«شاه ماهی» در سطح شهر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۵۸۱۱
۲۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۷
۴۶۸۶
با صدای «هومن جاوید» به تهیه کنندگی «بهرام رادان» و موسیقی «بابک زرین»
چند سالی هست «بهرام رادان» و «هومن جاوید» فعالیت های مشترکی را در زمینه موسیقی شروع کرده اند. آخرین نتیجه این همکاری مشترک، تهیه کنندگی ستاره مشهور سینمای ایران برای آلبوم «شاه ماهی» است که از صبح دیروز در بازار موسیقی کشور منتشر شده است.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: چند سالی هست «بهرام رادان» و «هومن جاوید» فعالیت های مشترکی را در زمینه موسیقی شروع کرده اند. آخرین نتیجه این همکاری مشترک، تهیه کنندگی ستاره مشهور سینمای ایران برای آلبوم «شاه ماهی» است که از صبح دیروز در بازار موسیقی کشور منتشر شده است.

این خواننده که پیش از این سابقه همکاری های درخشانی به عنوان خواننده و آهنگساز با گروه «رومی» و «بهرام رادان» را داشته و در بین مخاطبان خاص پسند موسیقی هم محبوبیت زیادی دارد، بالاخره و پس از سال ها با آلبوم جدیدش در بازار موسیقی آفتابی شد.

«شاه ماهی» با 8 قطعه و ترانه های مریم دلشاد، حمیدرضا صمدی، پگاه موسوی و افشین یداللهی منتشر شده است که در بین اسامی ترانه سراها، نام «ی. گلرویی» نیز به چشم می خورد که احتمالا منظور «یغما گلرویی» است و اینکه اسم این خواننده چطوردر آلبوم خواننده های دیگر به صورت کاحمل درج می شود و در این آلبوم چنین اجازه ای داده نشده، از علامت سوال های اختصاصی بازار موسیقی داخل کشور است!

در بخش ملودی بابک زرین و خود هومن جاوید آثاری را داشته اند و مهران خلیلی، بابک زرین و حسین سالاری مقدم قطعات را تنظیم کرده اند.

بهرام رادان تهیه کننده این آلبوم است و «علی اوجی» نیز مدیریت هنری آلبوم را برعهده داشته است.

«شاه ماهی» در سطح شهر

فضای کار

هومن جاوید درباره فضای آلبوم جدیدش اعتقا دارد: «فکر می کنم بخش عظیمی از مردم از آن دسته افرادی هستند که ملودی کارها برای شان مهم است، بنابراین آنهایی که ملودی های «بابک زرین» را دوست دارند، مطمئنا آلبوم «شاه ماهی» را هم دوست خواهندن داشت.

 اگر بخواهم مثالی بزنم که مخاطب بیشتر با جنس کار من آشنا شود، فکر می کنم سبک من بین خوانندگان نسل جدید بیشتر به «سیروان خسروی» نزدیک است و آنهایی که موسیقی فانکی و پاپ راک دوست دارند، این آلبوم را هم دوست خواهند داشت.»

دغدغه های این سال های من

این خواننده درباره دغدغه های این سال هایش نیز می گوید: «بین سال های 77-76 نخستین آلبومم به نام سایه خود را با «بابک امینی» شروع کردیم که سال 78 به بازار موسیقی عرضه شد و براساس تفکرات آهنگساز ساخته شد.

آلبوم دومم با گروه «راز شب» رقم خورد که باز هم بر پایه کار گروهی بود. کار بعدی ام نیز با حضور «رامین بهنا» به نان «زیبا زی» ساخته شدو در آلبوم «آزمون و خطا» «بابک ریاحی پور» نیز 3 قطعه مشترک داشتیم.

تمام تجربه های انتشار یافته از من طی سال های اخیر، کارهای گروهی بده اند. بعد از انتشار آلبوم «زیبا زی» که آخرین آلبوم تا قبل از «شاه ماهی» به حساب می آید، بیشتر درگیر تنظیم، آهنگسازی، اجرا و کنسرت بودم تا جمع آوری آلبوم. در این مدت بیشترین همکاری را با گروه های «رومی» و «دارکوب» و همچنین در اکثر کنسرت های شان حضور داشته ام، ضمن اینکه موسیقی فیلم و سریال های متعددی هم ساخته ام. بنابراین طی این سال ها در زمینه موسیقی بیکار نبوده ام؛ تا اینکه سال گذشته احساس کردم می خواهم حرف جدیدی بزنم و تصمیم به گردآوری یک آلبوم انفرادی گرفتم.»

مثل همیشه از دوستداران و مخاطبان موسیقی تقاضا داریم جهت حمایت از هنرمندان موسیقی، آلبوم های منتشر شده را به صورت اورجینال تهیه کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالابرد_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
استیل رگال_فوتر