قصور پلیس در ماجرای مرگ ستار بهشتی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۶۸۵۹
۰۸ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۱
۶۰۵۲
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ممکن است قصورهایی در هنگام بازداشت و نگهداری ستار بهشتی رخ داده باشد گفت: هیچ انگیزه ای برای قتل وی وجود نداشته است.
خبرگزاری مهر: فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ممکن است قصورهایی در هنگام بازداشت و نگهداری ستار بهشتی رخ داده باشد گفت: هیچ انگیزه ای برای قتل وی وجود نداشته است.

 سردار احمدی مقدم عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوال مهر در خصوص آخرین وضعیت پرونده ستار بهشتی (وبلاگ نویس) اظهار داشت: تحقیقات از سوی دستگاه قضایی در حال رسیدگی است و ادامه دارد.

نکته ای که یکی از نمایندگان مجلس در این رابطه در روزهای اخیر گفته است این است که بازداشتگاه رباط کریم مطلوب نیست که این موضوع نیز قابل رسیدگی است یا اینکه اعلام شده که چرا این فرد در روز تعطیل از زندان اوین تحویل گرفته شده و در روزهای تعطیلی نگه داشته شده است که می توان این را نوعی قصور و کوتاهی دانست.


وی گفت: البته هیچ کدام از این موضوع ها دلیل مرگ  و هیچ گونه پارگی در اثر ضربه یا مسمومیت علت مرگ نبوده است. مهمترین سناریوی مرگ ستار بهشتی ممکن است شوک روحی روانی او در زمان نگهداری در زندان اوین باشد.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: در بهداری زندان به او داروی آرامبخش داده اند و زمانی که او تحویل پلیس فتا شده است به دلیل اینکه نسخه دارو و مجوز مصرف را نداشته است ماموران به او اجازه استفاده از قرص ها را نمی دهند که ممکن است این موضوع نیز قصور تلقی شود اما هیچگونه آثار ضرب و جرح روی بدن این فرد وجود ندارد.

به گفته احمدی مقدم ممکن است یکی از قصورهای دیگر نیز این باشد که او را در بخش اداری نگهداری کرده اند چرا که اگر در بازداشتگاه بود دوربین های ناظر فعال بوده و تمام وقایع ثبت می شده است واگر مشکلی برای او پیش می آمد از طریق مانیتورینگ رویت می شد البته ماموران پلیس هیچگونه رفتار منجر به مرگی را انجام نداده اند و این موضوع نیز اثبات نشده است اگر چه ممکن است محلی که او را نگهداری می کرده اند استاندارد نبوده باشد.

وی با اشاره به اینکه مامورانی که این فرد را دستگیر و از او بازجویی کرده اند با قرار قضایی تحت نظر بوده و به نظر من این پرونده زاویه پنهانی ندارد و دستگاه قضایی در این رابطه اطلاع رسانی می کند اما به عنوان یک مطلع از مسیر پرونده و تحقیقات می توانم بگویم که هیچ نیتی در مرگ وی وجود نداشته و موضوع بدرفتاری و ضرب و شتم مردود است.

وی به استاندارد سازی بازداشتگاهها اشاره کرد و افزود: از دو سال گذشته بحث حقوق شهروندی را به صورت جدی در دستور کار قرار دادیم و استانداردهای بازداشتگاهها را نیز در همه استانها پیگیری شد.

در برخی از نقاط بازداشتگاهها دارای مشکلات ساختاری بودند و آنها را تعطیل کردیم و امروز به جرات می توانم بگویم که میزان استاندارد بازداشتگاهها از 30 درصد به 70 تا 75 درصد افزایش یافت این در حالی است که در دور سوم نظارتها که اخیرا آغاز شده است میزان استانداردها در دو استان خراسان رضوی و کرمانشاه که مورد بازدید قرار گرفته اند بیش از 90 درصد شده است.


احمدی مقدم در خصوص اظهارات نماینده مجلس مبنی بر استعفای رئیس پلیس فتا یا برکناری او گفت: رئیس پلیس فتا در جریان پرونده نبوده است و اگر منظور وی رئیس پلیس فتای تهران باشد اگر قصوری رخ داده باشد خودمان آن را بررسی و با مصوبان آن برخورد می کنیم. اکنون که هیچ چیز اثبات نشده است باید با چه کسی برخورد کنیم؟
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:50 - 1391/09/08
عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:16 - 1391/09/08
انگیزه نداشتن یه دفعه ازدستشون دررفته کشتنش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:02 - 1391/09/10
تورو خدااااااااا!!!!!!!!!!!!!
اگه مشکل از بازداشتگاه هاست خوب حلش کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
دکتر عارفی - فوتر