افسانه ببر دو اجرایی شد
۳۵۰۷۶۹
۱۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴
۲۶۵۷
به دلیل استقبال مخاطبین؛
نمایش افسانه ببر با هنرمندی هدایت هاشمی در روزهای پایانی اجرای خود در دو نوبت به روی صحنه می رود.
خبرگزاری صبا: نمایش افسانه ببر با هنرمندی هدایت هاشمی در روزهای پایانی اجرای خود در دو نوبت به روی صحنه می رود.

افسانه ببر دو اجرایی شد

 نمایش افسانه ببر که تا امروز پذیرای بیش از 3500 نفر از تماشاگران تئاتر بوده در روزهای پایانی اجرای خود و با توجه به حجم بسیار بالای استقبال مخاطبین در دو نوبت بروی صحنه می رود.

این نمایش یک اثر تک نفره با هنرمندی هدایت هاشمی است که نوعی نقالی چینی به شمار آمده و هادی عامل در مقام کارگردان اثر ضمن استفاده فنون نمایش های ایرانی از اصول تئاتر شرقی نیز در تولید آن بهره برده است.

نمایش کمدی افسانه ببر در روزهای پایانی اجرای خود در دو نوبت، ساعت 21 و 22:15 در تماشاخانه باران اجرا شده و علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت به سامانه تیوال مراجعه و یا با شماره تلفن 09193952723 تماس داشته باشند.

لازم به ذکر است کلیه دانشجویان و هنرجویان نیز می توانند همه روز به غیر از روزهای پنجشنبه و جمعه با مراجعه حضوری به گیشه مجموعه تئاتر باران و ارائه کارت معتبر دانشجویی و یا معرفی نامه از آموزشگاه خود از 40% تخفیف ویژه نیز استفاده کنند.

سایر عوامل عبارتند از:طراح لباس: فیروزه قاسم پو رطراح پوستر: وحید میثاقی موسیقی و افکت: هادی عامل، امیر صدیقیان دستیار کارگردان و برنامه ریز: محمدرضا ایمانیان دستیار کارگردان: فرشته قاسم پورمنشی صحنه: مهشید ناصری مدیر صحنه: فاطمه موسوی عکاس: امیر خدامی مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: مارال دوستی مدیریت تبلیغات: محمدرضا ایمانیان، سارا حدادی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج