دادگاهی که باید وجود خدا را اثبات کند!
۳۶۶۷۲
۰۴ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۰
۵۳۲۱
شکایت عجیب یک هنرمند روسی از کلیسا
بایدمسئولان کلیسا در دادگاه ثابت کنند که خدا وجود دارد و در غیر این صورت محکوم به فریب افکار عمومی شوند و فعالیت هایشان غیر قانونی اعلام شود.
عصر ایران: یک هنرمند نقاش در شهر " امسک " روسیه از کلیسای ارتدوکس این شهر شکایت کرد. واسیلی ملنیچنکو " با اشاره به اینکه 15 سال است در تمامی مراسم مربوط به کلیسا و همه خیریه ها شرکت کرده و در سال بیش از 400 دلار به کلیسای شهر کمک مالی می کند ، افزود: ارباب کلیسا می گویند با کمک به کلیسا مشکلات زندگی مان حل می شود ، و خدا کمک مان می کند اما من در ازای این کمک ها نه تنها کمکی دریافت نکردم بلکه وضع زندگی ام روز به روز بدتر شد.

وی افزود :"بایدمسئولان کلیسا در دادگاه ثابت کنند که خدا وجود دارد و در غیر این صورت محکوم به فریب افکار عمومی شوند و فعالیت هایشان غیر قانونی اعلام شود."

هنوز کلیسای ارتدوکس روسیه به شکایت این هنرمند روس واکنشی نشان نداده اما "آندری کورایف" یکی از روحانیون ارتدوکس روسیه در واکنش به اقدام این نقاش روس گفت :"برود در دادگاه شکایت کند و به وکلا پول بدهد. این آدم های احمق را باید مجازات کرد."

در سال های گذشته انتقاد از فعالیت های کلیسای ارتدوکس روسیه افزایش یافته است که دو نمونه مشهور از آنها " نیایش توهین آمیز " گروه پانک در کلیسای مسیح ناجی روسیه و اعتراضات اخیر گروه دختران " پوسی ریوت " در کلیسا بوده است.

در ماه مارس سال جاری میلادی وب سایت کلیسای ارتدوکس روسیه تصویر ساعت مچی تجملاتی اسقف اعظم کلیسای ارتدوکس روسیه را با فتوشاپ از تصویر اسقف اعظم محو کرده بود ، اما انعکاس تصویر ساعت مچی بر روی میز سبب افشای این مساله شد. پس از این مساله کلیسای ارتدوکس عذرخواهی کرد و اعلام کرد که این مساله را مورد بررسی قرار خواهد داد.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
UNITED STATES
15:46 - 1391/09/05
پس نتیجه میگیریم درهمه دنیا احمق فراوونه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:10 - 1391/09/05
براستی جماعت کشیش و کسانیکه به نام خدا جیب مردم ساده را خالی میکنند مشتی کلاهبردار و شیادند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج