کرانچار خواهان جذب شهاب گردان
۳۶۴۴۱
۳۰ آبان ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۳
۱۸۴۷ 
کرانچار اصرار دارد که هر طورشده گردان را به اصفهان برگرداند. او در چند بازی گذشته به تناوب رضا محمدی و باقر صادقی را در دروازه سپاهان قرار داد ولی هیچ کدام از این دو بازیکن نتوانستند عملکردی داشته باشند که کرانچار را راضی کنند.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: کرانچار اصرار دارد که هر طورشده گردان را به اصفهان برگرداند. او در چند بازی گذشته به تناوب رضا محمدی و باقر صادقی را در دروازه سپاهان قرار داد ولی هیچ کدام از این دو بازیکن نتوانستند عملکردی داشته باشند که کرانچار را راضی کنند.

به همین خاطر او بعد از بازی با استقلال با رحیمی مدیرعامل باشاه جلسه ای را برگزار کرد و در آن جلسه به رحیمی گفت: «تحت هر شرایطی شهاب گردان را جذب می کنیم.»

اما رحیمی در پاسخ به او گفت: «صادقی بازیکن جوان و آینده داری است و می تواند به ما کمک کند.» ولی کرانچار که اصلا از شرایط دروازه تیمش راضی نیست با رد این ادعای رحیمی روی خواسته خود پافشاری کرد و گفت: «بازی با استقلال را ببینید. تفاوت تیم برنده و بازنده در تفاوت بین دروازه بان های دو تیم بود. با صادقی به جایی نمی رسیم. برای اینکه بتوانیم در کورس قهرمانی باقی بمانیم باید دروازه بان جذب کنیم.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج