عسگری: دستمزد داوران شرم‌آور است
۳۵۹۵۶۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۱
۸۱۱۴
رئیس پیشین دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: زمانی که من در دپارتمان داوری بودم برای فغانی یک ست رادیویی خریداری کردیم تا در جام جهانی مشکلی در استفاده از این دستگاه‌ها نداشته باشد.
خبرگزاری میزان: حسین عسگری درباره وضعیت فعلی داوری فوتبال در ایران اظهار داشت: در لیگ امسال داور جدیدی نداریم و همه داورها در فصل گذشته لیگ برتر هم سوت زده‌اند.

وی با اشاره به اینکه تهیه سیستم رادیویی برای داوران ضروری است تصریح کرد: سیستم‌های رادیویی اصلا گران نیست و هر ست آن تقریبا 20 میلیون تومان است که اگر 10 ست بخریم نهایتا 200 میلیون تومان است. این پول در مقابل پولی که در فوتبال هزینه می‌شود چیزی نیست.

رئیس پیشین دپارتمان داوری ادامه داد: سیستم رادیویی که فغانی در اختیار دارد برای خودش نیست، زمانی که من در دپارتمان داوری بودم برای فغانی یک ست رادیویی خریداری کردیم تا در جام جهانی مشکلی در استفاده از این دستگاه‌ها نداشته باشد.

عسگری درباره اختلاف بین دپارتمان و کمیته داوران تصریح کرد: فدراسیون فوتبال باید وظایف دپارتمان و کمیته داوران را یکبار برای همیشه مشخص کند. البته در حال حاضر نمی‌دانم این تعامل وجود دارد یا نه.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: امیدوارم فکری برای دستمزد داوران شود، زیرا این دستمرد به قدری کم است که شرم‌آور است. یک داور برای قضاوت یک مسابقه 700 هزار تومان دریافت می‌کند که اگر حداکثر 15 بازی را قضاوت کند دستمزد سالیانه‌اش حدود 10 میلیون تومان می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج