به نام «جیپسی‌ کینگز»، به کام بلیت‌ فروشی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۳۶۹۵۵۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۶
۲۴۳۲
کولی‌ها باز هم به ایران نیامدند. پس از ماجراهایی که یک سال قبل در مورد برگزاری کنسرتی از سوی گروه «جیپسی‌کینگز» مطرح شد، بار دیگر خبر برگزاری کنسرتی از سوی «پل ریس»، Pablo (Paul) Reyes و گروه کولی‌ها در تهران منتشر شد با این تفاوت که خواننده‌ای که به ایران آمده، دیگر با سلاطین کولی‌ همکاری نمی‌کند.
روزنامه شرق - سحر آزاد: کولی‌ها باز هم به ایران نیامدند. پس از ماجراهایی که یک سال قبل در مورد برگزاری کنسرتی از سوی گروه «جیپسی‌کینگز» مطرح شد، بار دیگر خبر برگزاری کنسرتی از سوی «پل ریس»، Pablo (Paul) Reyes و گروه کولی‌ها در تهران منتشر شد با این تفاوت که خواننده‌ای که به ایران آمده، دیگر با سلاطین کولی‌ همکاری نمی‌کند.

گروه موسیقی جیپسی‌کینگز یا «سلاطین کولی» در یکی، دو سال اخیر در ایران خبرساز شده است. اردیبهشت‌ماه سال ٩٤ خبرهایی مبنی‌بر برگزاری کنسرتی از این گروه موسیقی شناخته‌شده منتشر و گفته شد که بعد از سال‌ها یک گروه موسیقی نامدار قرار است به تهران بیایند، اما این موضوع جنبه‌های دیگری هم داشت که براساس پیگیری‌های «شرق» مشخص شد که این برنامه با حضور «جیپسی‌کینگز فامیلی» برگزار خواهد شد.

گروه موسیقی «جیپسی‌کینگز» در مورد برگزاری کنسرت‌ در ایران به سؤال «شرق» چنین پاسخ داده بود: «ما هیچ برنامه‌ای برای آمدن به ایران نداریم، البته گهگاه دعوت‌نامه‌هایی دریافت می‌کنیم و می‌دانیم گروه‌های تقلبی زیادی وجود دارند که از نام و برند «جیپسی کینگز» استفاده می‌کنند تا کنسرت‌های خود را برپا کنند، اما هواداران واقعی ما توجهی به آنها ندارند و تفاوت‌ها را تشخیص می‌دهند».

 آن زمان، در خبرهای رسمی اعلام شده بود، تالار وزارت کشور برای ٢٠ تا ٢٦ اردیبهشت ٩٤ به‌منظور اجرای این گروه رزرو شده است. چندروز بعد از این خبر، پیروز ارجمند، مدیر سابق مرکز موسیقی وزارت ارشاد، در مورد برگزاری کنسرت جیپسی کینگز به ایسنا گفت: «دو گروه موسیقی وجود دارد که نام یکی از آنها «جیپسی‌کینگز» و نام دیگری «جیپسی‌کینگز فامیلی» است. بعد از فوت تعدادی از اعضای گروه «جیپسی‌کینگز»، این گروه تجزیه شد و یک گروه دیگر هم به نام «جیپسی‌کینگز‌فامیلی» ایجاد شد که درواقع فرزندان آنها به همراه سه نفر از اعضای قدیمی گروه، آن را اداره می‌کنند.

رسانه‌ای که خبر تکذیب این کنسرت را منتشر کرد، با گروه «جیپسی‌کینگز» گفت‌وگو کرده بود. در صورتی که قرار است گروه «جیپسی‌کینگز فامیلی» به ایران بیاید که قطعاتشان برای مردم ایران آشنا و موردعلاقه آنهاست». هرچند پس از تمام این کش‌وقوس‌ها در نهایت هم گروه جیپسی‌کینگز فامیلی به ایران نیامد و اداره اماکن با برگزاری این کنسرت مخالفت کرد. ارجمند در این مورد به ایسنا چنین گفته بود: «پاسخ استعلام از اداره‌ اماکن برای حضور این گروه در ایران منفی بود، اما درباره‌ جزئیات این برنامه توضیحات بیشتری داده نشد».

سخنگوی جیپسی کینگز: «پل ریس» با ما همکاری ندارد


از چند روز قبل باز هم خبر برگزاری کنسرت جیپسی کینگز در ایران سروصدا کرده است. این خبر در شبکه‌های اجتماعی و از طریق اس‌ام‌اس دست‌به‌دست چرخید تا بار دیگر بر ورود یک گروه معروف به ایران تأکید شود. در این پیامک‌ها چنین آمده است: «کنسرت گروه جیپسی کینگز در روزهای آینده در تالار وحدت برگزار خواهد شد و آن‌طور که گفته می‌شود، تمام مجوزهای این کنسرت هم اخذ شده و در تاریخ مقرر برگزار خواهد شد.

طبق اعلام برگزارکننده، پس از کش‌وقوس‌های فراوان، این گروه از نوازندگان به ایران آمده‌اند و خواننده قدیمی گروه جیپسی کینگز به‌همراه یک گروه ٩نفره از موزیسین‌های بومی اسپانیا در این کنسرت شرکت خواهد داشت».این کنسرت در پنج سئانس در روزهای ٢٣ و ٢٤ مرداد در تالار وحدت برگزار می‌شود و در پوستر آن چنین عنوان شده است: «کنسرت گروه ٩ نفره موسیقی محلی اسپانیا (کولی‌ها) با حضور پل ریس» همچنین شاهرخ بحرالعلومی، مدیر شرکت پرشیا فیلم که یکی از برگزار‌کنندگان این کنسرت است، گفت: «گروه کلاسیک و پرطرفدار جیپسی کینگز به رهبری پل ریس، خواننده افسانه‌ای آن، با همکاری پرشیا فیلم و مؤسسه فرهنگی، هنری و تبلیغاتی اکسیر نوین قرار است برای اولین‌بار در ایران کنسرت متفاوتی را برگزار کنند».

محمدرضا خانزاده، مدیر شرکت اکسیر نوین، نیز که یکی دیگر از تهیه‌کنندگان این کنسرت است، عنوان کرد: «تمام مجوزهای لازم برای اجرای این گروه پرطرفدار و خاطره‌ساز در تهران اخذ شده و یک برنامه فوق‌العاده برای علاقه‌مندان این موسیقی که تعدادشان هم بسیار زیاد است، در نظر گرفته شده است».از سوی دیگر موسیقی ما گزارش داده است که این اجرا برای دومین‌بار تمدید شد. بلیت‌فروشی کنسرت این گروه موسیقی محلی اسپانیا با حضور پل ریس، خواننده گروه جیپسی کینگز، از ابتدای هفته آغاز شد و بلیت‌های این اجراها در مدت کمی به پایان رسید و یکشنبه‌شب تمدید شد و علاوه بر نیمه‌شب یکشنبه، نیمه‌شب شنبه هم تالار وحدت با نوای گیتار اسپانیایی همراه خواهد بود.

 خانزاده درباره تمدید کنسرت گفت: «پس از بازشدن سایت برای فروش بلیت سئانس فوق‌العاده ساعت ٢٣ شب یکشنبه، با استقبال بی‌نظیری روبه‌رو شدیم. به‌همین‌دلیل در عرض ٢٤ ساعت برای دومین‌بار، این کنسرت را تمدید کردیم. تمدید کنسرت برای شنبه ساعت ٢٣ خواهد بود».اما این تمام ماجرا نیست. همان‌طور که یک سال قبل گفته شد قرار است جیپسی کینگز به ایران بیاید، اما با یک کلمه اضافه «فامیلی»، امسال نیز آنچه در مورد آمدن گروه کولی‌ها اظهار می‌شود نیاز به شفافیت بیشتری دارد.

در خبرها و پوسترها از «پل ریس»، ‌به‌عنوان خواننده جیپسی کینگز نام برده شده، این در حالی است که این خواننده در گذشته با گروه کولی‌ها همکاری داشته و درحال‌حاضر نیکلاس ریس، خواننده اصلی این گروه است. به‌دنبال این موضوع، «شرق» با مدیر برنامه‌های گروه «جیپسی کینگز» در مورد حضور پل ریس به‌عنوان خواننده گروه کولی‌ها مکاتبه کرد که در پاسخی که از طریق ‌ایمیل (پست‌الکترونیک) ارسال شده، چنین آمده است: «کنسرتی که اعلام شده است، نشان می‌دهد که مربوط به پل ریس، یکی از قدیمی‌ترین برادران و از خانواده ریس است. او عضو سابق جیپسی کینگز است، ولی الان دیگر با ما همکاری نمی‌کند».

نکته‌ای که دراین‌میان وجود دارد، این است که در خبرها و پوسترها اشاره نشده است که «پل ریس» دیگر با گروه «جیپسی کینگز» - که دیشب در «نیواورلئان» کنسرت داشت و امشب در نشویل آمریکا- همکاری و ارتباطی ندارد. بلیت‌های این کنسرت ٩٠ تا ١٩٠‌هزار تومان قیمت گذاشته شده که بیشترین دلیل این قیمت‌گذاری بالا، با اتکا به برند و نام «جیپسی کینگز» بوده است، بی‌آنکه شفافیتی صورت بگیرد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1395/05/24
خواننده اصلی همین نیکولاس ریس ه.
تمامی آثاری که ایرانی ها هم شنیدن و خاطره دارن با صدای نیکولاس ریس ه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
ادیب_1
خرید باکس 1
خرید باکس 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
ادیب_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
ادیب_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
تنورستان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تنورستان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
کالازم_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر