اجاره بهای آپارتمان‌ های بالای 100 متر
۳۶۵۹۹
۰۲ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۲
۳۶۵۸
در فایل‌های مربوط به اغلب واحدهای مسکونی متراژ بزرگ اجاره‌ای که به بازار مسکن عرضه می‌شوند معمولا مالکان یا دلالان مسکن به نکاتی اشاره می‌کنند که بیشتر به منظور وسوسه کردن متقاضی برای برقراری ارتباط با بنگاه املاک و تلاش بنگاهدار برای به اصطلاح جوش دادن معامله در نظر گرفته شده است.
دنیای اقتصاد: در فایل‌های مربوط به اغلب واحدهای مسکونی متراژ بزرگ اجاره‌ای که به بازار مسکن عرضه می‌شوند معمولا مالکان یا دلالان مسکن به نکاتی اشاره می‌کنند که بیشتر به منظور وسوسه کردن متقاضی برای برقراری ارتباط با بنگاه املاک و تلاش بنگاهدار برای به اصطلاح جوش دادن معامله در نظر گرفته شده است.

ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی واحد مسکونی اجاره‌ای با متراژهای بین 105 تا 200 متر مربعی پرداخته که در جداول زیر عنوان شده‌اند.

روز گذشته در خیابان محمودیه واحدی به متراژ 240متر‌مربع، 6 سال ساخت به مبلغ 50 میلیون تومان ودیعه و 4 میلیون و 200 هزار تومان اجاره ماهانه به بازار اجاره معرفی شد. در فایل اجاره این آپارتمان به این نکته اشاره شده بود که میزان اجاره بها قابل مذاکره است.

علاوه براین مالکی واحد 350 متری خود را در منطقه قیطریه به همراه 3 پارکینگ، سونا، جکوزی و به صورت 4 خوابه با دریافت 300 میلیون تومان از مشتری به صورت رهن، اجاره خواهد داد.

مالک تاکید کرده است: نرخ اجاره بهای اعلام شده قابل تبدیل به هر میزان است. همچنین یک واحد 135 متری بدون پارکینگ و تکواحدی در میدان کتاب سعادت آباد به زوج یا خانواده کم جمعیت اجاره داده می‌شود اما مالک میزان اجاره بها را مشخص نکرده است زیرا عنوان کرده که نرخ اجاره توافقی تعیین خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج