رمان جدید پل آستر پس از ۷ سال
۳۵۰۸۴۷
۱۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۷
۵۵۴۱
پل آستر نویسنده مشهور آمریکایی که از ۲۰۱۰ کتابی منتشر نکرده بود، رمان جدیدش را به‌زودی وارد بازار کتاب می‌کند.
خبرگزاری مهر: پل آستر نویسنده مشهور آمریکایی که از ۲۰۱۰ کتابی منتشر نکرده بود، رمان جدیدش را به‌زودی وارد بازار کتاب می‌کند.

پل آستر پس از ۷ سال رمان جدید منتشر می‌کند

به نقل از بوک نیوز، جدیدترین رمان پل آستر با عنوان «۴۳۲۱» منتشر خواهد شد. این رمان که قرار است ژانویه ۲۰۱۷ به بازار بیاید (دی ماه) داستان آرچیبالد ایزاک فرگوسن را بیان می‌کند؛ تنها فرزند رز و استنلی فرگوسن، که سوم مارس ۱۹۴۷ متولد شده است.

زندگی فرگوسن چهار خط هم‌زمان و مستقل خواهد داشت. چهار فرگوسن با یک ژنتیک یکسان، چهار پسر که در واقع یکی هستند، چهار زندگی موازی متفاوت را تجربه می‌کنند. دوستی‌ها و عشق‌ها و احساسات متضاد؛ فصل به فصل. از خلال این چهار زندگی می‌توان زندگی در قرن بیستم را مرور کرد؛ پسری که دوباره و دوباره و دوباره می‌تواند تجربه کند.

ناشر آستر این کتاب را کاملا متفاوت با همه آثار قبلی او می‌داند و می‌گوید «۴۳۲۱» یک توردوفرانس فراموش نشدنی است؛ حاصل کار فوق‌العاده یک عمر ممارست یک نویسنده جهانی.

میتسی آنگل از انتشارات «فابر اند فابر» می‌گوید این انتشارات نخستین‌بار در سال ۱۹۸۷ نزدیک ۳۰ سال پیش، نخستین اثر آستر را منتشر کرد که سه‌گانه مشهور «تریلوژی نیویورک» بود و به عنوان یکی از نمادهای رمان آمریکا در قرن بیستم شناخته می‌شود و صدها هزار خواننده در سراسر جهان به دست آورد.

این ناشر انتشار رمان جدید آستر را افتخاری بزرگ می‌داند.

آخرین رمانی که از آستر منتشر شد «سانست پارک» بود که فابر در سال ۲۰۱۰ به بازار فرستاد.

نامه‌نگاری پل آستر نویسنده آمریکایی و جی.ام کوتزی نویسنده‌ای از آفریقای جنوبی، بهار ۲۰۱۳ منتشر شده بود. این کتاب مجموعه نامه‌نگاری‌های این دو را از فوریه ۲۰۰۸ در بر گرفته بود.

این در حالی است که پل آستر که در بروکلین نیویورک زندگی می‌کند، سال ۲۰۱۷ هفتادمین سال تولدش را جشن می‌گیرد.

جدیدترین رمان آستر یک ماه بعد از آمریکا، در فوریه ۲۰۱۷ در بریتانیا به بازار می‌آید.

آستر نویسنده آثاری چون «سه گانه نیویورک»، «مرد در تاریکی» و «لویاتان» است که به بیش از ۳۰ زبان ترجمه و منتشر شده‌اند. 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج