رویایی ترین هتل های رو باز جهان!
۳۶۴۶۵۷
۰۵ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۱
۸۸۸۶
خوابیدن در فضای باز و شمردن ستاره‌ها بسیار رویایی است. این مسئله زمانی که شما در مسافرت هستید و کاری جز لذت بردن از لحظات خود ندارید دل‌نشین‌تر است. به همین دلیل شاید آشنا شدن با رویایی‌ترین هتل‌های روباز جهان خالی از لطف نباشد.
باشگاه خبرنگاران جوان: خوابیدن در فضای باز و شمردن ستاره‌ها بسیار رویایی است. این مسئله زمانی که شما در مسافرت هستید و کاری جز لذت بردن از لحظات خود ندارید دل‌نشین‌تر است. به همین دلیل شاید آشنا شدن با رویایی‌ترین هتل‌های روباز جهان خالی از لطف نباشد.با ما همراه باشید.
 
1. «نال استرن»: معنای نام این هتل «بی‌ستاره» است و در کوه‌های آلپ سوئیس قرار دارد. نال استرن 6 هزار و 463 فوت (حدود 2 کیلومتر) با سطح دریا فاصله دارد. هر یک از اتاق‌های این هتل پیشخدمتی آماده به کار دارد که هر زمان تمایل داشتید صبحانه را در تخت‌خواب سرو می‌کند. دستشویی این هتل عمومی است و باید برای رسیدن به آن حدود 10 دقیقه پیاده‌روی کنید.

رویایی ترین هتل های رو باز جهان که هرکس آرزوی اقامت در آنجا را دارد!2. «بلو ماؤنتینز پرایوت سافاریز»: این هتل در مناطق کوهستانی ایالت «نیو ساوت ولز» در  استرالیا قرار دارد.

رویایی ترین هتل های رو باز جهان که هرکس آرزوی اقامت در آنجا را دارد!3. «ادریر املال»: این هتل که در طراحی آن تلاش شده است کمترین آسیب ممکن به طبیعت وارد شود در مصر قرار دارد. اتاق‌های هتل مذکور بر روی کریستال‌های نمک و گِل و تخت‌های آن از چوب درخت خرما ساخته شده است.

رویایی ترین هتل های رو باز جهان که هرکس آرزوی اقامت در آنجا را دارد!4. «آمانگیری»
: این هتل در ایالت یوتا در آمریکا قرار دارد و چشم‌انداز بی‌نظیر اطراف، آن را به یکی از رویایی‌ترین اقامتگاه‌ها در جهان بدل کرده است.

رویایی ترین هتل های رو باز جهان که هرکس آرزوی اقامت در آنجا را دارد!5. «لایِن سندز ریزرو»: این هتل با اتاق‌هایی روی درخت در آفریقای جنوبی قرار دارد.

رویایی ترین هتل های رو باز جهان که هرکس آرزوی اقامت در آنجا را دارد!6. «لاس ونتاناس آل پارایسو»: این هتل برخلاف موارد قبلی، نمایی زیبا از دریا (دریای کورتز)  را در مقابل دیدگان مسافران قرار می‌دهد. این هتل در غرب مکزیک قرار دارد.

رویایی ترین هتل های رو باز جهان که هرکس آرزوی اقامت در آنجا را دارد!7. «ل‌آلبرتا»: اتاق‌های بدون سقف این اقامتگاه در شمال ایتالیا به قدری دل‌نشین است که بازگشت به خانه را دشوار می‌کند.

رویایی ترین هتل های رو باز جهان که هرکس آرزوی اقامت در آنجا را دارد!8. «اِن‌کی‌ویکی»:
اتاق‌های این هتل در سواحل بکر موزامبیک در دریاچه مالاوی قرار دارد.

رویایی ترین هتل های رو باز جهان که هرکس آرزوی اقامت در آنجا را دارد!9. «امانرویا»: این هتل در بدروم ترکیه و در سواحل دریای اژه قرار دارد.

رویایی ترین هتل های رو باز جهان که هرکس آرزوی اقامت در آنجا را دارد!10. «سینت لوسیاز لادرا»: اتاق‌های این اقامتگاه در سواحل دریای کارائیب، از چوب، سنگ و کاشی ساخته شده است و چشم‌انداز بسیار زیبایی از این منطقه را در مقابل دیدگان مسافران  قرار می‌دهد.

رویایی ترین هتل های رو باز جهان که هرکس آرزوی اقامت در آنجا را دارد!
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج