ماجرای اهدای نشان شوالیه به فتح الله زاده
۳۶۵۴۰
۰۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۵
۶۲۸۹
موسسه ای که به مدیر استقلال لقب شوالیه داده، در تهران شعبه دارد و در ازای پرداخت مبلغی لقب را به مدیران مختلف می دهد و نیازی به سفر به اروپا هم نیست

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: موسسه ای که به مدیر استقلال لقب شوالیه داده، در تهران شعبه دارد و در ازای پرداخت مبلغی لقب را به مدیران مختلف می دهد و نیازی به سفر به اروپا هم نیست

خبرگزاری مهر گزارشی درباره اهدای نشان شوالیه به فتح الله زاده داده که نشان می دهد این نشان را به خیلی ها داده اند و چندان موضوع با اهمیتی نیست.

مرکز تحقیقات و نوآوری مدیریت اروپا یکی از شاخه های موسسه «اینووا» در بروکسل است. این موسسه در حالی نشانی تحت عنوان شوالیه را به مدیرعامل استقلال داده که قبل از این هم با حضور نماینده اش در تهران نشان را به برخی مدیران اهدا کرده بود!

 این موسسه برای اینکه بتواند خدمات بیشتری به مدیران علاقه مند داشته باشد، دفتر نمایندگی اش را در تهران دایر کرد و از مدیران فعال خواسته بود که برای کاندیدا شدن با این نمایندگی تماس بگیرند!

در مورد این موسسه گفته می شود افراد علاقه مند می توانند با پر کردن فرم و ارسال مدارک خود، درخواست دریافت این نشان را داشته باشند که به گفته یک منبع مطلع این موسسه برای انجام مراحل کاری خود مبلغی را هم می گیرد. با این حال این موسسه به برخی مدیران ایرانی در دفتر کارشان نشان شوالیه را اهدا کرد و نیازی به سفر آنها به اروپا هم نبوده است!

این مرکز در سال 2012 با همکاری نمایندگی خود در ایران اهدای نشان شوالیه به مدیران ایرانی علاقه مند را آغاز کرد و در اطلاعیه ای که در یکی از روزنامه های معتبر ایرانی به چاپ رسانده بود، شماره تلفنی را برای گرفتن اطلاعات بیشتر در اختیار مدیران حوزه های مختلف قرار داده بود که البته این شماره در حال حاضر پاسخگوی تماس ها نیست و مسدود است!

پشت پرده اهدای نشان شوالیه به فتح الله زاده

با این حال قبل از این سردبیر یکی از روزنامه های اقتصادی که یک فرد شناخته شده در امور بازرگانی و اقتصادی بود، این نشان را در شرایطی گرفت که نماینده موسسه در دفتر محل کارش در تهران حاضر شد و نشان شوالیه را به او داد. یکی از مدیران صنایع غذایی هم همین نشان را در دفتر محل کارش دریافت کرد که هزینه ای بابت سفر به اروپا و حضور در بروکسل متحمل نشود!

فتح الله زاده مدیرعامل استقلال آخرین نفری است که پس از سفری که به اروپا داشت نشان شوالیه را از این موسسه دریافت کرد. فتح الله زاده در مورد دریافت این نشان به مهر گفت: «حدود یک سال قبل موسسه بین المللی INNOVA (مرکز نوآوری مدیریت) که هر سال خلاق ترین مدیران یک کشور را در زمینه های مختلف انتخاب می کند از من خواست که رزومه کاری و فعالیت های خود را برای آنها ارسال کنم که من هم این کار را انجام دادم. در نهایت من به عنوان مدیر خلاق ورزشی در ایران انتخاب شده و برای دریافت نشان شوالیه به بلژیک رفتم.»

البته فتح الله زاده در مصاحبه ای که با خبرگزاری مهر داشت به دریافت همین نشن توسط شهرام ناظری اشاره کرد و گفت که ناظری نشان شوالیه را از همین موسسه دریافت کرده است. این در حالی است که شهرام ناظری نشان شوالیه را که از سوی دولت فرانسه اهدا می شود، مهر ماه سال 1386 از «ترانووا» مشاور فرهنگی رئیس جمهور پیشین فرانسه گرفته بود!

جالب اینکه در توضیح خبری که برای دریافت این نشان توسط شهرام ناظری منتشر شده بود دلیل این انتخاب را اعلام کرده بودند که طی آن «ترا نووا» از شهرام ناظری به خاطر ارائه موسیقی شرق و آشنا کردن مردم فرانسه با مولانا از او تشکر کرد و اجرای کنسرت های وی را تاثیرگذار خواند اما در مورد اهدای نشان به چند مدیر ایرانی که در حوزه های مختلف انتخاب شده بودند، هیچ اشاره ای به اقدامات و نوآوری های آنها برای انتخابشان نشده بود و مشخص هم نشده که نشان شوالیه به چه دلیل به این مدیران اهدا شده است. حتی خود علی فتح الله زاده هم در گفتگوهایی که پس از این انتخاب داشته، اشاره نکرده که به خاطر کدام اقدامش این نشان را دریافت کرده است.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:14 - 1391/09/01
شوالیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فتح اله زاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
این دیگه خدارو هم بنده نیست. مطمئن باشید. این از این به بعد با قیافه گرفتن پدر همه رو در میاره.
پول نداشته باشی لقب علی سنتوری هم بهت نمیدن.شوالیه؟؟؟!!! چه فکری کردی این لقب رو پذیرفتی؟؟!!
شوالیه؟تو؟فتح اله زاده؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:05 - 1391/09/01
خیلی جالب بود ! آخه فتل تو رو چه به این حرفا؟!
اینم شده قضیه برنامه نود که به فردوسی پور گفت : آقای فردوسی پور شما موهات رو فر مژه کردی؟!!
تو که هنوز نمیدونی فر مژه واسه موی سره یا مژه چشم ، نشان شواله گرفتی؟؟؟!!!
اصلا بابت کدوم کار مثبت و کدوم خلاقیت؟! نکنه واسه اینکه پول اسپانسر رو میگیری به حساب شخصیت واریز میکنی و به بازیکنان بدبخت چک مدت دار شخصی میدی تا از گردش مالی که در حساب شخصیت ایجاد میکنی از بانک سود بگیری؟! آره؟!!!
البته این خودش خلاقیت کمی نیستا !!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:27 - 1391/09/02
این الان شده همون دون کیشوت معروف.کاملا تو توهمه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج