اعتراض به سبک تراکتوری در بروکسل +عکس
۳۶۸۲۳
۰۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۶
۳۷۳۶
دامداران از چندین کشور اروپایی امروز در بروکسل با تراکتورهای خود بخاطر کاهش قیمت شیر اعتراض کردند که این اعتراض فردا هم ادامه خواهد داشت.
 خبرگزاری فارس: دامداران از چندین کشور اروپایی امروز در بروکسل با تراکتورهای خود بخاطر کاهش قیمت شیر اعتراض کردند که این اعتراض فردا هم ادامه خواهد داشت.

انتظار می‌رود تظاهرات دامداران که روز دوشنبه با حضور یکهزار تراکتور در بروکسل و توسط صنف شیر اروپا (EMB) سازمان‌دهی و برگزار شد، سه شنبه نیز ادامه یافته و اختلالاتی را در ترافیک پایتخت بلژیک ایجاد کند.تولید کنندگان شیر در اروپا با شرایط حساس و سختی روبرو هستند و برای مدت طولانی است که  قیمت فعلی شیر هزینه های تولیدات را تحت پوشش قرار نمی دهد و هزاران نفر از تولیدکنندگان مجبور به توقف تولید هستند.

 صنف شیر اروپا (EMB) که نماینده تولیدکنندگان 14 کشور است در بیانیه ای اعلام کرد که این گروه امیدوار است که با اعتراض، نظر سیاست گذاران را به بازار شیرجلب کرده و منجر به تغییر قانونگذاری شود.
 معترضان عمدتا ً از طریق بزرگراههای اصلی آلمان، هلند و فرانسه وارد بروکسل شدند و قرار بود عصر دوشنبه مقابل پارلمان تجمع کنند.

در تظاهرات مشابهی در سال 2009، صنف شیر اروپا سطل های شیر را بیرون تخلیه کرده و کاههای مشتعل و ماکت های گاو را مقابل دفتر مرکزی کمیسیون اروپا قرار دادند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج