اجرای طرح سینماآنلاین خطرناک است
۳۵۴۲۷۸
۲۶ تير ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴
۳۶۳۲
عضو هیات مدیـره انجمن سینمـاداران گفت: طرح سینمــا آنلاین، بی عدالتــی محض و نادیـــــده گرفتن حقوق دیگران است. اجرای چنیـن طرحی برای سینمای نحیف کشور ما بسیـار خطرناک است.
خبرگزاری فارس: عضو هیات مدیـره انجمن سینمـاداران گفت: طرح سینمــا آنلاین، بی عدالتــی محض و نادیـــــده گرفتن حقوق دیگران است. اجرای چنیـن طرحی برای سینمای نحیف کشور ما بسیـار خطرناک است.

اجرای طرح سینماآنلاین برای سینما خطرناک است

سینما آنلاین علاوه بر خشم صاحبان آثار شده، موجب خشم سالن داران سینماها هم شده است. در این راستا غلامرضا فرجی درباره اجرای این طرح گفت: طرح سینما آنلاین بی عدالتی محض ونادیده گرفتن حقوق دیگران است. اجرای چنین طرحی برای سینما نحیف کشور ما بسیار خطرناک است. در این طرح حقوق مالکان سالن ها را نادیده گرفته و به راحتی فیلم ها کپی می شود.

وی ادامه داد: انجمن سینماداران با این شیوه قطعا برخورد خواهد کرد. هیچ هماهنگی با انجمن سینماداران نشده و خشم و نارضایتی مالکین سالن ها را ظرف این چند روز که این خبر رسانه ای شده است به همراه داشته است.

بنابراین گزارش، در این طرح قصد داشتند همزمان با اکران فیلم ها در فضای مجازی هم فیلم به نمایش درآید. در این صورت باید با اقبال مخاطبین از سینماها و صف های طولانی برای دیدن فیلم ها در سالن های سینما را باید به فراموشی سپرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج