انتظارات زنان از یک مرد ایده آل
۳۵۷۰۹
۲۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۲
۴۱۴۵۰
آقایان، می دانید همسرتان چه انتظاری از شما دارد؟
آهای آقایان، می‌دانید زنان تان از شما چه انتظاری دارند؟ تا به حال به این موضوع فكر كرده‌اید؟ این راهنمایی است كه به شما می‌گوید همسران‌تان چه توقعاتی از شما دارند و چگونه می‌توانید همسری ایده‌آل باشید.
برترین مجله اینترنتی ایران

مجله ایده آل:  آهای آقایان، می‌دانید زنان تان از شما چه انتظاری دارند؟ تا به حال به این موضوع فكر كرده‌اید؟ این راهنمایی است كه به شما می‌گوید همسران‌تان چه توقعاتی از شما دارند و چگونه می‌توانید همسری ایده‌آل باشید.

1. به عواطف او احترام بگذارید

بگذارید گریه كند


زنان همیشه قدردان  مردهایی هستند كه به عواطف و احساسات‌شان اهمیت می‌دهند. به خصوص وقتی از چیزی ناراحتند. از همسرتان بپرسید از چه ناراحت است و اگر گریه می‌كند به او دستمال تعارف كنید. مطمئن باشید ابراز احساسات باعث تقویت رابطه می‌شود.

آقایان، می دانید همسرتان چه انتظاری از شما دارد؟

2. اهمیت آنچه می‌پوشید

با نظر او لباس بپوشید


مدها می‌آیند و می‌روند اما توجه یك مرد به طرز پوشش خود باید مداوم باشد. این از همان روزهای اول آشنایی برای یك زن حائز اهمیت است. باید سعی كنید بفهمید همسرتان چه نوع ظاهری را می‌پسندد. مثلا اگر دوست دارد رنگ شلوار شما روشن باشد به خواسته‌اش توجه كنید. لباس پوشیدن شما آنطور كه همسرتان دوست دارد قدم مهمی در ایجاد علاقه بیشتر در زنان است. مردان باید بدانند كه بد نیست گاهی لباس قرمز بپوشند، زیرا روانشناسان می‌گویند این یكی از اولویت‌های ناخودآگاه زنان است. آنها معتقدند رنگ قرمز باعث می‌شود مردها قوی‌تر و جالب‌‌تر به نظر بیایند. اما توجه داشته باشید كه این رنگ به مهربان‌تر نشان دادن شما كمكی نمی‌كند.

3. از خودگذشتگی هیچ وقت از مد نمی‌افتد

یك مرد سنتی باشید


زمانی كه پای عواطف به میان می‌آید خیلی از زنان هنوز شیوه مردان سنتی را ترجیح می‌دهند، به خصوص در ابتدای زندگی مشترك. آنها به خوبی می‌توانند از پس كارهایی همچون باز كردن در یا جابه‌جا كردن صندلی بربیایند ولی وقتی تامل می‌كنند یعنی از شما انتظار ادای احترام و همكاری دارند و توقع دارند شما این كارها را برای او انجام دهید.

4. اشتباهات خود را پنهان نكنید

شجاع باشید، اعتراف كنید


می‌خواهید دل همسرتان را به دست بیاورید؟ زنان عموما به رشد شخصیتی علاقه دارند و مردی را دوست دارند كه با ملاحظه و متفكر باشد، به خصوص وقتی می‌دانند به اشتباهش پی برده. این اشتباه می‌تواند اعم از بدخلقی یا بی‌توجهی به آنها به دلیل خستگی از كار باشد. آنها مشتاقند ببینند كه شوهرشان سعی در جبران آن دارد. پس شجاع باشید و به اشتباه‌تان اعتراف كنید.

5. نقش حلال مشكلات را بازی نكنید

گوش كنید، راه‌حل ارائه ندهید


وقتی چیزی همسرتان را آزار می‌دهد او گوش شنوای شما را می‌خواهد نه نصیحت. مردها فكر می‌كنند باید همه چیز را حل كنند، زیرا عموما تمایل به حل مسئله دارند. اما برای یك زن گوش سپردن به حرف‌هایش مانند معجزه‌ای عمل می‌كند كه به عمیق‌تر شدن رابطه كمك می‌كند.

6. سر تكان دادن كافی نیست

با دقت گوش كنید


خانم‌ها واقعا دوست دارند بدانند كه به حرف‌هایشان توجه می‌كنید. كافـــی نیست سر تكان دهید و وقتی مكث می‌كنند منتظرند عكس‌العمل شما همراه با توجه كامل باشد. مثلا اگر از كارفرمای خود شكایت می‌كنند دوست دارند چیزهایی از زبان شما بشنوند از قبیل: متاسفم كه روز سختی داشتی یا چه بد، نگران نباش و... یادتان باشد سعی كنید در ارائه راه‌حل شتاب نكنید.

7. تقلید می‌تواند نشانه علاقه باشد

نشانه عشق


همسر شما با تقلید از اعمال و رفتار شما میزان علاقه‌اش را به شما نشان  می‌دهد. مثلا او ممكن است غذایی را كه باب میل شماست سفارش دهد یا لباس به رنگ مورد  علاقه‌تان را بپوشد یا لبخند شما را با لبخند پاسخ دهد. پس به اینگونه رفتارها دقت بیشتری داشته باشید.

8. به یك بار گفتن اكتفا نكنید

چند بار بگویید، نه یك بار


بد نیست گاهی ویژگی‌های فردی مثبت او را گوشزد كنید. مثلا از زیبایی‌اش تعریف كنید و بدون اینكه به شما بگوید تغییرات ظاهری‌اش را تحسین كنید. تغییراتی از قبیل كاهش وزن، تغییر رنگ مو و از این قبیل هر چند كوچك هم باشد برای آنها از اهمیت خاصی برخوردار است. مطمئن باشید تحسین همسرتان او را بیشتر به شما علاقه‌مند می‌كند.


9. از رابطه‌تان صحبت كنید

فرصتی برای صحبت


وقتی او می‌خواهد سر صحبت در مورد روابط‌تان را باز كند لزوما قرار نیست مشكلی را مطرح كند. روانشناسان معتقدند كه زنان دوست دارند در مورد همبستگی در زندگی مشترك، خوب یا بد پیش رفتن اوضاع و به طور كلی راجع به زندگی گهگاهی حرف بزنند كه این نشانه خوبی است. یك صحبت صادقانه دونفره می‌تواند یك زوج را به هم نزدیك‌تر می‌كند.


10. با او چشم در چشم صحبت كنید

چشم در مقابل چشم


شما به عنوان یك مرد ممكن است ترجیح بدهید در كنار همسرتان نشسته و با او صحبت كنید اما او اغلب ترجیح می‌دهد با شما رودررو باشد. تماس چشمی در حین مكالمه باعث افزایش علاقه بین شما به عنوان یك زوج خواهد شد.


11. لحظه را از دست ندهید

گاهی شما فرمان را در دست بگیرید


نگذارید او همیشه پیش‌قدم شده و سرحرف را باز كند. اگر به شما فرصت صحبت كردن می‌دهد سعی كنید از آن استفاده كرده و بحث را هدایت كنید هرچند موضوع ساده‌ای باشد. توجه به موضوع بحث و به نتیجه رساندن آن برای او بسیار حائز اهمیت است.


12. حفظ رابطه صمیمی اصلا سخت نیست

چرا شاعر نمی‌شوید


همسرتان همیشه خواستار محبت و عشق شماست. فرقی نمی‌كند 2 ماه از ازدواج‌تان گذشته باشد یا 20 سال. تقدیم یك شاخه گل، دعوت به یك شام ساده، چند بیت شعر، حتی اگر كلیشه‌ای به نظر برسد باعث ایجاد صمیمیت بیشتر می‌شود. به گفته روانشناسان زنان از ابراز علاقه‌هایی اینچنین ساده لذت برده و قدردان آن خواهند بود و این قدردانی را همیشه ابراز خواهند كرد.

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1391/09/20
ذیگه چی ؟ همش کارتون شده برا آقایوت تعیین تکلیف کردن . آقایون همینجوری هم مطیع خانمهاشون هستن هی شمام از این مطالب بنویسید خانمها سو استفاده کنن. آقایون باید ایده آل باشن ولی خانمها هر جوری که می خوان باشن آقایون باید کنار بیان ؟ چرا؟!!!! شمام دیگه شورشو درآوردی مجله.!!!
پاسخ ها
لیلا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۱
معلوم مجردی!!
nouri
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۲
همیشه طرف خانم ها . راست میگه والله
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1391/09/20
مرسی مجله. قشنگ بود.
همیــــــشه, طرح این قبیل مباحث مثل همین: انتظارات خانم ها از آقایون و یا به عکس؛ اعتراضات عده ای از جنس مخالف رو در پی داره. موضوع تازه ای نیست از ازل بوده تا ابد هم ادامه داره. چون انسان ذاتا (مرد و زن) میل به مورد تمجید قرار گرفتن داره تا مورد تمجید قرار دادن.
دوست مهربون من ((آقا بهزاد)) واکنش ات کاملا طبیعیه خود من هم استـثـنا نیستم. اما جهت آگاهی بیشتر شما اگه جسارت ندونی باید بگم اگه به مطالب گذشته همین مجله بعنوان نمونه مراجعه کنی روشن تر میشی که همیشه مطالبی که به نفع آقایون هست خانم ها واکنش نشون میدن و مطالب بنفع خانم ها رو آقایون واکنش نشون میدن.
شاد باشی
پاسخ ها
در اینجا ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۱
امیرح = فاران 2
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1391/09/20
اوووووووو... خوبه حالا... تا حالا که واسه خانمها می نوشتن ما اعتراض می کردیم به شماها بر می خورد که حرف حق رو میگن... حالا نوبت شما شده ناراحت شدین؟ محض اطلاع یک اشتباه بارزتون همینه دیگه... باز خودتون رو بی عیب ببینید.. تو همین یه پاراگراف یه طرز تفکر اشتباهتون آشکار شد...آقا بهزاد خانمها فقط مطیع بودن نمی خوان اگه مطلب بالا رو می خوندین دقیق این مطیع بودنی که شما ازش حرف میزنین همون سر تکون دادن الکیه... حالا یکی پیدا شده درد زنهارو فهمیده هی بیاین بگین چرا آقایون باید ایده آل باشن.. خانها که دارن با همه چیه شما می سازن...
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1391/09/21
مردان ايرانی به زن ذليل بودن مشهورند.اغلب کارهايي که گفتيد انجام می دهند حتی بيشتر ازآن!!!
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1391/09/21
با سلام
خیلی هم خوب
در ضمن خداوند گفته به همسرتون کمک کنین و کلی ثواب گذاشته... تمام امام ها هم کمک میکردن... زن زلیلی با کمک خیلی فرق داره...
بعدشم خدا تو قرآن گفته وظیفه زن نیست کارای خونه را انجام بده... مردی برو انجام بده ... خوبه یه نگاه به کسانی که تازه مادر شدن کنین ... من که اشکم درمیاد...
مطمئن باش اگه از زیرش در نری اشکت در میاد.... بیا پیش من... حالا بهتر نیس تو کارای دیگه کمکش کنی؟؟؟!؟!؟!؟
اونم به اندازه خودش دوس داره از زندگیش لذت ببره خوبه خود خواه نباشیم ...و منطقی فکر کنیم .... حاضری یه بار کهنه بشوری ... اگه رو لباست کار خرابی کنه .... به همسرت میگی تقصیره توء و از این حرفا.... ولی بچه خودتم هست....
من زن ذلیل نیستم ولی منطق و همون قرآنی که همتون میگین گفته تا 4 تا زن حلال میگه کمک کن.... هر چیش به نفعتونه نرین بخونین.... عرضه همینشم نداری.... جفتمون عاشق همیم پاش بیوفته جونم واسه هم میدیم... فقط منظق
United Kingdom
15:15 - 1391/09/21
كاش واقعا اين كارا رو انجام ميدادن كاش.....
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1391/09/21
اصلا کلمه زن ذلیل یعنی چی؟ من با این کلمه مشکل اساسی دارم. چرا وقتی مردی به خانمش احترام می ذاره بهش می گن زن ذلیل ولی وقتی یه خانمی به شوهرش احترام می ذاره نمی گن مرد ذلیله می گن زن خوبیه بسازه، سر به راهه؟
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1391/09/22
خانوما ذاتا دنبال مشاوره هايي مي‌گردن كه به بهتر شدن زندگيشون كمك كنه اما امن از دست بعضي از اين آقايون... نه همشونا بعضياشون... فكر مي‌كنن همين طوري بشينن غر بزنن انتظار داشته باشن زندگي ايده ال شه، مي‌شه...
ما خانوم‌ها مرد زن ذليل نمي‌خوايم حتي از مرداي زن ذليل متنفريم اينو بايد به چطوري بگيم كه آقايون بفهمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نكاتي كه مجله گفته كامل كامل نيست اما اگه هر شوهري فقط همينا رو هم رعايت كنه ما راضي مي‌شيم...
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1393/02/09
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1393/12/21
انجم دادنش کمی سخته ولی برای داشتن یک زندگی خوب خیلی موثر ممنون از همراهیتون.
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1396/02/24
سلام ممنون از مطالبتون .
میشه منابع مطالبتونو و نام چند کتاب درموردانتظارات همسر رو برام ایمیل کنید...باتشکر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج