سریال X-Men در حال ساخت است
۳۵۳۲۹۶
۲۴ تير ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۸
۳۷۷۰
شرکت FOX با همکاری «برایان سینگر» (Bryan Singer) کارگردان مجموعه فیلم‌های X-Men در حال ساخت سریال تلویزیونی براساس این مجموعه هستند.
مجله دیجی کالا: شرکت FOX با همکاری «برایان سینگر» (Bryan Singer) کارگردان مجموعه فیلم‌های X-Men در حال ساخت سریال تلویزیونی براساس این مجموعه هستند. به‌نظر می‌رسد که شرکت ۲۰th Century Fox همکاری جدیدی را با شرکت «مارول» (Marvel) آغاز کرده و با همکاری برایان سینگر قصد دارد سریال تلویزیونی X-Men را بسازد.

سریال تلویزیونی X-Men در حال ساخت است

هنوز اطلاعات زیادی درباره‌ی داستان سریال منتشر نشده؛ اما داستان آن توسط «مت نیکس» (Matt Nix) نوشته شده و در آن زوجی که به یک گروه زیر زمینی‌زمینی ملحق می‌شوند متوجه می‌شوند که کودک آن‌ها قدرت‌های عجیب و قریبی دارد.

برایان سینگر که به‌تازگی کارگردان X-Men Apocalypse بوده به عنوان تهیه کننده در این سریال حضور دارد. اکنون شرکت FOX با ساخت این سریال به جمع شبکه‌هایی مانند Netflix، Freeform، FX و ABC می‌پیوندد که از روی ابر قهرمان‌ها سریال ساخته‌اند.

همچنین این اولین بار است که شرکت FOX برای ساخت سریال با شرکت مارول همکاری می‌کند؛ اما این اولین‌باری نیست که این شرکت سریالی براساس  ابرقهرمان‌ها تولید کرده است. این شرکت با همکاری شرکت DC سریال‌های Gotham و Lucifer را ساخته بود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج