برگزاری مسابقات بازی‌های رایانه‌ای ایران
۳۶۲۵۶۷
۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸
۲۳۹۷
همانطور که قبلا در رسانه ها خبری در رابطه با همکاری ایسوس و لیگ بازی های رایانه ای ایران iCG منتشر شده بود، هم اکنون باید بدانید که رویداد مهم دیگری هم به این مسابقات افزوده شده است.
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان: همانطور که قبلا در رسانه ها خبری در رابطه با همکاری ایسوس و لیگ بازی های رایانه ای ایران iCG منتشر شده بود، هم اکنون باید بدانید که رویداد مهم دیگری هم به این مسابقات افزوده شده است.
 
از آنجا که سال جاری به فرموده مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است، برای صرفه جویی هرچه بیشتر در هزینه های برگزاری مسابقات برآن شدیم تا با تلفیق مسابقات قهرمانی کشور، مسابقات ICG و مسابقات انتخابی اعزامی به قهرمانی جهان IeSF یک رویداد بزرگ را برگزار کنیم.

 بزرگترین مسابقات بازی های رایانه ای ایران برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از گیمفا، یعقوبی با اشاره به این مطلب افزود مجموعه ICG مسابقاتی را با نام جشنواره بازی های رایانه ای، در دست اجرا داشت که با پیشنهاد همکاری مشترک با انجمن در برگزاری مسابقات قهرمانی کشور که از سویی انتخابی اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان IeSF هم به حساب می آید، موافقت کرد و به طور قطع و یقین این همکاری مشترک باعث افزایش سطح کیفی و کمی این مسابقات می شود.

یعقوبی خاطر نشان کرد این سری از مسابقات در ۱۰ رشته بازی و در سه پلتفرم کامپیوترهای شخصی و کنسول پلی استیشن چهار و گوشی تلفن همراه هوشمند، برگزار می شود. وی در ادامه افزود برگزاری مسابقات رشته ورزش های الکترونیک در دو بخش های رایانه ای و کنسول نیاز به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ویژه ای دارد که تامین این تجهیزات هزینه هایی بالایی را می طلبد و با توجه به شرایط ویژه اقتصادی کشور و لزوم صرفه جویی در هزینه ها، برآن شدیم تا با برگزاری مسابقاتی واحد با مجموعه مدیریتی iCG که مجرب ترین و بزرگترین گروه در برگزاری مسابقات در سطح کشور هستند و از سویی هم در حال برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره بازی های رایانه ای مجازی بودند، با امضای یک تفاهم نامه همکاری مشترک ضمن ایجاد یک هم افزایی، اقدامی هماهنگ را در برگزاری مسابقاتی یکپارچه عملی کنیم.

سرپرست انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک در پایان گفت نکته مهم در برگزاری این مسابقات انتخاب و گزینش تیم های برتر و صلاحیت دار برای تشکیل تیم ملی ورزش های الکترونیک در اعزام به مسابقات قهرمانی جهان است که در اواسط مهرماه آینده در جاکارتای اندونزی برگزار می شود. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه خبری و اطلاع رسانی www.iCG.ir مراجعه کنند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج