فیلمنامه جدید تهمینه میلانی رد نشده است
۳۶۳۲۹۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۲
۳۱۵۸ 
صبح امروز خبر رد شدن فیلمنامه «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» به نویسندگی تهمینه میلانی در شورای پروانه ساخت در برخی از رسانه‌ها منتشر شد، اما طبق شنیده‌ها فیلمنامه جدید میلانی در شورای پروانه ساخت با اصلاحیه‌ مواجه شده و این کارگردان با اعمال اصلاحیه‌ها، قرار است این فیلمنامه را بسازد.
وب‌سایت آی سینما: صبح امروز خبر رد شدن فیلمنامه «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» به نویسندگی تهمینه میلانی در شورای پروانه ساخت در برخی از رسانه‌ها منتشر شد، اما طبق شنیده‌ها فیلمنامه جدید میلانی در شورای پروانه ساخت با اصلاحیه‌ مواجه شده و این کارگردان با اعمال اصلاحیه‌ها، قرار است این فیلمنامه را بسازد.

فیلمنامه جدید تهمینه میلانی رد نشده است

با پایان نگارش فیلمنامه «مَلی و راه‌های نرفته‌اش»، تهمینه میلانی چند وقتی است که این فیلمنامه را برای دریافت مجوز، به شورای پروانه ساخت ارائه داده است.

 امروز اعلام کرد که فیلمنامه جدید تهمینه میلانی نتوانسته موافقت اعضای شورای پروانه ساخت را بدست آورد و فیلم جدید میلانی که به مسائل زنان می‌پردازد، ساخته نخواهد شد.

اما شنیده‌های  حاکی از آن است که شورای پروانه ساخت، موافقت خود را با فیلمنامه «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» مشروط به اعمال برخی اصلاحیه‌ها عنوان کرده و خبر رد شدن این فیلمنامه در شورای پروانه ساخت صحت ندارد. در واقع اصلاحیه‌های شورای پروانه ساخت به این فیلمنامه به خط اصلی داستان لطمه‌ای نزده و به همین دلیل میلانی هم با توجه به این موضوع قصد دارد با  اعمال این اصلاحیه‌ها، فیلمنامه جدید خود را به تصویر بکشد.

آخرین ساخته تهمینه میلانی به «آتش بس2» در سال 92 باز می‌گردد. این فیلمساز بعد از ساخت «آتش بس 2» قرار بود یک فیلم‌نامه دفاع مقدسی با نام «تنهایی پر هیاهو» را جلوی دوربین ببرد، که در نهایت ساخت این فیلم هم به سر انجام نرسید و میلانی به سراغ فیلمنامه‌های دیگری رفت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج