مسابقات جهانی حلزون‌ها
۳۵۵۸۲۱
۳۰ تير ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۴
۵۹۹۳
مسابقۀ جهانی حلزون‌ها در شرق انگلیس برگزار شد. مسابقات جهانی حلزون‌ها طبق روال هر سال در شهر نورفک در انگلیس برگزار و قهرمان آن نیز مشخص شد.
وب سایت پرس تی وی: مسابقۀ جهانی حلزون‌ها در شرق انگلیس برگزار شد. مسابقات جهانی حلزون‌ها طبق روال هر سال در شهر نورفک در انگلیس برگزار و قهرمان آن نیز مشخص شد. قهرمان این دور از رقابت‌ها هربی 2 نام داشت و صاحب آن کلین واس 45 ساله اهل کمبریج بود. هربی 2 توانست 33 سانتی‌متر را در عرض 3 دقیقه و 25 ثانیه طی کند و زودتر از رقبای خود به خط پایان برسد.

کلین گفت: «عالی است. من بسیار خوشحالم که دوباره به اوج برگشته‌ام. کاترینا، همسرم، از هربی 2 مراقبت می‌کند. او باغبان خوبی است.» متأسفانه برندۀ سال گذشتۀ این مسابقات که جرج نام داشت و یکی از امیدهای قهرمانی امسال نیز بود، یک روز پیش از شروع رقابت‌ها به طور ناگهانی درگذشت.

بیش از 25 سال است که این مسابقات در نورفک انگلیس برگزار می‌شود. به دلیل شرایط آب وهوایی مرطوب این منطقه، حلزون‌های زیادی در آنجا زندگی می‌کنند. در سال 1995، حلزونی به نام آرکی توانست رکورد پیمودن 33 سانتی‌متر در 2 دقیقه را ثبت کند و تا به حال هیچ حلزونی نتوانسته رکورد او را بشکند. مسابقۀ بعدی حلزون‌ها در تاریخ 25 تیر 1396 برگزار خواهد شد.

تصاویر زیر گوشه‌هایی از مسابقۀ امسال را نشان می‌دهد:

مسابقات جهانی حلزون‌ها 
 
مسابقات جهانی حلزون‌ها 
 
مسابقات جهانی حلزون‌ها 
 
 مسابقات جهانی حلزون‌ها
 
مسابقات جهانی حلزون‌ها 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
مسابقات جهانی حلزون‌ها  
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج