انصراف قريبيان از نمایش «سه خواهر»
۳۵۰۸۲۹
۱۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۰
۴۳۴۴
سام قريبيان طی يادداشتي كوتاه قطع همكاري خود را با گروه نمایش «سه خواهر» پس از دوماه تمرين فشرده اعلام كرد.
خبرگزاری صبا: سام قريبيان طی يادداشتي كوتاه قطع همكاري خود را با گروه نمایش «سه خواهر» پس از دوماه تمرين فشرده اعلام كرد.

انصراف قريبيان از بازی در نمایش «سه خواهر»

طي دوماه اخير اخباری از مقدمات نمايش سه خواهر به كارگرداني حميد امجد،نويسنده و كارگردان تئاتر منتشر شد. چندي قبل نام سام قريبيان هم به عنوان يكي از بازيگران اين نمايش رسانه اي شد، اما روز گذشته قريبيان با يادداشتي كوتاه قطع همكاري خود را با اين گروه پس از دوماه تمرين فشرده اعلام كرد:

در متن یادداشت سام قریبیان آمده است:
 
"به تازگي در خبرها آمده بود كه من به عنوان آخرين بازيگر به مجموعه بازيگران تئاتر سه خواهر و ديگران كارِ كارگردان و نويسنده خوب كشورمان آقاي حميد امجد پيوسته ام. هرچند اين خبر به تازگي منتشر شده، ولي شخص من از نيمه ارديبهشت ماه مشغول تمرين اين نمايش در كنار ساير دوستان بوده ام.

ولي با كمال تاسف اعلام مي كنم با توجه به مجموعه اي از شرايط به وجود آمده؛ به لحاظ حرفه اي، شغلي و تفاوت ديدگاه  در روند كار، از ادامه همكاري خود با اين گروه خوب و دوست داشتني معذور هستم و در نتيجه در اين كار به عنوان بازيگر حضور نخواهم داشت. آرزوي موفقيت دارم براي تك تك اعضاي اين گروه؛ به ويژه براي شخص آقاي امجد كه پس از ١٣سال دوري از كار تئاتر، متن جديدي را به روي صحنه مي برند."

سام قريبيان

١٧تير
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج