دلیل عجیب کمبود برخی داروها در کشور
۳۶۷۱۰
۰۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۱
۲۴۹۵
بر اساس بررسی‌های یک دستگاه دولتی، یکی از دلایل کمبود دارو و مواد اولیه تولید آن در شرایط فعلی در کشور، آتش‌سوزی‌های متعددی است که طی چند ماه اخیر اتفاق افتاده است.
روزنامه خراسان: بر اساس بررسی‌های یک دستگاه دولتی، یکی از دلایل کمبود دارو و مواد اولیه تولید آن در شرایط فعلی در کشور، آتش‌سوزی‌های متعددی است که طی چند ماه اخیر اتفاق افتاده است.

 بر اساس بررسی‌های یک دستگاه دولتی، یکی از دلایل کمبود دارو و مواد اولیه تولید آن در شرایط فعلی در کشور، آتش‌سوزی‌های متعددی است که طی چند ماه اخیر اتفاق افتاده و خسارت‌های زیادی را به تأسیسات، خطوط تولید و انبارهای شرکت‌های واردکننده و تولیدکننده این اقلام وارد کرده و هم اکنون جبران این معضل، با دشواری و صرف هزینه و زمان قابل توجهی امکان پذیر است.

* دولت درخواست دیوان محاسبات برای ارسال مصوبات هیئت عامل بانک مرکزی را رد کرد

در حالی که دیوان محاسبات کل کشور چندی پیش در نامه ای به بهمنی رئیس کل بانک مرکزی خواستار ارسال کلیه مصوبات هیئت عامل بانک مرکزی و مصوبات شورای پول و اعتبار طی سال های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ به این نهاد نظارتی شده بود، بهمنی این موضوع را به مسئولان ارشد دولتی ارجاع داد که آنها این خواسته را مغایر با وظایف قانونی دیوان محاسبات دانستند و به رئیس کل بانک مرکزی تأکید کردند که نباید چنین اقدامی را انجام دهد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج