بلاتکلیفی «یرما» در مسعودیه
۳۵۸۵۲۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳
۳۴۱۷ 
کارگردان نمایش «یرما» از بلاتکلیفی گروه خود برای اجرا در تماشاخانه مسعودیه انتقاد کرد.
خبرگزاری ایسنا: کارگردان نمایش «یرما» از بلاتکلیفی گروه خود برای اجرا در تماشاخانه مسعودیه انتقاد کرد.

بلاتکلیفی «یرما» در مسعودیه

الهام شکیب در گفت‌وگو با ما بیان کرد: متأسفانه هنوز زمان اجرای آنسامبل «یرما» در تماشاخانه مسعودیه مشخص نیست و مشکلی که برای ساختمان مسعودیه بوجود آمده باعث تأخیر در اجرای کار ما شده است.

او با اشاره به اینکه پیش از این برای اجرای نمایش در تماشاخانه مسعودیه مجوزهای لازم گرفته شده و در اولین نمایشی که در اینجا به صحنه رفت هم بازی کرده بود، ادامه داد: مدیریت تماشاخانه مسعودیه و نیز مدیر کل مجموعه (نیک آبادی و تجریشی) قول داده‌اند تا شرایط اجرای نمایش ما را در تماشاخانه باران فراهم کنند و پیگیری‌هایی هم که انجام دادیم نشان می‌دهد که صحبت‌های اولیه انجام شده اما زمان دقیقی برای اجرا مشخص نیست چون برنامه تماشاخانه باران هم تکمیل است.

وی همچنین اضافه کرد: اگر قرار باشد در جایی به غیر از تماشاخانه مسعودیه نمایش خود را اجرا کنیم کار با ضربه مواجه می‌شود چرا که از ابتدا برای این مجموعه طراحی و چیدمان را انجام داده‌ایم.

عمارت مسعودیه مدتی است به دلیل رعایت نکردن برخی تعهدات قرارداد از سوی شرکت سرمایه‌گذار تعطیل شده و همین اتفاق برنامه نمایشی تماشاخانه مسعودیه را هم به حالت تعلیق درآورده است.

«یرما» به گارکردانی مشترک الهام شکیب و اشکان صادقی است که ایده‌ی اصلی شیوه‌ی اجرایی آن برای اشکان صادقی بوده است. نگار عابدی، فرهاد جم، اشکان صادقی، آتیه جاوید، پرنده علایی و الهام شکیب بازیگران این اثر هستند.

در این نمایش که نوشته لورکا شاعر و نمایشنامه‌نویس اسپانیایی است، "یرما" زنی روستایی است که بعد از ازدواج در آرزوی بچه‌دار شدن است، اما همسرش "خوان" توانایی بچه‌دار شدن ندارد. در این بین رازی از یرما پوشیده مانده است و...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج