راهکارهای معجزه آسا برای فضاهای کوچک
۳۶۷۴۵
۰۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۴
۱۱۰۱۶ 
نحوه ی چیدن یک اتاق کوچک از بزرگ ترین چالش هایی است که هر طراح دگوراسیونی با آن روبروست. شما هم حتما برای چیدمان فضاهای کوچک منزل تان با مشکلات زیادی روبو شده اید.

مجله اینترنتی برترین ها
برترین ها: نحوه ی چیدن یک اتاق کوچک از بزرگ ترین چالش هایی است که هر طراح دگوراسیونی با آن روبروست. شما هم حتما برای چیدمان فضاهای کوچک منزل تان با مشکلات زیادی روبو شده اید. ما در این جا سعی می کنیم راهکارهایی برای کمک به شما ارایه دهیم تا بتوانید از فضاهای کوچک منزل تان بهترین استفاده را کنید:


راهکار معجزه آسا در طراحی دکوراسیون فضاهای کوچک

اتاق های باریک

در طراحی یک اتاق باریک فضای اتاق را با استفاده از تعدادی مبلمان کوچک به سه بخش مجزا تقسیم کنید. در بخش های انتهایی هر قسمت از آینه استفاده کنید تا فضا بزرگ تر و روشن تر به نظر برسد.


راهکار معجزه آسا در طراحی دکوراسیون فضاهای کوچک

مبلمان چند منظوره

در یک آپارتمان کوچک که اتاق پذیرایی مجزایی ندارد، استفاده از یک میز بازی چینی در فضای جلوی کتابخانه می تواند در آن واحد در موارد مختلف بکار رود.


راهکار معجزه آسا در طراحی دکوراسیون فضاهای کوچک

طیف رنگ

بکاربردن طیف های یک رنگ ملایم و روشن در خانه حس بسیار دلنشینی ایجاد کرده و چشم های شما را به سمت فضای خارج پنجره ها می کشاند. همچنین بهتر است از آویختن آثار هنری به روی دیوارها بپرهیزید تا فضای منزلتان بسته و شلوغ به نظر نرسد.


راهکار معجزه آسا در طراحی دکوراسیون فضاهای کوچک

استفاده از یک مبلمان بزرگ

استفاده از یک مبل بزرگ در فضای یک اتاق خواب کوچک باعث می شود فضای اتاق تان بزرگ تر از آنچه هست جلوه کند.


راهکار معجزه آسا در طراحی دکوراسیون فضاهای کوچک

ایجاد یک فضای مرتب

طراحی دکوراسون و چیدمان فضاهای کوچک تا حد ممکن باید ساده باشد. بهتر است دیوارها به رنگ های خنثی و بدون شکل و طرح و کف پوش ها نیزدارای رنگ های بسیار روشن باشند. هم چنین بکاربردن فرش و گلیم در فضاهای کوچک باعث می شود این محیط ها شوغ و درهم برهم به نظر برسند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج