روسیه: «فتح الشام» باید نابود شود
۳۶۰۸۰۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶
۱۰۷۹۲
وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به تغییر نام گروه تروریستی جبهه النصره به فتح الشام اعلام کرد: تغییر اسم ماهیت تروریستی را دگرگون نمی کند و مبارزه با جبهه فتح الشام هم تا نابودی کامل این گروه ادامه خواهد یافت.
خبرگزاری ایرنا: وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به تغییر نام گروه تروریستی جبهه النصره به فتح الشام اعلام کرد: تغییر اسم ماهیت تروریستی را دگرگون نمی کند و مبارزه با جبهه فتح الشام هم تا نابودی کامل این گروه ادامه خواهد یافت.
 
وزارت امور خارجه روسیه امروز (جمعه) با صدور بیانیه ای تاکید کرد: هیچ نیازی به اثبات نیست که تلاش تروریست ها برای تغییر وجهه و نام خود محکوم به شکست است.
 
در این بیانیه آمده است: جبهه النصره هر نامی که انتخاب کند، گروهی تروریستی است و هیچ هدفی جز ایجاد استیلا از راه های خشونت آمیز و وحشیانه ندارد.

وزارت خارجه روسیه تاکید کرده است: مبارزه پیگیر و بی امان علیه این تروریست های سنگدل با حمایت جامعه جهانی تا نابودی و محو کامل آنها ادامه خواهد داشت.

ابو محمد الجولانی سرکرده گروه تروریستی جبهه النصره در سوریه روز پنجشنبه اعلام کرد: این گروه از القاعده جدا و نام خود را به جبهه فتح الشام تغییر داده است.

این اقدام جبهه تروریستی النصره پس از آن عملی شد که ایمن الظواهری سرکرده القاعده با انتشار فایل صوتی گفت: جبهه النصره اگر لازم است می تواند از القاعده اعلام استقلال کند.

گروه گروه کشورهای غربی-عربی ضد سوری پنج سال پیش با جذب تندروترین تروریست های تکفیری از سراسر جهان حتی آمریکا و اروپا، عامل سازماندهی گروه های تروریستی مختلف از جمله داعش، جبهه النصره، احرارالشام و جیش الاسلام برای جنگ در سوریه شدند و این کشور و عراق را گرفتار نبردهای داخلی کردند که تاکنون ده ها هزار کشته، میلیون ها آواره و ویرانی های گسترده برجای گذاشته است.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج