واکنش طنزآمیز به بازبینی فیلم‌ها در مجلس
۳۶۰۱۳۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۴
۳۶۱۹
در حالی که جمشید جعفرپور نایب رئیس کمیسیون فرهنگی به تازگی از ابراز علاقه برخی نمایندگان عضو این کمیسیون برای بازبینی فیلم‌های سینمایی پیش از اکران خبر داده و علت آن را جلوگیری از تنش‌ها در این‌باره دانسته است، سیدجمال ساداتیان در گفت‌وگو با ما در این‌باره واکنشی طنز آمیز نشان داد که در ادامه می‌خوانید.
وب‌سایت آی سینما: در حالی که جمشید جعفرپور نایب رئیس کمیسیون فرهنگی به تازگی از ابراز علاقه برخی نمایندگان عضو این کمیسیون برای بازبینی فیلم‌های سینمایی پیش از اکران خبر داده و علت آن را جلوگیری از تنش‌ها در این‌باره دانسته است، سیدجمال ساداتیان در گفت‌وگو با ما در این‌باره واکنشی طنز آمیز نشان داد که در ادامه می‌خوانید.

سازمان تره‌بار و بهشت‌زهرا هم می‌خواهند فیلم‌ها را بازبینی کنند!

دو روز پیش جمشید جعفرپور نایب رئیس کمیسیون فرهنگی کشور درباره بازبینی فیلم‌های سینمایی توسط اعضای این کمیسیون گفت: «بحثی در صحن کمیسیون فرهنگی داشتیم و تعدادی از اعضا ابراز علاقه‌مندی کردند تا فیلم‌هایی که از جهات مختلفی ممکن است مطرح باشند، دیده شوند. ما هم تصمیم گرفتیم ابراز علاقه اعضاء را به سازمان سینمایی انتقال دهیم تا سازمان سینمایی و عوامل سازنده اثر بتوانند برخی از فیلم‌ها را قبل از اکران عمومی ببینند.»

به گفته او قرار است، با دیدن فیلم‌ها توسط اعضای کمیسیون فرهنگی از تنش‌هایی که ممکن است قبل از اکران فیلم صورت گیرد، جلوگیری ‌شود.

سید جمال ساداتیان در واکنش طنزی نسبت به گفته‌های نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، به ما گفت: «شنیده‌ام که سازمان میوه و تره‌بار گفته که فیلم‌ها را برای ما هم بفرستید بازبینی کنیم، چون در کار ما هم تاثیر دارد. البته یک پیشنهاد هم از طرف کارکنان بهشت‌زهرا آمده است که گفته‌اند بهتر است ما هم فیلم‌های سینمایی را ببینیم تا بدانیم هنرمندانی که فوت می‌کنند چه کاره بوده‌اند! بالاخره سر و کار همه به بهشت زهرا می‌افتد و آخر کار همه این‌جاست... ما باید بدانیم چه کار کنیم با هنرمندانی که سر و کارشان به ما می‌افتد...»
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1395/05/07
براین رفع بی کاری خوبه !!!
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1395/05/07
نمایندگان عریز شما وظایف مهم تری دارید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج