج کنن.// همه که مثل شهاب حسینی عزیز نمی شن. اون یه مرد واقعیه. هم کار بازیگریش درجه یکه. هم خوشتیپه و از همه مهمتر خانواده دوست و با اخلاقه. واقعا نقش عباس بابایی برازندش بود.
پاسخ ها
هستی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۴
این نقشی که گفتی رو ندیدم ولی بقیه نظرتو قبول داشتم
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1391/08/14
موضوع عشق واقعی نیست موضوع اینه که اکثر اینا می ترسن با کسی ازدواج کنن که بعدش به یه مورد بهتر بر بخورن ... واسه همین هم از ازدواج فراری ان ...
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1391/08/14
اخه کی حاضره با این حامدددددددددد بهداد بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوق ازدوج کنه
پاسخ ها
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۵
واالله همین بگو میاد عکسا شو میزاره مگر این که یک دوست پیدا کنه مگه میشه یه مرد انقدر دیوونه باشه
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1391/08/14
اگه کسی با بهرام رادان ازدواج کنه کم عقله
پاسخ ها
فری
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۹
گل گفتی.
United States
21:02 - 1391/08/14
ازدواج ترس وابسته شدن به یه دختر نیست ترس جدا شدن از بقیه دختراست
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1391/08/14
اینا انقدر تفریحات تو زندگیشون دارند که دیگه فکر ازدواجم نمکنند
پاسخ ها
فری
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۹
به والله راست میگی.با این بولایی که میگیرن...
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1391/08/15
اره عزیزم. اینا رو تو مصاحبات زنده تلوزیونی شنیدم. خیلی از خواننده ها هم بودن که بالاتر از 35 سال بودن هنوز مجرد بودن.
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1391/08/20
in bazigara fek kardan ki hastan k fek mikonan enghad moheman kesy nis k biad az ma pezeshkaye in mamlekat harf bezane ma karemon mohem tare ya ina
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۴
باید به شما صد افرین گفت
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1391/08/22
زن مرد معمولي بشي خيلي شانس بياري تو پرايد گريه ميكني زن اينا بشي تو پورشه گريه ميكني فرقش همينه و بس.
پاسخ ها
tanin
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۳
zan mard mamooli beshi kheili behtare ta in khod shifte ha
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۰
اینجوریام نیس
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1392/04/08
اینا باید ی زنی بگیرن که مثل خودشون بازیگر باشه وگرنه آخه دیونه هم با اینا ازدواج نمی کنه چه برسه به آدم عاقلش والااااااااااااااا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۰
موافقم
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1392/05/10
ولی هر کی زن محمد رضا گلزار بشه نونش توروغنه از بس پول داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۰
حالم ازش به هم میخوره
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1393/04/31
سلام،من ی بازیگرم و ازطرف تمام بازیگرا از شما تشکر میکنم بخاطر نظرهاتون.
از شما درخواستی دارم در مورد بازیگرا زود حرف نزنید چرا به..........میگید بوق؟
به من که دوستشم بر میخوره ناراحت میشم اگه خودش ببینه که هیچ
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1393/11/18
به شماها چه ربطی داره که اینا ازدواج میکنن یا نه
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1393/11/19
ازدواج یه امری طبیعیه... نباید قانون طبیعت رو بهم زد... تو طبیعت همه چیز جفت آفریده شده و انسان هم مجزا از این قانون نیست... خلاف جهت شنا کردن پتانسیل زیادی می طلبه ولی یه روزی خسته میشی از اینکه می تونستی طبیعی باشی و نبودی... با این نگاه قضاوت کنیم قشنگتره و البته منطق پذیر تر
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1394/07/25
علی اصحابی چی اونم ازدواج کرده؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1395/04/05
انتظارچی داشتین؟همه که مثل شهاب حسینی همه چی تموم نیستن.اون تیپ وقیافه واخلاق واستعدادوشهرت ومحبوبیت و..همه چی داره اما ایناهیچ کدوم روندارن.یکی نیس بگه شماکه می گین ازدواج جلوپیشرفتتون رومی گیره شهاب حسینی ازوقتی واردسینماشدمتاهل بودحالاهم شماهمه روباهم می ذاره توجیب کوچیکش.
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1396/05/16
اصلا جالب نیست بهترازاین هم هستن
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1396/05/16
اصلا جالب نیست بهترازاین هم هستن
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1397/08/12
هر کس برای ازدواج ایدهای خاص خودش رو داره پس بهتره الکی دیگران را متهم نکنیم
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1397/08/12
هر کس برای ازدواج ایدهای خاص خودش رو داره پس بهتره الکی دیگران را متهم نکنیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج