تلویزیون کشتی را ضربه فنی کرد!
۳۶۵۴۲
۰۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۹
۷۰۴۱
هفته دوم لیگ کشتی در حالی برگزار شد که سیما به دلیل داشتن برنامه های تولیدی به مناسبت ایام محرم حاضر نشد هیچ یک از دیدارها را پخش کند

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: هفته دوم لیگ کشتی در حالی برگزار شد که سیما به دلیل داشتن برنامه های تولیدی به مناسبت ایام محرم حاضر نشد هیچ یک از دیدارها را پخش کند

هفته دوم لیگ برتر کشتی از سیما پخش نشد تا علاقه مندان به این رشته قدر همان پخش نصفه و نیمه هفته اول را بیشتر بدانند. با اینکه از هفته گذشته مسئولین فدراسیون کشتی پیگیر پخش مستقیم هفته دوم لیگ بودند اما سیمایی ها که اشکالات پخش در هفته اول را به گردن فدراسیون انداخته بودند این بار هم بدون توجه به تماشاگران این مسابقات خیلی راحت از قید پخش این رقابت ها گذشتند.

گفته می شود دلیل اصلی پخش نشدن کشتی های لیگ، پخش یک برنامه مناسبتی و تولیدی در همان ساعت پخش مسابقه کشتی است. کامران ناقوسی، مسئول هماهنگی فدراسیون کشتی و صدا و سیما به تماشا می گوید: «هفته گذشته بارها با دوستانمان در سیما تماس گرفتیم اما هیچ جواب مشخص کتبی به نامه های ما داده نشد و آخرین نامه ما بدون جواب روی میز زین العابدین (مدیر پخش شبکه 3) مانده است.»

ناقوسی در مورد دلیل پخش نشدن کشتی ها می گوید: «جواب مشخص و کتبی که نمی دهند. چیزی که فهمیدیم این است که در همان ساعت پخش رقابت کشتی، قرار است به مناسبت ایام محرم یک برنامه تولیدی پخش شود. به آنها می گوییم ما حاضریم در هر ساعتی که پخششان خالی است، کشتی را بگذاریم تا علاقه مندان به طور مستقیم رقابت را ببینند اما هیچ جواب مشخصی نمی شنویم. حتی گفتیم ساعت 2 بعدازظهر یا ساعت 9 شب، اما متاسفانه آنها برای پخش کشتی علاقه ای نشان نمیدهند در حالی که ما همواره پیگیر هستیم.»

در اول هفته اول لیگ هم در حالی که رقابت دو تیم پرسپولیس جویبار و ثامن الحجج سبزوار به حساس ترین کشتی رسیده بود، سیما به بهانه پخش اعلام برنامه ها، مسابقه کشتی را قطع کرد تا دو کشتی آخر آن مسابقه پخش نشود.

پیگیری خبرنگار تماشا برای صحبت با مسئولان سیما هم به جایی نرسید و حتی مدیر پخش شبکه 3 با آگاهی از موضوع مورد بحث زمان دیگری را برای انجام مصاحبه وعده داد که متاسفانه در ساخت مشخص شده، تلفن همراه آقای مدیر پاسخگو نبود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:38 - 1391/09/01
پس وظیفه شبکه ورزش چیه؟
چرا باید فوتبال ناب یا کشتی یا هر چیز آنتیک رو شبکه 3 پخش زنده داشته باشه؟
دیگه بدم اومده از شبکه ورزش
البته من خودم از شبکه طبرستان (مازندران )کشتی رو نگاه کردم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:14 - 1391/09/01
این همه میان میگن تلویزیون نه افراط کنه نه تفریط...!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج