ملاقات دوباره لوزانو و ولاسکو در المپیک
۳۵۳۰۴۰
۲۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۱
۹۴۶۲
ایران و آرژانتین در اولین روز بازی های والیبال المپیک ریو یک بار دیگر به مصاف هم می روند، همان دیداری که ولاسکو از ماه ها پیش می گوید مهمترین بازی ایران و آرژانتین است.
ورزش سه: روز اول بازی های والیبال المپیک ریو از۱۷ مرداد با دیدار ایتالیا و فرانسه آغاز می شود و دیدار ایران و آرژانتین هم بازی پایانی روز اول خواهد بود. دو تیم با دو مربی آرژانتینی 2 بار در لیگ جهانی به مصاف هم رفتند که در هر دو بازی ایران موفق شد با نتیجه 3 بر 2 پیروز میدان شود اما خولیو ولاسکو، سرمربی سابق ایران و کنونی آرژانتین اعتقاد داشت این بازی ها برای آنها اهمیت چندانی ندارد و بازی اصلی در المپیک خواهد بود.

با این حال دو تیم در حساس ترین و مهم ترین بازی خود در المپیک باید رو در روی هم قرار بگیرند چرا که بازی اول بسیار برای دو تیم سرنوشت ساز خواهد بود. ایران در جام جهانی سال گذشته مقابل آرژانتین اولین بازی خود را انجام داد که بعد از شکست در آن دیدار شیرازه تیم بر هم ریخت و تورنمنت به بدترین نحو به اتمام رسید که تاوان آن برکناری کواچ بود.

حالا ایران می خواهد با اقتدار المپیک و بازی مقابل آرژانتین را آغاز کند تا رویای المپیک به بهترین نحو برای ایران رقم بخورد. گروه A را تیم برزیل، ایتالیا، آمریکا، کانادا، فرانسه و مکزیک و گروه B را لهستان، روسیه، آرژانتین، ایران، کوبا و مصرتشکیل می دهند.

برنامه روز اول والیبال:

بازی اول: فرانسه – ایتالیا
بازی دوم: برزیل – مکزیک
بازی سوم: لهستان – مصر
بازی چهارم: آمریکا – کانادا
بازی پنجم: روسیه – کوبا
بازی ششم: آرژانتین – ایران
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج