7 شرکت مجاز حضور در بازاریابی شبکه ای
۳۶۸۴۷
۰۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۷
۸۸۲۹۴
در حال حاضر به 7 شرکت مجوز حضور در بازاریابی شبکه ای داده شده است.معاون توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ضرورت توجه به روش های نوین در نظام توزیع بر گسترش و توسعه بازاریابی شبکه ای و نهادیه کردن و فرهنگ سازی این موضوع در کشور تاکیدکرد.
خبرآنلاین: معاون وزیر صنعت گفت: در حال حاضر به 7 شرکت مجوز حضور در بازاریابی شبکه ای داده شده است.معاون توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ضرورت توجه به روش های نوین در نظام توزیع بر گسترش و توسعه بازاریابی شبکه ای و نهادیه کردن و فرهنگ سازی این موضوع در کشور تاکیدکرد.

 « حسن رادمرد» در نشست خبری با محوریت قرار دادن اجرای طرح بازاریابی شبکه ای در کشور افزود: شکل گیری این طرح از سال 1388بر اساس ابلاغ مصوبه ای بدین منظور آغاز شد چرا که اجرای طرح بازاریابی شبکه ای به عنوان یکی از مدل های نوین شبکه توزیع در بسیاری از کشورها به اجرا درآمده است وآثار خوبی را به همراه داشته است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر به 7 شرکت مجوز حضور در بازاریابی شبکه ای داده شده است تصریح کرد: فرایند توزیع کالاهای این شرکتها در یک چارچوب مناسب و دور از شائبه شرکتهای هرمی در حال رصد و پیگیری است.

به گفته رادمرد؛ لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی، لوازم خانگی،‌مصنوعات طلا صنایع دستی،‌ و برخی مواد انرژی زای نو از جمله کالاهای ارائه شده دراین طرح است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بر عملکرد این شرکتها کنترلهای لازم انجام شده که همواره ادامه خواهد داشت افزود: نظارتها و حساسیتهای ویژه ای در زمینه عملکرد این شرکتها اعمال می‌شود تا به دور از هرگونه سوء استفاده به فعالیت بپردازند به طوری که نظارت بر گردش مالی شرکت،‌ صلاحیت ساختار و نحوه فروش کالاها مورد وثوق قرار گیرد و مصرف کنندگان به راحتی بتوانند نسبت به خرید کالاهای خود اقدام کنند.

وی همچنین،‌ به 65 درخواست واصله دیگرکه برای پیوستن به این شبکه به دبیرخانه این طرح ارسال شده است اشاره کرد و افزود: مراحل نهایی برای 4 شرکت دیگر به منظور گرفتن مجوز در دستور کار قرار گرفته است.

رادمرد در ادامه سخنان خود اجرای این شیوه از نظام توزیع کالاها را در کشورهای مختلف دنیا مرسوم دانست و گفت: برای پیاده سازی این نظام در کشور نیازمند فرهنگ سازی لازم هستیم به گونه ای که توجه به استقبال تجار و بازرگانان در آینده نزدیک می توانیم شاهد جایگزینی بازاریابی شبکه ای به جای نظام های توزیع سنتی در کشور باشیم .

وی به برخی مزایا استفاده از این مدل جدید توزیع و فروش کالا در کشور اشاره کرد و گفت: فروش بی واسطه کالا از تولیدکننده به مصرف کننده، داشتن ضمانت های لازم برای سلامت و صحت کالا با دریافت کد شبنم،‌ برچسب اصالت کالا و ایران کد همچنین تخفیف 8درصدی کالاهای عرضه شده دراین سیستم به جای روش های سنتی از مواردی است که انگیزه لازم را برای مصرف کننده ایجاد می‌کند.

رادمرد در ادامه با بیان اینکه اصلاح نظام توزیع بعد از هدفمندسازی یارانه ها با سرعت بیشتری پیش رفت و مطالعات گسترده تری در این زمینه انجام شد اظهار کرد: اجرای این طرح علاوه بر مزایای ذکر شده رونق تازه ای را به فضای کسب وکار خواهد بخشید به گونه ای که پیش بینی می‌شود با بسط و توسعه این طرح بین 50 تا 70 هزار شغل در بحث بازاریابی ایجاد کند.

وی همچنین به عوامل بازدارنده و نظارتهای قانونی این طرح نیز اشاره کرد و گفت: دستگاههای ذیربط تمامی فاکتورهای لازم را برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده از این طرح لحاظ کرده و معیارها،‌ شرایط و ضوابط و مقررات خاصی را تدوین کرده که پس از بررسی عملکرد و وضعیت شرکتها به صدور مجوز اقدام می‌کنند.

به گفته رادمرد هرگونه تخلف یا سهل انگاری دراین راستا با برخورد قاطعانه مراجع قانونی روبرو خواهد شد و تا کنون موردی مبنی بر تخلف این شرکتها گزارش نشده است.

معاون توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ در ادامه ساماندهی نظام قیمتی کالاها را یکی دیگر از تاثیراتی ذکر کرد که اجرای این طرح به دنبال خواهد داشت چرا که کنترل و نظارت مستقیم بر روی کالاها اعمال می‌شود.

وی هدف اصلی در حوزه تجارت بازاریابی شبکه ای را در آینده، علاوه بر مهار و جلوگیری از افسار گسیختگی قیمتها،‌مدیریت مناسب توزیع کالا همراه با ‌ کاهش هزینه‌ها و عرضه بی واسطه کالاها بین تولیدکننده و مصرف کننده عنوان کرد.

رادمرد، ‌ همچنین شناسایی شرکتهای سالم در زمینه بازار یابی شبکه ای و کاهش فعالیت شرکتهای هرمی و نیز افزایش میزان فروش تولیدات داخلی را از اهدافی بیان کرد که در این طرح دیده شده است.

معاون توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند برای بهره مندی از خدمات این طرح به سایت بازاریابی شبکه ای به نشانی www.networkmarketing.moc.gov.ir مراجعه و نسبت به خرید کالای مورد نظر خود اقدام کنند.

به گفته وی،‌همچنین برای برخورد قانونی با متخلفان احتمالی و به منظور رسیدگی به شکایات شماره تلفن 124 و دبیرخانه این کارگروه در 31 استان کشور پاسخگوی متقاضیان خواهند بود.
انتشار یافته: 108
در انتظار بررسی:8
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1392/09/15
سلام
این طور که من تو سایت های شرکت های بازاریابی شبکه ای دیدم،با هزینه ی پست،بیشتر از قیمت بازار میشه.لطفا پیگیری کنید و نتیجه رو در سایت بزارید.ممنون
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1393/05/08
سلام قیمت محصولات نسبت به محصولات بازارگرانتره هزینه پست خیلی بالاست برای کارکردن هم پورسانت کمی میدن امتیازمحصول خیلی پایینه پنبه ریزروبرسی کردم
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
دوست عزیز در شرکت مروارید پنبه ریز زمانی که قیمت را با کیفیت مورد بررسی قرار دهید میبینید ارزان هم هست
یا حتی قیمت را با هزینه مورد بررسی قرار دهید
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1393/07/08
باسلام به شما دوستان عزیزم من از محصولات و فناوری های داخل محصولات شرکت مرواریدپنبه ریز خیلی خوشم اومد واستفاده کردم و نتیجه گرفتم حالا هم دارم اونو به اطرافیانم توصیه میکنم
United States
14:47 - 1393/08/02
سلام.
لطفا جواب بدید.چرا پورسانت ها کم و هزینه های پست انقد زیاده؟
Iran, Islamic Republic of
02:14 - 1393/10/06
دوست عزیز محصولی که توسط این شرکتها عرضه میشه کیفیت بالایی داره ونسبت به قیمتش می ارزه،در ضمن پورسانتی که میدن نسبت به بازار سنتی خیلی عالیه،تو نتورک به اندازه تلاشی که میکنی درامد داری،و توصیه میکنم قبل از ورود به شرکتهای بازاریابی شبکه ای اول در مورد محصولات و پلن درامدیشون تحقیق کنید تا پس از ورود با مشکل مواجه نشید.با تشکر
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1394/01/01
من تازه وارد شركت شدم هنوز كسي و معرفي نكردم اما تا لول3 ور براحتي تو 7 روز ميتونم تكميل كنم.فقط ب شركت اعتماد ندارم ب نظرم مشاورانش خيلي حرفاي تكراري ميزنن و مثل رباطن.ب نظرتون ب شركت اعتماد كنم؟يا ن؟
Iran, Islamic Republic of
23:28 - 1394/01/24
سلام دوست گرامی که مرددی ببین در حال حاضر 11شرکت ریر نظر وزارت صنعت و معدن و تجارت مشغول به این کار هستند و کمیته نظارت هم داره اونا رو رصد میکنه خیالت راحت این یک تجارت با قدمت 70 ساله الانم که خوشبختانه قانونی شده ولی توشون ابر تجارت یه چیز دیگست الته میتونید پلن درامدیشو بررسی کنید شاهکاره داداش شااهکااار
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1394/02/28
سلام لطفا راهنمایی کنید که آیا شرکت ابرتجارت کهکشان دارای مجوز هست یا خیر؟؟ممنون
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1394/04/21
سلام دوستان میخواستم ببینم شرکت ابر تجارت کهکشا جزء هفت شرکت دارای مجوز رسمی هسته؟؟؟من میخوام وارده شرکتش بشم خیلی دو دلم از به طرف میگن مجوز داره از یه طرف میگن هرمی هسته لطفا راهنمایی کنید ک شرکت ابر تجارت دارای مجوز رسمی هست یا نه؟ مرسی
United States
01:11 - 1394/05/27
باعرض سلام خسته نباشی میخواستم ببینم ساییت ابرتجارت کهکشان کی میاد بالا اصلا میاد یانه
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1394/06/16
سلام امانت. قبول میکنید
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1394/06/20
باسلام به دوستان عزیز
پاسخ ها
mrt
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۴
علیک سلام
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1394/07/24
هزینه پست محصولات بالاست و اگه میشه یک مقدار قیمت محصولاتو پایین تر بیارید.
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1394/08/07
به نظرمن شرکت بیزیکی ازبهترین هاست
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1394/08/29
سلام دوستان
من میخوام وارد یکی از این شرکتها بشم.اونطوری که تحقیق کردم شرکت بادران گستران اولین شرکت هست که تونسته مجوز بازاریابی شبکه ای بگیره و از همه قدیمی تر و فعال تره.
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1394/09/01
سلام! واقعا شرکت مروارید پنبه ریز تکه! من خودم یکی از نماینده های شرکت هستم و واقعا راضی هستم! هم پرستیژ بالایی داره هم محصولات فوق العاده و تخصصی!
پاسخ ها
عاشق مولا علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
بله با حرفتون موافقم....شرکت مروارید پنبه ریز از تمام جوانب تکه و بهترین....کمپانی با اصالتی.....محصولات کااااااملاتخصصی و یونیک.....کیفیت عااااااالی......قابل رقابت با رقبای جهانی.......با حفظ پرستیژ کاری......و پلن درآمد زایی بی نظیییییییییر تو کل شرکت ها......پنبه ریز احتیاج به تعریف و تبلیغ نداره......
Iran, Islamic Republic of
01:36 - 1394/09/06
بنظرم شرکت بادران پلن های درآمدی خیلی عالی داره
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1394/10/21
سلام من میخوام تازه وارد این شغل شم لطفا از دوستانی که در کرج یا تهران داخل این کار هستن منو راهنمایی کنن.
پاسخ ها
رضایی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
اگه میتونی وارد شی بهت توصیه میکنم بیا شرکت تلفیق هنر داخل تیم ایران تیم بزرگترین تیم ایران
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1394/11/19
سلام دوست عزیز ،من تو شرکت ...فعالیت میکنم واقعا تیم پشتیبانی ولیدر های خیلی عالی اونجا مشغول کار هستن جنس هاش کیفیت خیلی بالایی داره و خیلی خیلی راحت فروش میره بهت پیشنهاد میکنم تو این شرکت کارت و شروع کنی
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1395/01/25
سلام درباره شرکت پرشین وی میخوام بدونم لطفا راهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1395/02/21
تکسو بهترین شرکت میتونه باشه برای تازه کار ها با بهرین اموزش ها و پلن های درامدی
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1395/03/02
سلام دوستان .سیمرغ عصر تجارت عالیه.
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1395/03/19
دوستان عزیز
شرکت بادران بین همه ی این شرکتهایی که در حال حاضر فعالیت میکنن بهترین پلن پورسانت دهی رو داره
این نکته رو خود کسانی هم که در شرکت های دیگه فعالیت میکنند به خوبی میدونن.
من حاضرم با هرکسی که تمایل داشت در این باره بحث و گفتگو کنم
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1395/04/19
به نظرشمامن برم توشرکت پنبه ریزیابادران گستر تازه شرکت پنبه ریز خیلی چیزاش گرونن چیکارکنم لطفاراهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1395/04/24
یاعلی
باسلام
این پیام مخصوص لیدرهای میزارم که بالای هزارنفرمجموعه دارن
من به همراه دوتا از دوستام بعد از یکسال تحقیق در مورد این شرکتها امروز آخرین شرکت هم آنالیز کردیم و انتخاب نهای خودمون انجام دادیم و از فردا با قدرت تمام شروع به کار میکنم به شرافتم قسم مجموعه تمای شرکتهارو با لیدرهاشون میارم زیرمجموعه خودم
شعار من اینه بنیانگذار اولین تیم نتورک پاک در ایران
لیدرها خوب میدونید شرکتی که کار میکنید به درد
نتورک نمیخوره پس منتظر شمابامجموعه شماهستم
طوفان من از فردا تو ایران شروع میشه
بابک
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1395/04/26
بازاریابی شبکه ای مثل شرکت های کوئست هستن ، گول نخورین.
برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید.
on-networkers.ir
پاسخ ها
عاشق مولا علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
برادر پیشنهاد میکنم اول یه مقدار سطح اطلاعاتتان رو درباره فعالیت این شرکت ها بالا ببرید چون ابدا به این شکل نیستند.
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1395/04/28
یاعلی
باسلام
بابک هستم بنیانگذار تیم * اسکادران عشق بابک * در ایران
از عزیزانی که از شهرهای مختلف ایران با من تماس میگیرن
و با اینجانب عنایت میکنند و مشاور میخوان تشکر و قدردانی میکنم
لازم به ذکر است که بار دیگر تکرار کنم
دوستان خواهشمندم این سه مورد را که مانع پیشترفت انسان در زندگی میشود را کنار گذاشته و با منطق خود تصمیم بگیرید:
1 لجاجت 2 غرور 3 تعصب
در این میان من هم در خدمتگذاری و مشاوره رایگان در کنار شما هستم بابک
پاسخ ها
بدون نام
France
۰۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
در مورد کیونت اطلاعاتی دارین
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1395/05/14
مخواهم درمورد شرکت های فعال نتورک مطالب بیشتری بدونم باتشکر
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1395/05/16
شرکت تکسو بهترین و فوق العاده ترین شرکته که دیدم وبا پلن های درآمدی بی نظیر و با آموزش های عالی و وجود لیدرهای بزرگ وسیمرغی های آینده پیشنهادمیکنم که وارد این تجارت واین شرکت باشکوه شوید ....
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1395/05/17
سلام.ما نیومدیم اینجاکه جنس بفروشیم.کار ما فراتر از جنس فروختن.بعدشم اگه کیفیت محصولاتو با جنسای بیرون مقایسه کنیم میفهمیم که ارزونم هست.
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1395/05/25
یاعلی
باسلام خدمت دوستان نتورکی عزیزم
بابک هستم
بنیانگذار تیم *اسکادران عشق بابک* در ایران
در مقوله بازاریابی شبکه ای برای امر مشاوره در خدمت هستم
بابک
درست انتخاب کن
درست تصمیم بگیر
درست شروع کن
من پایه گذار نتورک پاک در ایران هستم
و شرکتی که در حال حاضر دارم کار میکنم
رتبه یک داره
چه: پلن. چه محصول. چه ضریب کالا
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1395/06/15
حرومه خیلی از مراجع تقلید گفتن
پاسخ ها
عاشق مولا علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
سوال رو بد پرسیدی عزیز.....چه طور به ماها نگفتن حومه ؟؟؟؟!!!!!
ساحل
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
سلام درمورد تلفیق هنر جیزی میدونی؟
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1395/07/01
سلام خسته نباشید .ببخشید میخواستم بدونم شرکت بادران گستر پروانه کسب داره ؟؟،و یکم راجب این شرکت بیشتر توضیح بدین .ممنون
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1395/08/20
سلام.من نازه با شرکت بادران اشنا شدم میخاستم ببینم کارش قانونیه و تاییدیه وزارت صنعت و معدن رو داره
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1395/08/24
کار فوق العاده مزخرفیه.
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1395/08/28
حیف وقت و انرژیو آبروکه ادم واسه این کار بزاره.ارزش خودتونو نیارین پایین. هرروز داره به تعداد شاکیان این شبکه ها اضافه میشه. .تن تون سالم باشه برین دنبال یه لقمه نون حلال.موفق باشین.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۴
ایول ما که آبرومون پیش دوست و دشمن رفت اینقدر به این و اون رو انداختیم شدیم سکه یه پول.
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1395/09/07
سلام بقران قسم کار به این خوبی هیچ جا نمیتونی پیدا کنی
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1395/09/13
سلام.لطفا بگین ارغوان عضو شرکتهای دارای مجوز هست یا خیر.باتشکر
Iran, Islamic Republic of
02:08 - 1395/09/30
هرکسی دراصفهان خواست درشرکت بادران گستران فعالیت کنه وسوالی داشت درخدمتم وقبل ازفعالیتش اول همه شک هاشوبرطرف می کنم وثابت می کنم کارقانویه بعدمیزارم شروع به فعالیت کنه...
وتاموفق نشی من هم موفق نمیشم
شرکت های بازاریابی خوب هستن وفقط پلن هاشون یاهمون پورسانت دهیشون فرق می کنه که بعضی شرکت هادیرتربه موفقیت می رسی بعضی هازودتر...موفق باشید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۴
لازم نیست واسه اثبات قانونی بودن این شرکتها زیاد به خودتون فشار بیارین , بحث اینه که درامد زایی از طریق این شرکتها اونقدر سخت و زمان بره که ارزش نداره برین سراغشون. وسلام
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1395/10/09
من الان توی شرکت بیز هستم ازشم خیلی راضیم ولی واسم سواله میخاستم یکی قانعم کنه درامدش حلاله یا حروم لطفا یکی جواب بده ممنون میشم.
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
منم گیر همینم.... اگه طبق آیین نامه شورای نگهبان و وزارت صنعت باشه و همه اش هم اجرا بشه گفتن اشکال نداره حلاله
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1395/10/15
با سلام به همهگی
بازاریابی شبکه ای یکی از مشاغلی هست که مینونه اینده.مردم وکشور رو رو به بهبود ببره ویکی از بزرگترین مسأله دولت رو که بیکاری واشتغال هست رو کنترل کنه در اینده ای نه چندان دور.
در مورد شرعی بودن بعضی از مراجع میگن غیر شرعیه همین مراجع هم در مورد سود بانکی هم همین نظر رو دارند ایا مردم از بانکها سود نمیگیرن.
واما طبق نظریه جدید وپلن درامدی جدید شورای نگهبان مورد برسی قرار داده وشرعی بودن اون تأئید شده.طبق نامه در سایت شورای نگهبان
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1395/12/12
بازار یابی شبکه ای عااالیه و کمپانی تکسو فوق العادس .
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1396/02/01
سلام دوستان.
مطلبی ک میخواستم بگم اینه ک راحب قانونی بودن این شرکت ها اطمینان داشته باشید.
و اینکه راحب گرون بودن محصولات اگه میخواید مقایسه کنید تست کنید هیچ محصول خوبیو ب قیمت ارزون نمیدن اینو مطمئن باشید.
و برا کار کردن تو این شرکتا عاقلانه تصمیم بگیرید و با اراده برید جلو
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1396/02/24
من تازه وارد بیز شدم. لطفا راهنماييم کنه. آیا پلن هاش نسبت به بقیه خوبه؟
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
اشتباه کردی
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1396/03/26
سلام میشد نظر مرجد تقلید هارا اعلام کنید ..
از نظر رهبر این نوع شغل خوبه؟؟؟؟
من درشرکت بیز کار میکنم خانواده گی تا حالا کارشون خوب بوده ولی میترسیم جمع کنن وبرن یا هرمی باشه
؟!؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1396/05/24
سلام‌درشرکت‌بادران‌ثبت‌نام‌کردم‌آیاواقعامجوزداره‌چون‌میترسونن‌میگن‌هرمی‌دودل‌موندم‌خواهشن‌راهنمایی‌کنید.باتشکر
Iran, Islamic Republic of
04:08 - 1396/06/08
پنبه ریز عشقه...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
همه شرکت ها خوبن خدا کنه همه زود به این تکنولوزی پی ببرن تا باهاش ایران و از فقر پاک کنیم هدف زدم بقلوا که کام همه شیرین بشه
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1396/07/07
سلام به همه عزیزان، دوستان نتورک مارکتینگ در حال حاضر هوشمندانه ترین راه کسب درآمد بالا و حلال هستش و بنده پیشنهادم اینه دوستانی که هیچ اطلاعی ندارند از ایم سیستم خواهشاً لطف کنن نظر ندهند. با تشکر با آرزوی قدرت و پیشرفت ایران و ایرانیان عزیز.
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1396/10/12
منم تقریبا ی ماه وارد این کار شدم فقط میخوام موفق بشم ب ی جاهای خیلی بالا برسم ب کوری چشم خیلیا تا جایی ک میتونم تلاش کنم همه چیز بستگی ب خودتان دارم
Iran, Islamic Republic of
02:26 - 1397/01/02
ما نرفتیم ولی کارشان خوب نیست
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1397/01/04
این شرکتها مجوز دارن , بازاریابی شبکه ایی تو ایران چرته یکسال تو بادران بودیم همش شد هیچ.
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1397/01/24
با سلام میخواستم ببینم‌ شرکت بیز مجوز دارد یا ن
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1397/02/05
ملت دروغه وبیشتر هم برای سرکیسه کردن ملته اصلا طرفش نرین
United Arab Emirates
00:41 - 1397/02/08
دوستان میخواستم بدونم شرکت تلفیق هنر مجوز داره یانه فقط اینو میدنم هرمی کارمیکنه
پاسخ ها
جاسم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
بله که داره میتونی بر به سایت وبلاگ اطلاع رسانی تلفیق هنر همه چی رو متوجه میشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
نداره
ویدا
Netherlands
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۳
مجوز از قصابی ده شون هم نداره
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
میگن داره من خودم میخام وارد بشم
United States
14:52 - 1397/06/26
تلفيق و هنر جواب ميده يا مثل بقيه داستان داره؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1397/06/27
من تازه وارد شرکت شدم در این شرکت فقط هر کسی وارد میشود با یکبار خرید جایگاه خودش را میزند وتمرکز بعد روی زیر مجموعه خود میگذارد اگر کسی اطلاعات بیشتر خواست تماس بگیرد مشهدیها حضورا مراجعه کنند
پاسخ ها
مهنا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
سلام شرکت بیزمعتبرمجوزدولت داره
بدون نام
France
۰۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
؟ با سلام کیونت کار میکنین
Iran, Islamic Republic of
04:41 - 1397/07/20
چطوری بفهمیم تلفیق و هنر مجوز داره یا نه لطفا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
08:24 - 1397/07/26
با سلام تلفیق از صنعت و معدن مجوز دارد برای اطلاعات بیشتر میتونی تو تلگرام تلفیق هنررا سرچ کنی و مجوزش را مشاهده کنید
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/07/29
سلام نحوه کار تو این شرکتها چجوریه؟ آخه اصلا با عقل جور درنمیاد تو این اوضاع آشفته چجوری فروش محصول دارند؟ و اینکه آیا این شرکتها هرمی هستند؟ اگه مجبور باشی مثل بدبختها به این و اون رو بندازی که مفتشم گرونه
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1397/08/03
شرکت پرشین وی رو عشقست❤❤❤
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1397/08/11
بفرمایید شرکت اقتصادگستران میهن مهر شیرازمجوز داره
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1397/09/13
سلام
شرکت تلفیق و هنر کجوز داره و قانونی کارش؟
Germany
23:17 - 1397/09/18
سریع ترین موتور پولساز جهان حالا برین دنبال کار یه تومانی بگردین
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1397/09/26
سلام دوستان.من تازه واردشرکت بادران گستران شدم.
نمیدونم خیلی درگیرم میترسم فقط علکی وقت تلف کرده باشم .وهمش دروغ ونیرنگ باشه.اگه میتونین راتنمایی ام کندن خواهشا.
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1397/10/05
دوستان وارد این شبکه ها نشوید.مثل یک نوار ضبط شده با شما صحبت میکنن و وارد چرخه ای میشوید که باید برای نجات خودتان و سرمایه ای که هزینه کرده اید باید از حیثیت و اعتمادی که در بین دوستان و اقوام خود دارید باید مایه بذارید.
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1397/10/19
سلام دوستان میخاستم بدونم شرکت تلفیق و هنر قانونی هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
خیر ازصنعت و معدن و تجارت مجوز نداره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
از دادستاني كل كشور مجوز داره
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1397/10/27
سلام میخام تلفیق هنر برم چطوریه دوستان
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1397/11/17
سلام میخوام برم تو شرکت تلفیق و هنر قانونیه شرکت یا نه
Iran, Islamic Republic of
08:41 - 1397/11/18
سلام چراهیچکس جواب نمیده اسم این هفت شرکت چیه....ماکه نفهمیدیم
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1397/11/22
تلفیق هنر مجوز داره
مورد تایید شورای نگهبان
مدت هشت ماه است یکی از اعضای خانواده وارد شده
الان هفته ای پنج میلیون دریافتی داره البته وقت برای کارش میزاره
پاسخ ها
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
بله... قورباغه‌ها هم پرواز می‌کنند
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1397/11/26
سلام دوستان یک ماهی هست یکی از دوستام منو معرفی کرده شرکت بادران، خیلی دو دلم، نمیدونم چیکار کنم، وقتی بامن صحبت میکنن قانع میشم ولی باز میترسم، لطفاً راهنمایی م کنید
ممنون
France
03:36 - 1397/12/12
دوستان شرکتهاتون در مقابل کیونت حرفی برای گفتن دارن؟
پاسخ ها
مهدی حقیقی
United States
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
QNET چی هست :))))))))))))))))))))))))))))))))
خدا رحمتش کنه
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1398/01/30
سلام شرکت ایرانکو داریم؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1398/02/02
يكي ازدوستانم شركت پنبه ريزومعرفي كرده من ميترسم وارداين كارشم خوبه بنظرتون شركت پنبه خوبه يانه ممنون ميشم راهنمايي كنيدمن هيچ اطلاعي راجب كارندارم
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1398/02/27
ایا شرکت تلفیق هنر مجوز داره؟؟اخه حاشیه هاش ادمو مترسونه....
پاسخ ها
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
با یک تحقیق کوچولو متوجه میشی که مجوز نداره... سرت کلاه نره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
هر شركتي كه قوي كار كنه ، حاشيه براش درست ميكنن .
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1398/04/06
سلام بله ازوزارت تعاون کار مجوزشو گرفته درضمن شرکتی هست که فقط وفقط روی محصول ایرانی کارمیکنه فقط یک بار خرید داره بعدش هرچی بیشتر فعالیت داشته باشی بیشتر پورسانت میگیری هفتگی پورسانت میده درضمن اشتغال زایی میشه واسه هم وطنمون تلفیق هنر بی نظیر..
پاسخ ها
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
چرا دروغ میگی؟ سایت وزارت تعاون برو ببین که مجوز نداره... سر مردم رو کلاه نگذار
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1398/07/22
من شرکت بیز کار کردم وشرکت تلفیق هنر اما هیچ نتیجه ای نگرفتم بیز که هرماه باید خرید میکردی هیچ نتیجه ای نگرفتم تلفیق هنر هم که غیر قانونی بود نمیدونم چیکار کنم یه شرکت بهم معرفی شده بنام ام وی دیگه میترسم برم اونجا
پاسخ ها
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
ام وی همون تلفیق هنره کی میگه مجوز نداره خیلی هم داره من دارم تو شرکت کار میکنم پورسانت هم میگیریم الکی مردم را نترسونین
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1398/09/16
سلام به نظر شما شرکت میم برند مجوز رسمی داره؟
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1398/09/16
سلام من شرکت میم برند کار میکنم پانزده درصد پورسانت میده پورسانتش هم شب به شب میده خیلی خوبه هرکی خواست بهم بگه
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1398/09/16
سلام من شرکت میم برند کار میکنم پانزده درصد پورسانت میده پورسانتش هم شب به شب میده خیلی خوبه هرکی خواست بهم بگه
France
23:59 - 1398/09/22
خیلی جالبه، همه شرکتهای هرمی سر و ته یه کرباسند. دوستان کار نتورک مارکتینگ با هرمی فرق میکنه. وقتی شما مجبور به خرید یک محصول میشی یعنی وارد کارزار هرمی شدی. احساسی برخورد نکنید، منطق رو فراموش نکنید. پول درآوردن به قیمت بدبخت کردن چهارتا آدم دیگه هیچ لذتی نداره.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج