علیرضا حقیقی در روسیه چه می کند؟
۳۶۸۹۳
۰۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۰
۶۴۹۵
4 بازی روی نیمکت، 18 بازی روی سکو
بعد از انتقال پر سروصدای علیرضا حقیقی دروازه بان جوان پرسپولیس به روبین کازان روسیه، انتظار می رفت او به تدریج در ترکیب این تیم جا بیفتد و آینده دروازه تیم ملی را تضمین کند.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: بعد از انتقال پر سروصدای علیرضا حقیقی دروازه بان جوان پرسپولیس به روبین کازان روسیه، انتظار می رفت او به تدریج در ترکیب این تیم جا بیفتد و آینده دروازه تیم ملی را تضمین کند.

خود او در مصاحبه هایش با انتقاد از کسانی که به انتقال او به این تیم روسی بدبین بودند، به آنها وعده می داد که با حضور در ترکیب اصلی این تیم، جواب آنها را خواهد داد. حقیقی در نیم فصل دوم لیگ روسیه در فصل گذشته اصلا فرصت نیمکت نشینی هم پیدا نکرد تا فصل جدید این مسابقات شروع شود اما تا امروز که 17 هفته از لیگ روسیه می گذرد، حقیقی حتی یک دقیقه هم برای تیمش در بازی های رسمی به میدان نرفته است.

علیرضا حقیقی در روسیه چه می کند؟

او در مدت یک سال و نیم که از انتقالش به روبین کازان می گذرد فقط یک نیمه در بازی دوستانه تیمش برابر شاختار دونتسک اوکراین بازی کرده است.

حقیقی در لیگ روسیه فقط در دو بازی مقابل روستوف و کوبان به عنوان دروازه بان ذخیره روی نیمکت نشسته و در 15 بازی دیگر از روی سکوها به تماشای بازی هم تیمی هایش مشغول بوده است. دروازه بان اصلی روبین کازان سرگئی ریژیکوف است که در بیشتر بازی های این تیم حاضر بوده و گلر دوم هم گدریوس آرالائوسکیس است که فقط یک بار در بازی با کراسنودار 90 دقیقه برای تیمش بازی کرده است.

او یک بار هم در بازی با موردی ویا در لیگ روسیه بعد از مصدومیت ریژیکوف در دقیقه 14 جانشین او شده است. حقیقی از 5 بازی روبین کازان در لیگ اروپا هم دو بار روی نیمکت نشسته است. او در دو بازی مرحله رفت لیگ اروپا مقابل اینترمیلان و پارتیزان بلگراد دروازه بان دوم تیمش بوده که شانس بازی پیدا نکرده است. نکته تعجب آور اینکه او به رغم سکونشینی در روسیه، در اکثر مواقع توسط کی روش به تیم ملی دعوت می شود.
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:27 - 1391/09/08
میشه بگی کی دعوت شده به تیم ملی؟!
پاسخ ها
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۳
به تو هیچ ربطی نداره بهش توهین نکن مودب باش!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:23 - 1392/02/06
همین که تو کشوری مثل روسیه تمرین میکنه خیلیه ...شما لازم نیست درمورد کسی مثل علیرضا نظر بدی... علیرضا جون خیلی دوست دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:37 - 1392/10/14
علیرضامال منه تازشم شمارشودارم وباهم دوستیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج