«فولکو» نام نماد جام جهانی 2014 شد
۳۶۷۲۵
۰۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۲
۸۲۹۲ 
انتظارها به سر رسید و در نهایت نام نماد جام جهانی 2014 با رای مردم انتخاب شد.
خبرگزاری ایسنا: انتظارها به سر رسید و در نهایت نام نماد جام جهانی 2014 با رای مردم انتخاب شد.

 در این رای گیری سه ماهه "فولکو" توانست با 48 درصد آرا جلوتر از "زوزه‌کو" (31 درصد) و "آمیجوبی" (21 درصد) با قاطعیت به عنوان اسم نماد جام جهانی 2014 انتخاب شود.

اکنون با معرفی شدن فولکو به عنوان نام نماد جام جهانی 2014 قرار است این نماد برای آشنایی مردم برزیل، در اقصی نقاط این کشور به گردش در آید.در نظرسنجی‌های جدیدی که در این‌باره صورت گرفته شد مشخص شده فولکو به سرعت بین مردم به محبوبیت رسیده است، طوری که 89 درصد از مردم برزیل، نماد فولکو را شخصیت دوست داشتنی توصیف کردند.

جام جهانی آینده قصد دارد بر اهمیت محیط زیست و طبیعت تاکید کند. نظر سنجی‌های اخیر از اهمیت این موضوع و پایداری محیط زیست بین مردم برزیل خبر داده است و مردم معتقد هستند جام جهانی 2014 باید سازگار با محیط زیست باشد.

به همین خاطر نام «فولکو» ترکیبی از دو کلمه لاتین (Futebol) و (ecologia) است. فیفا با ابداع این کلمه قصد دارد بر اهمیت محیط زیست در خلال برگزاری جام جهانی تاکید کند.


فولکو با ارائه مضامینی نظیر «برزیلی بودن»، «طبیعت»، «حس دوستانه» و «شوق فوتبال» قصد دارد مردم را به سمت توجه به محیط زیست و فوتبال سوق دهد.

نماد بازی‌ها به عنوان یک موجود معصوم سفیر یک تورنمنت معرفی می‌شود. نماد بازی‌ها می‌تواند در آگاهی بخشی بین مردم نقش مهمی ایفا کند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج