کاهش میلیونی قیمت مگان
۳۶۱۱۸
۲۵ آبان ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۲
۲۳۳۵۸
خودرو مگان که مدت ها بود در جاده گرانی با سرعتی باورنکردنی تخت گاز می رفت، طی چند روز اخیر روند رو به رشد خود را متوقف کرد و به گرانی های پی در پی خود پایان داد.
پرشین خودرو: خودرو مگان که مدت ها بود در جاده گرانی با سرعتی باورنکردنی تخت گاز می رفت، طی چند روز اخیر روند رو به رشد خود را متوقف کرد و به گرانی های پی در پی خود پایان داد.

این خودرو که از ابتدای سال جاری افزایش قیمتی بیش از ۶۵ درصد را تجربه کرده بود و با گرانی های بی وقفه انگشت حیرت بر دهان مصرف کنندگان نشانده بود، طی چند روز اخیر ترمز گرانی را کشید و حتی کاهش قیمت را نیز در کارنامه قیمتی خود ثبت کرد.

خودرو مگان که در ابتدای سال جاری در بازار آزاد با قیمتی برابر با ۳۷میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله می شد طی مدت ۸ ماه قیمت خود را به مرز ۶۲ میلیون تومان رساند تا یکی از خودروهایی باشد که در بازار افزایش قیمت نجومی یعنی ۲۴.۵ میلیون تومان! را به نام خود به ثبت برساند.

اما این خودرو چند روزی است که در بازار آرام شده و از تب و تاب افزایش قیمت افتاده است به طوری که طی دو سه روز اخیر ارزانی ۲.۵ میلیون تومانی را تجربه کرده و حالا با قیمتی برابر با ۵۹.۵ میلیون تومان دست به دست می شود.

فعالان بازار افزایش عرضه این خودرو و آغاز فروش مگان توسط پارس خودرو را از دلایل اصلی کاهش قیمت مگان در بازار عنوان می کنند.

آمار اعلام شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز موکد این مطلب است چرا که در بین محصولات پارس خودرو، مگان با رشد تولید مواجه شده‌ و با تیراژ ۹ هزار و ۱۹۹ دستگاهی خود در هفت ماه امسال، ۵۱ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد را به خود می‌بیند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج