«هنگامی که...» دو اجرایی شد
۳۵۴۳۸۸
۲۶ تير ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵
۵۳۵۲
«هنگامی که ...» به کارگردانی حمید پورآذری دو اجرایی شد.
خبرگزاری ایسنا: «هنگامی که ...» به کارگردانی حمید پورآذری دو اجرایی شد.

نمایش «هنگامی که ...» نوشته نشمینه نوروزی چند روزی است که در بنیاد امید مهر به صحنه رفته و اجرای آن تا آخر هفته ادامه دارد.

«هنگامی که...» دو اجرایی شد

طبق گفته حمید پورآذری، کارگردان این نمایش، «هنگامی که...» در اخرین روزهای اجرای محدود خود در دو نوبت 17 و 19 به صحنه می‌رود.

 در خلاصه ی این نمایش آمده است: «هنگامی که...» در فضایی بی‌ثبات رخ می‌دهد که با ورود تماشاگر فشار آن بالا رفته است. بازیگران تلاش می‌کنند به اشکال مختلف فشار بوجود آمده را که هر لحظه تشدید می‌شود، پایین بیاورند و تعادل را ایجاد کنند.

در این نمایش هنرمندان جوانی هم‌چون نازیلا احمدی، زهرا امینی، لیما باقری، حکیمه جعفری، فاطمه جعفری، سارا رضایی، فرحناز سبزواری، شادی شهریاری احمدی، ام‌البنین صادقی، مهدیه غلام‌علیزاده، نادیا غلامی، سمیه کریمی و زهرا موسوی‌مهر بازی می‌کنند.

پورآذری درباره بازخوردهای «هنگامی که...» گفت:‌در این چند روز اگرچه ظرفیت محدودی برای تماشاگران داشتیم، اما استقبال خوبی صورت گرفت و با وجود این استقبال بعید است نمایش تمدید شود چرا که شرایط برای ادامه اجرای آن خیلی مهیا نیست.

این نمایش از روز 20 تیرماه در بنیاد امید مهر واقع در خیابان سپهبد قرنی، (نرسیده به پل کریم خان)، خیابان کلانتری غربی، پلاک 72 روی صحنه رفته است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج