بازگشت ۱۲ هزار واحد صنعتی تا پایان سال
۳۶۷۶۰۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱
۲۴۳۰ 
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در کشور حدود ۸۰ هزار واحد صنعتی کوچک وجود دارد، گفت: باید برای رفع مشکلات موجود در صنعت به یک راهکار واحد برسیم و در این راستا به‌صورت همگرا با هم حرکت کنیم.
ایسنا: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در کشور حدود ۸۰ هزار واحد صنعتی کوچک وجود دارد، گفت: باید برای رفع مشکلات موجود در صنعت به یک راهکار واحد برسیم و در این راستا به‌صورت همگرا با هم حرکت کنیم.
 
علی‌یزدانی در مراسم نکوداشت حمایت از صنایع کوچک با بیان اینکه سرمایه‌گذاری که بدون مبنا انجام و حمایت شود دچار مشکل خواهد شد، ادامه داد: در داخل شهرک‌های صنعتی در ۷۸۰ شهرک و ناحیه صنعتی کشور ۳۷ هزار واحد صنفی مستقر است که از این تعداد هفت هزار واحد آن تعطیل شده است. ۵۸ درصد این تعطیلی‌ها در دولت قبل اتفاق افتاده در حالی که ۴۲ درصد آن در دولت‌های سازندگی و اصلاحات و تدبیر و امید بوده است. البته هر مشکلی که ایجاد شده در حال حاضر از طرف ما باید مرتفع شود.
 
یزدانی با بیان اینکه تا پایان سال جاری ۱۲ هزار بنگاه و واحد صنعتی به چرخه صنعتی برمی‌گردند، اضافه کرد: ۱۲۴ طرح با حجم سرمایه‌گذاری 4/ 1میلیارد دلار به تصویب هیات سرمایه‌گذاری کشور رسیده که از این تعداد، ۵۴ طرح راه‌اندازی شده و ۷۰ طرح در دست اجراست. وی گفت: موجی که به تبع حضور دولت تدبیر و امید و به ویژه پس از برجام شکل گرفته، بزرگ و ستودنی است. ۸۲ تفاهم نامه بین‌المللی مشترک با طرف ایرانی تحت نظر وزارت صنعت منعقد شده که تاکنون ۲۹ مورد آن اجرایی شده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج