واكنش همایون به یک شایعه درباره پدرش
۳۵۲۷۰۸
۲۳ تير ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۷
۷۷۳۹
همایون شجریان به شایعات مربوط به حال بد پدر واکنش نشان داد.
برترین ها: همایون شجریان به شایعات مربوط به حال بد پدر واکنش نشان داد.

پس از انتشار شایعاتی درباره به کما رفتن استاد آواز ایران، جناب استاد شجریان، لحظاتی پیش همایون شجریان به این شایعات واکنش نشان داد.

همایون شجریان در آخرین مطلب اینستاگرامی خود در کنار عکسی از پدر، مطلب زیر را منتشر کرد:

دوستان عزیز با سلام و احترام امیدوارم همواره خوب و سلامت و برقرار باشید. نتایج تمام آزمایشات خوب هستند و در هیچ کدام نشانه اى از پیشرفت سرطان دیده نشده است. همانطور که از قبل مى دانید تنها ضعف جسمانى ست که آنهم به امید دوست، با تغذیه و دارو و فیزیوتراپى تا قبل از آنکه زمان براى شروع مرحله دوم درمان از دست برود برطرف خواهد شد. علت طولانى تر بودن این ضعف بر کسى معلوم نیست اما رسیدگى در نهایت خودش در حال انجام است. مرحله دوم درمان براى بازگشت نکردن و پیشرفت نکردن مریضى الزامى به نظر مى رسد، تا معشوق چه خواهد.

شایعات ناراحت کننده اى به گوش مى رسند که پایه و اساس درستی ندارند، ایشان هوشیارى شان سر جاست و نسبت به یک ماه گذشته با روحیه بالاترى دستورات پزشک را اجرا مى کنند. بد نیست بدانید با اشتیاق زیاد همراه من و برادرم رایان جام ملت هاى اروپا را تا پایان دنبال کردند و از قهرمان شدن تیم پرتقال شاید به خاطر بازیکن محبوبشان رونالدو راضى به نظر مى رسند. زندگى اینجا تمام نشده و نبضمان بیدار و هشیار است. از تلویزیون و اخبار بدور هستند و ما هم از رساندن خبرهاى تاسف برانگیز که ناراحتشان مى کند خوددارى میکنیم و پیغام هاى محبت آمیز شما نازنینان را بدون کم و کاست به اطلاع شان مى رسانیم و لبخند واقعى را دریافت مى کنیم. هر بار که شعرى از حافظ برایشان میخوانم زبان به تحسین این مرد آسمانى مى گشایند و باورم نمى شود در غزلى که برایشان تفعل زدم او نیز اینچنین کرد و فرمود:

ای دوست دست حافظ تعویذ چشم زخم است

یا رب ببینم آن را در گردنت حمایل

با اینکه سرطان را میهمان خود مى خوانَد، به شوخی به ایشان گفتم شاعر گفته میهمان گرچه عزیز است ولى همچو نفس خفه مى سازد اگر آید و بیرون نرود تا مصمم ترشان کنم براى بدرقه میهمان. تجسم وضعیت براى مثال از نظر حقیر مانند شهرى است از شهرهاى ایران که مهاجمان وارد شده باشند و بخواهند به اشغالش در بیاورند، بسیارى از ما شاهدش بوده ایم در آن زمان که دلیران ایران مى جنگیدند و جان فشانى میکردند، دوست مى کوشید تا در آن ناگوار روزگار روحیه دهد و دعا میکرد براى موفقیت، و برعکس آن شایعات مى کوشید براى پذیرش نابودى. از این لحظه هر خبر قابل توجهى که لازم باشد عزیزان را از آن باخبر کنم، از طریق همین اینستاگرام به اطلاع شان خواهم رساند. رسانه هاى محترم و اشخاص محترمى که مایل هستند خبر رسانى کنند مى توانند آخرین اطلاعات خود را از این طریق دریافت نمایند.

در آخر نمى توانم بار دیگر از استاد بزرگ عباس کیارستمی یاد نکنم مردى که جایش را فقط خودش میتواند پر کند. روحش شاد…

واكنش همایون به یک شایعه درباره پدرش
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1395/04/23
زنده باشی استاد شجریان ما دعاگویت هستیم بخاطر خشنودی دل ما به درمانت کمک کن بامید دیدار همیشه در سینه ما جاداری
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1395/04/23
آقای جنتی نوش دارو بعداز مرگ سهراب به چه درد میخورد
Iran, Islamic Republic of
02:36 - 1395/04/23
انشاء الله خداوند همه بیماران را شفا بدهد و سلامتی کامل بهشون باز گرداند, آمین یا رب العالمین
Iran, Islamic Republic of
03:04 - 1395/04/23
درود بر استاد بزرگ آواز ایران. امیدوارم که ایشان هر چه زودتر سلامتی شان را باز یابند. دعای بسیاری از مردم ایران بدرقه ایشان خواهد بود.
Iran, Islamic Republic of
07:43 - 1395/04/23
خدایا به سلامت دارش.
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1395/04/23
خدارو شکر خیلی ممنون ملت رو از حال شجریان با خبر میکنی !!!!!!!!!!!!! مسخره حال بابات چه گرهی از مشکلات مردم رو باز میکنه ؟ تو مو قع خوشی هاش که میلیون میلیون پول میگرفت و تو خارج حال میکرد بفکر مردم بود؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1395/04/23
خداهمه ماراعاقبت بخیربگرداند,انشاالله.
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1395/04/23
......
ایشان جز فتنه گران سال 88 هستند
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1395/04/23
فردوسی بزرگ زیبا فرموده. زمانی بیاید که یکسان شود. که دانا گرفتار نادان شود. ما همیشه چوب جهل و افراط را خورده ایم من مطمینم شما نه سال ۸۸ را درک کرده اید نه استاد آواز ایران را میشناسید شجریان عزیز تر از جان ملت ایران است استاد شرمنده ام که در وطن خودت افرادی از بیماریت خوشحال میشوند ولی بخاطر ما غمزدگان سلامتین را بدست آور از داغ غربتت گریانیم
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1395/04/24
خدارو شکر. بی نام عزیز. شجریان برای تک تک ایرانی ها با ارزش است چون صدای تاثیر گذار ربنا همیشه تو گوش ما جسم وجان ما. هست قرار نیست شما که حتی به خودتان. احترام نمیزارید وارزش برای خودتان قائل نیستید این شخصیت بزرگ رو درک بکنید. پس لطف کنید اظهار نظر نکنید چون ملت را عصبانی میکنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج