معرفی همهٔ پرنسس‌های والت دیزنی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۷۰۴۷
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
۶۲۶۰۰۴
شاهزاده‌های کارتون‌های والت‌دیزنی از جمله شخصیت‌های مهم کودکان محسوب می‌شوند که در ادامه پیشینه هر یک از این شخصیت‌ها که برگرفته از افسانه‌های سایر ملل است معرفی شده است.

برترین‌ها: شاهزاده‌های کارتون‌های والت دیزنی از جمله شخصیت‌های مهم کودکان محسوب می‌شوند که در ادامه پیشینه هر یک از این شخصیت‌ها که برگرفته از افسانه‌های سایر ملل است معرفی شده است. کمپانی والت دیزنی را همواره به عنوان سازنده انیمیشن‌هایی می‌شناسیم که در بین کودکان جهان از محبوبیت خاصی برخوردار بوده است، ولی شاید کمتر کسی بداند که منشاء الهام شخصیت‌های اصلی این انیمیشن‌ها از کجا بوده است؟

سفیدبرفی - سفیدبرفی و هفت کوتوله

معرفی همهٔ پرنسس‌ های والت‌ دیزنی

پیش از آنکه کمپانی «والت دیزنی» در سال ۱۹۳۷ انیمیشن «سفیدبرفی و هفت کوتوله» را بسازد، این داستان افسانه‌ای را «برادران گریم» دو نویسنده مشهور آلمانی، در سال ۱۸۱۲ منتشر کردند.

البته داستان برادران گریم با کارتون والت دیزنی از برخی جهات متفاوت است. داستان برادران گریم دارای برخی قسمت‌های منزجرکننده است که والت دیزنی زمان به تصویر کشیدن داستان سفید‌برفی بسیاری از آن‌ها را حذف و یا تلطیف کرد.

در قسمتی از این داستان ملکه خبیث در تصور خوردن جگر سفید برفی است و یا شکارچی که مامور کشتن سفید برفی می‌شود، گرازی را شکار کرده و دل و روده آن را بیرون می‌کشد و جگر آن را به جای جگر سفیدبرفی برای ملکه خبیث می‌برد. در نهایت نیز ملکه بدجنس در جزای کار‌های بدی که انجام داده مجبور است که بر آهن گداخته برقصد.


اورورا یا رز - زیبای خفته

معرفی همهٔ پرنسس‌ های والت‌ دیزنی

انیمیشن «زیبای خفته» سال ۱۹۵۹ در کمپانی «والت دیزنی» ساخته و اکران شد، ولی نسخه اصلی این داستان متعلق به نویسنده‌ای فرانسوی به نام «شارل پرو»، خالق آثاری، چون «شنل قرمزی»، «سیندرلا»، «بندانگشتی» و «گربه چکمه‌پوش» است. «پرو» این داستان را سال ۱۶۹۷ منتشر کرد. البته کمپانی والت دیزنی برای ساخت انیمیشن «زیبای خفته» داستان «شارل پرو» را با قسمتی از برخی از افسانه‌های «برادران گریم» تلفیق کرده است.

در نسخه اصلی «افسانه زیبای خفته»، مادر شاهزاده‌ای که «زیبای خفته» را نجات می‌دهد یک ماده غول است که زمانیکه شاهزاده و زیبای‌خفته صاحب دو فرزند شده‌اند تلاش می‌کند تا عروس و دو نوه‌اش را بخورد، ولی فرزندش در دفاع از خانواده، او را به درون چاله‌ای پر از مار‌های سمی می‌اندازد.


سیندرلا

معرفی همهٔ پرنسس‌ های والت‌ دیزنی

شخصیت «سیندرلا» در واقع یک پرنسس بسیار قدیمی و چند ملیتی است. اگرچه کمپانی والت دیزنی انیمیشن سیندرلا را سال ۱۹۵۰ براساس داستانی از «چارلز پرو» - منتشر شده در سال ۱۶۹۷، ساخت، ولی سابقه این شخصیت افسانه‌ای به پیشتر از این بازمی‌گردد.

براساس افسانه‌ای یونانی که قرن‌ها پیش از میلاد مسیح وجود داشته، عقابی صندل دختری زیبا از اهالی مصر را می‌دزد و آن را به قصر پادشاه مصر می‌برد، او نیز در سراسر کشور دست به جستجوی صاحب صندل می‌زند و در نهایت صاحب آن را یافته و با او ازدواج می‌کند.

البته در چین باستان نیز افسانه‌ای شبیه به این وجود دارد و براساس آن دختری که مادر خود را از دست داده، او را که در قالب ماهی به حیات بازگشته می‌یابد، پس از مدتی دختر با استفاده از استخوان‌های جادویی ماهی برای خود لباسی زیبا تهیه می‌کند و پس از پوشیدن آن در جشنواره سال نو شرکت می‌کند، ولی در این جشنواره لنگه کفشش را گم می‌کند و شاهزاده چینی آن را می‌یابد و دختر را از دست نامادری شرور و دخترهایش نجات می‌دهد.


آریل - پری دریایی کوچک

معرفی همهٔ پرنسس‌ های والت‌ دیزنی

این انیمیشن اولین بار سال ۱۹۸۹ در کمپانی والت دیزنی ساخته شد. شخصیت «آریل» در این انیمیشن نه کاملا که از برخی جهات به شخصیت داستان اصلی «پری دریایی کوچک» که سال ۱۸۳۷ توسط «هانس کریستین آندرسن» نویسنده دانمارکی نوشته شد، شباهت دارد.

در هر دو نسخه، شخصیت اصلی، پری دریایی کوچکی به نام «آریل» است البته سرنوشت این شخصیت در نسخه اصلی داستان به مراتب تراژیک‌تر از انیمیشن والت دیزنی است. در داستان «اندرسن»، جادوگر دریا آریل را طلسم کرده به گونه‌ای که هر بار می‌خواهد با پاهایش به خشکی برود، مجبور به تحمل درد زیادی است، در نهایت شاهزاده داستان با دختر دیگری ازدواج می‌کند و «آریل» در امواج دریا برای همیشه ناپدید می‌شود.


بل - دیو و دلبر

معرفی همهٔ پرنسس‌ های والت‌ دیزنی

انیمیشن افسانه‌ای «زشت و زیبا» سال ۱۹۹۱ ساخته شد، «بل»، شخصیت اصلی این افسانه بود که مونس همیشگی‌اش کتاب بود. به عقیده برخی این شخصیت افسانه‌ای اولین بار سال ۱۷۴۰ در کتاب «گابریل - سوزان بابوت دو ویلنیو» به مردم معرفی شد. گفته می‌شود این کتاب برای کمک به دخترانی نوشته شد که در آن دوران مجبور به ازدواج با مردان ثروتمندی بودند که از هیچ نظر برای آن‌ها جذابیتی نداشتند.

بل در قرن هجدهم، دختر ۱۴ ساله‌ای بوده که پدرش تمام ثروت خود را از دست می‌دهد و پدرش قول ازدواج او را به یک حیوان درنده‌خو می‌دهد و بل مجبور می‌شود به قصر او برود، ولی در آنجا با قصری پر از خدم و حشم روبرو می‌شود، خواهران بل از حسادت او را ترغیب می‌کنند که قصر را ترک کند، شاید آن حیوان درنده خو عصبانی شده و او را بخورد، ولی این به ظاهر حیوان درنده خو، دل شکسته از عشق بل می‌میمرد و زمانیکه بل بازمی‌گردد، او را در حالی می‌بیند که به یک شاهزاده زیبا تبدیل شده است.


یاسمین - افسانه‌های علاءالدین

معرفی همهٔ پرنسس‌ های والت‌ دیزنی

جاسمین، شخصیت مورد علاقه‌ی فمینیست‌ها است، چرا که زیر بار ازدواج عجولانه نمی‌رود. او می‌خواهد علاالدین فقط به خاطر عشق با او ازدواج کند. اساساً جاسمین به ما می‌آموزد که نباید فقط به خاطر ازدواج کردن، ازدواج کرد. بلکه عشق و احترام پایه‌های رابطه را شکل می‌دهد. او شجاع، نترس و بخشنده است. او علاالدین را برای کسی که هست دوست دارد و نقطه ضعف‌هایش را قبول می‌کند.

«یاسمین» که در اصل «بدر البدور» نام داشته، دختر یکی از امپراطور‌های خاورمیانه است که با شخصی به اسم علاءالدین ازدواج می‌کند.


مولان

معرفی همهٔ پرنسس‌ های والت‌ دیزنی

اگرچه مولان پرنسس نیست، ولی یکی از شخصیت‌های زن مشهور و محبوب والت دیزنی است که سال ۱۹۹۸ در قالب انیمیشنی به همین نام به تصویر کشیده شد. دیزنی «مولان» را از یک شخصیت افسانه‌ای چین باستان به نام «هوآ مولان» که از سال ۳۸۶ تا ۵۳۴ انو دامینی (مبداء تاریخی بر پایه سال باستانی) می‌زیسته که داستان زندگی او به طور کلی در قالب یک تصنیف چینی آورده شده، البته بعد‌ها بین سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۶۴۴ این افسانه در قالب یک رمان منتشر شد.

هر دو نسخه، داستان دختر جوانی است که لباس پسرانه به تن می‌کند و به ارتش می‌پیوندد، گفته می‌شود نسخه اصلی داستان مولان در حمایت برابری جنس زن و مرد در چین نوشته شده است. در انیمیشن والت دیزنی بسیاری از جوانب نسخه اصلی افسانه مولان حفظ شده، ولی در این میان شخصیت حیوانان که همگی دوستان مولان هستند، اضافه شده است.


راپونزل - گیسو بلند

معرفی همهٔ پرنسس‌ های والت‌ دیزنی

راپونزل پنجاهمین انیمیشن والت دیزنی است و اولین پرنسسی است که با پویانمایی کامپیوتری ساخته شده است. او هم چنین اولین پرنسس دیزنی است که چشمانی سبز و کک و مک دارد. در میان پرنسس‌های دیزنی، بزرگ‌ترین چشم‌ها را دارد. او بانمک، دوست داشتنی، بازیگوش، باهوش و شجاع است. راپانزل مثال کاملی از باور داشتن به رویا‌های معصومانه است.

خیلی سخت است که با کسی که از وقتی نوزاد بوده‌ای و تو را به بازی گرفته است، مواجه شوی و سخت‌تر از آن، این است که در برابرشان بایستی. گرچه اهمیت دادن به دیگران از خصوصیات راپانزل است.


مریدا - شجاع

معرفی همهٔ پرنسس‌ های والت‌ دیزنی

مریدا یک شخصیت تخیلی از انیمیشن brave است. او اولین پرنسس دیزنی است که برادر دارد. او هم چنین یکی از دو پرنسس دیزنی است که در تیراندازی با تیروکمان تعلیم دیده است. نام دومین پرنسس نیز در این لیست ۱۰ تایی آمده است.

هر پرنسسی در دیزنی یا توسط والدینش لوس شده یا توسط نامادری شکنجه دیده است. مریدا از هر لحاظ با بقیه پرنسس‌ها متفاوت است، چرا که نه تنها در حد یک پرنسس، زیبا و با نزاکت نیست، بلکه هیچ کس هم نمی‌تواند به او بگوید که چطور زندگی کند. او صادق، شجاع و نترس است.


آنا و السا - یخ زده

معرفی همهٔ پرنسس‌ های والت‌ دیزنی

پرنسس آنا از آرندل در پنجاه و سومین انیمیشن والت دیزنی به نام Frozen ایفای نقش می‌کند. آنا یک دختر عجیب و غریب، با نمک و وفادار است. او به خیلی از ما‌ها نه در این که او یک پرنسس است، بلکه به خاطر دست و پا چلفتی و عجیب و غریب بودنش شبیه است. چیزی که مردم بیش‌تر درباره‌ی او دوست دارند، روش بخشش اوست.

السا هم پرنسس و هم ملکه‌ی آرندل بود. او خواهر آنا است. او یک پرنسس عاقل و بالغ است که وقتش را صرف رویا پردازی نمی‌کند و برای حفاظت از هر کسی که برای او عزیز است، تلاش می‌کند.

انتشار یافته: 369
در انتظار بررسی:144
Iran (Islamic Republic of)
14:35 - 1391/09/10
عاشششق راپونزلم!!!
پاسخ ها
استارفایر یا عسل
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
منم راپونزل رو دوست دارم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
عالی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
من السا و انا و مریدا و راپنزل را دوست دارم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
منم
سحر
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
عاشق این پرنسس هاهستم السا.گیسو کمند.مریداو اورورا
سید
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۲
یک چیز جالب آریل دختر عمو کریتوس خدای جنگه و خانه کریتوس در نروژ قرار داره که میشه آرندل
Iran (Islamic Republic of)
18:37 - 1391/09/11
دیو و دلبر خیلی خوبه!دوسشون دارم!!!
پاسخ ها
خواهشنا توجه کن و مطلب رو عوض کن
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۷
یه چیزی برای نویسنده ی عزیز و مهربان خواهشا برو سیدی پری دریایی رو نگاه کن و به حرف ای داستانهای ایراینی مزخرف گوش نده چون ساخت دیزنی توش اینطوری بود که اخر سر یهم میرسن و جادوگر نابود میشه حتی سیدی دومش هم هست که بچه دار شدند مرسی ممنون وبت عالی بود عزیزم
...
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
در جواب "خواهشا توجه کن و مطلب رو عوض کن"
منظور ایشون در کتاب بوده ک اشاره هم کردند پایان با انیمیشن فرق میکنه (یعنی توی کتاب بهم نمیرسن
لیدی باگ
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
یاسمین نه جاسمین
Iran (Islamic Republic of)
07:39 - 1391/09/14
کاش همه .... مثل پرنسس های والت دیزنی بودند، زیبا، مهربان، باگذشت، رئوف، شجاع و باهوش
پاسخ ها
zahra seven
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۴
همه رو هم باهم میخوای...کاش همه پسرا هم مثل شاهزاده تو سیندرلا زیباو جذاب و شجاع و مهربان و ....بودند شاهزاده بابک بشین تا بیاد...
شقایق
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۷
عزیم خواهش میکنم از اناستازیا هم بزار من عاشقشم مرسی ممنو
شیلا
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
من الساوانا و راپنزل و مریدا را دوست دارم
εムŋのε
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
درسته پری دریایی و شاهزاده جوان به هم میرسند و ازدواج میکنن و بچه دار میشن منم قبول دارم شاید یکی تغییرش داده
Iran (Islamic Republic of)
21:18 - 1391/09/16
عالی بود
پاسخ ها
نازنین
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸
من که همه پرنسس هارو دوست دارم بهقیر پرنسس مولان ولی پرنسس راپانزل روبیشترازهمه دوست دارم
Iran (Islamic Republic of)
17:51 - 1391/09/17
من عاشق مریدا {brave] و راپونزلم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۲
باهات موافقم
شیلا
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
منم
tina
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
از مریدا بدم میاد ......
Iran (Islamic Republic of)
10:25 - 1391/09/19
فكر ميكنم گيسو كمنده ها من دوسش دارم بل هم همينطور*
پاسخ ها
آب زرشک
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
باشه بابا تو باهوش تو بادقت....اه
Iran (Islamic Republic of)
11:31 - 1391/09/27
از جاسمین بیش تر بذار..........
پاسخ ها
Mavis
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۱
آره راس می گه منم خیلی دوسش دارم انقد بزار تا بترکیم
دلسا
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۴
برو بابا
لئونارد داوینچی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
ایییی ازش انقدر بدم می اد! اصلا فقط از راپونزل جونمو اریل بذار.
Iran (Islamic Republic of)
21:34 - 1391/10/14
از نظر من مریدا و مولان و راپونزل از همه عالی تر بود
Germany
16:29 - 1391/11/17
از نظر من آریل یا همان پری دریی از همه بهتر بود.
مری دا هم همین طور.
پاسخ ها
لاو
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
به نظر من اریل از همه قشنگ تره.
Iran (Islamic Republic of)
18:28 - 1391/11/19
همه ی این انیمیشن ها و کارتونها ساخته ی کسانی است که قصدشان القا کردن مطالب بسیار منحرف کننده وکنترل ذهن کودکان است.مراقب خودتان باشید.
پاسخ ها
سازمان نخواستن نظرات چرت
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۱
وای وای وای گوشت به تنم اب شد شما ناراحتی نیگا نکن دیگه چرا چرف چرت میزنی
یه موافق
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۴
من کاملا با شما فوافقم کسانی که این موضوع را متوجه نمی شوند درک پاینی دارند .اگه واقعا اعتقاد ندارید که چرت و پرت است یه بار دیگه ببینید به کاراشون نگاه کنید خیلی واضح است اگه نمی فهمید مشکل خنگی شماست
لال
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
اره!
نادیا
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
واقعا که اینا یه شخصیت های مثبت و جالب هستند که نقش ادم های خوب رو بازی میکنن وخیلی هم عالین.چه جور دلتون میاد این جوری بگین؟؟؟
zahra
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۷
به نظر شما یه بچه که این کارتونارو نگا میکنه به کدوم یکی از چیزایی که شما میگین توجه میکنه..این روزا شروع کردن گیر دادن به انیمیشن ها و یه سری چیزا یه حرفایی میزنن که نمیدونم فلان چیز نشونه ی شیطان پرستیه یا ترویج فلانه بابا بی خیاال من با 16سال سن به این چیزایی که شما میگین فک نمیکنم چه برسه به یه بچه ی 7،8 ساله..ما خودمون یه سری انیمیشنا و کارتونامون کلی مشکل دارن ..بشینید مشکلات ماله خودمونو حل کنیدو
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
خیلی حرف بده
السا
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۴
از نظر من دروغه
تو یه انیمیشن هم نشان شیتان پرستی دیده میشه هم کلمه الله (البته تشدید نداشت)
تو یه انیمیشن میبینی یه دستمال تا چند ثانیه محو میشه در حالی که نباید این اتفاق بیفته
تازه حرفایی که راجبشون میگن منطقی نیست
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
برو بابا دوست نداری نگاه نکن کسی مجبورت نکرده
نیلا
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
به نظر من همه ی پرنسس های والت دیزینی دارن از
مهربون بودن صحبت میکنن ویه ادم باید که خیلی بد سلیقه باشه که این نظر را داره
Iran (Islamic Republic of)
00:24 - 1391/11/22
عالی بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۷
درسته
بیبغ
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
دقیقا
Iran (Islamic Republic of)
17:36 - 1391/12/04
خیلی بد بود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
کجا بد بود؟
نادیا
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
از چه نظر داری اینجوری میگی؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
خیال می کنی خخخخخخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
15:57 - 1391/12/27
عاشق گیسوکمندم/میمیرم واسه تیانا/مولانو دوست دارم/ازسیندرلا خوشم میاد/ازرزوسفید برفی بدم میاد/اندازه ی دنیا آریل رودوست دارم/
پاسخ ها
یه همشهری
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۴
تو رو خدا بازم بگو فقط این وسط بل(دیو و دلبر) گناه داره که جزو شعر نو شما نیست
اریل
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
وووووووواااااااااااییییییییییی! من هم دقیقا نظرم مثل تو هست! اما از سفید برفی اندازه دنیا بدم می اد.
بلا
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
من هم مثه تو فک می کنم
Iran (Islamic Republic of)
02:28 - 1392/01/03
فقط مریدا
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
موافقم فقط مریدا
Iran (Islamic Republic of)
18:13 - 1392/02/14
من بیشترازهمه اززیبای خفته بعد مریدا بعد سیندرلا،خلاصه خیلی قشنگ بود.
Iran (Islamic Republic of)
17:50 - 1392/02/18
خواهش میکنم بقییه ی داستان آریل یا اگه بقیه نداره تمام داستانشو به ایمیلم بفرستید منظورم داستان کامل برادران گریم و البته بدون سانسوره ها....... تو رو خدا این داستان کاملشو به ایمیلم بفرستید خواهش خواهش خواهش میکنم
Lebanon
04:22 - 1392/02/27
خوب بود افرین
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۱
خوب نیست عالیه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۷
این تصویرها را من بسیار دوست دارم عالی بود
Iran (Islamic Republic of)
21:38 - 1392/03/20
من پری دریایی سیندرلا و بل و مریدا و زیبای خفته را دوست دارم
پاسخ ها
انا
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
کدومو دوست نداری
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
منهم همین طور
Iran (Islamic Republic of)
07:32 - 1392/03/23
من ازسفید برفی خشم امد
پاسخ ها
کسی که از سفید برفی متنفره.
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
ااااااااااااه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از اون متنففففففففرررررررررررررررررررررررررررررممممممممممممممممممممممممممم!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
از پرنسس های دیزنی از سفید برفی متنفرم
Iran (Islamic Republic of)
13:14 - 1392/03/24
بد نبود ولی چهره واقعی بازیگران را بگزارید اینا رو که خودمان میدانیم
Iran (Islamic Republic of)
18:18 - 1392/03/27
لطفا عکس های سیندرلاوسفیدبرفی رابیشترکنید من سیندرلا رابیشتردوست دارم
پاسخ ها
اخه اسم من به چه دد تو می خوره؟
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
از سفید برفی حالم بهم می خوره
یه همشهری
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۸
اسمت تو مهسا است ؟؟؟؟ اسم دومت؟؟؟؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
از سفید برفی بدم میاد
Iran (Islamic Republic of)
10:33 - 1392/03/28
عکس های خوبی بود
پاسخ ها
نی نی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
اصلا
Iran (Islamic Republic of)
08:06 - 1392/04/04
بدک نیست
پاسخ ها
نظر گوگولی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
اره درسته...
کسی که از سفید برفی حالش بهم می خوره
Iran (Islamic Republic of)
13:35 - 1392/04/17
از سفبد برفی متنفرم!!!!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
01:59 - 1392/04/19
کارتونای والت دیزنی محشرن عاشقشونم تو بچگی هر کدوم از کارتوناشو که تازه می دیدم تهر کارتونیو تا یه مدت هر روز نگاه میکردم .اما راجع به آناستازیا چیزی ننوشتن من عاشق آناستازیام
پاسخ ها
بدون نام
United States of America
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
منم عاشق کارتون های دیزنی ام ولی استازیا مال کمپانی قرن بیستم مال دیزنی نیست
یاسمن
United States of America
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۷
منم عاشق کارتونای دیزنی ام ولی اناستازیا مال کمپانی قرن بیستم مال دیزنی نیست
Iran (Islamic Republic of)
02:14 - 1392/04/19
سفید برفی و همه سفید برفیای خوشگلو دوست دارم...
پاسخ ها
بهار
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۱
تا اونجایی که من میدونم شاهرخ اسم پسره و پسر ها هم که دنبال پرنسس ها نمیرن خخخخخخخخخخخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
برخلافت از سفید برفی خیلی متنفرم
ستین
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
به جمله دومش دقت کنید /:
Iran (Islamic Republic of)
12:24 - 1392/04/22
سلام گلم دوست داشتنی بود
Iran (Islamic Republic of)
14:51 - 1392/05/06
مرسي ولي من شخصيت هاي ديزني رومي خواستم نه ديسني
Iran (Islamic Republic of)
03:06 - 1392/05/07
کارگردانای این فیلم الان دارن با چک و سفته هاشون دوش می گیرن، دستمال توالتشون هم دلار بنجامینه، جنابعالی داری سر یه سری کاراکترایی که اصن وجود خارجی ندارن جنگ می کنی، الان دوتا افراطی میان واسم می نوبسن دوس نداری نگاه نکن، نه شازده نگاه می کنم، ولی غرقش نمیشم، جمع کن که کارگردانای والت دیزنی الان دستشون قهوستو دارن به ریشت می خندن؛
توروخدا ببین با کیا شدیم 70 میلیون!
پاسخ ها
پوریا
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۱
اقا پویا قشنگ زدی تو خال
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
واقعا که
بیتا
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
پویا خیلی بی ادبی
بیتا
Germany
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
تو چه طور جرات می کنی درباره دیزنی اینطور حرف بزنی حرف خیلی بدی زدی واقعا راسته پسرا بزرگ میشن عقلشون کم میشه به خدا قسم هر کی به دیزنی توهین کنه یا بهش تهمت بزنه یا حرف دروغ درباره ش بزنه با من طرفه مگه اینجا شهر هرته هر حرف بدی رو که از دهنت دربیاد درباره ی دیزنی بگی فهمیدی آقا پویا
United States of America
22:55 - 1392/05/31
هوووووووووووووووووووووووی
افتزاح بود
پاسخ ها
موانا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۳
کسی مجبورت نکرده ببینی خانم فیونا
نیلا
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
فکر کنم اندازه ی اون زشت باشی
Iran (Islamic Republic of)
12:58 - 1392/06/01
من آخری رو ندیدم!
اگه کسی سایتی رو میشناسه که میشه دانلودش کرد بهم بگه یا به ایمیلم بفرسته!
ممنون
United States of America
13:34 - 1392/06/04
بدنبود
پاسخ ها
نادیا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
عالیییییی بود
یکی از پرنسس های والت دیزنی
Iran (Islamic Republic of)
02:55 - 1392/06/14
درمورد خودم براتون بگم؟من عالیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
روانی ها عالی نیستن
Iran (Islamic Republic of)
23:50 - 1392/06/14
من نویسنده ی وی کی پدیا هستم میتونم از مطلب استفاده کنم؟
Iran (Islamic Republic of)
16:22 - 1392/06/25
من فقط اریل و مریدا و گیسو کمند را دوست دارم مولان و تیانا هم بدک نیستن ولی سیندرلا و سفیدبرفی و بقیه شون خیلی لوس هستند
پاسخ ها
السا
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
برعکس نگفتی فکر می کنمکه اون هایی که تو گفتی لوس و مامانی هستن /
Iran (Islamic Republic of)
18:26 - 1392/06/27
فکر نمیکنی یه نفر رو یادت رفته
درسته پوکوهانتس
در قسمت دوم با یه پرنسس خوشگل ازدواج میکند با قبلی نه ها با یکی دیگه
پاسخ ها
نادیا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
اره راس میگه چون من عاااااااااااشق پوکوهانتسم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
البعفز8ع
Iran (Islamic Republic of)
21:03 - 1392/07/02
نازی .خیلی خوشگل بودن .ممنون.راستی گیسوکمند خیلی نازه.
پاسخ ها
جهان سلطان
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۳
آره،كاملا"باهات موافقم.
بوس بوس!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
09:20 - 1392/07/04
سلام ...من هنرجوی رشته ی انیمیشن هستم و مطالبتون خیلی به دردم خورد
ممنون از سایت خوبتون...
Germany
23:12 - 1392/07/09
اخخخخخخخخخخخخخخخخخ اینا که ماله عصر حجره
Iran (Islamic Republic of)
15:47 - 1392/07/10
سلام ععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععالی بود خخخخخخخخخخخخخخخخخخخیلی خوشم اومد مرسی
پاسخ ها
نادیا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
اره خیلی عالییییییییی بود.موافقم
Iran (Islamic Republic of)
14:57 - 1392/07/12
خییییییییییییییییییییییییلی قشنگ بود ولی کامل نبود
Iran (Islamic Republic of)
19:39 - 1392/07/13
مریم بل نسترن راپنزل
Iran (Islamic Republic of)
23:14 - 1392/07/14
سیندرلا خیلی زیباست ومن خیلی دوستش دارم
Iran (Islamic Republic of)
19:13 - 1392/08/07
ازبل خوشم میاد
پاسخ ها
يسنا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
خوب بود ولي السا و انا چي
Iran (Islamic Republic of)
14:49 - 1392/09/06
عکسات خیلی قشنگن ممنون
Iran (Islamic Republic of)
15:05 - 1392/09/06
اصلا اینا رو وللش به افتخار بازیگران فیلم توایلایت بلا و ادوارد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
مضحک ترین فیلم قرن و پر از سوتی بود
Iran (Islamic Republic of)
17:54 - 1392/10/11
فقط سفید برفی...!
پاسخ ها
عشق سفید برفی
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۵
ایییییییییییییییییییول با تو موافقم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
به اندازه ی پای چپ فیل از سفید برفی تنفر دارم
Iran (Islamic Republic of)
16:18 - 1392/10/13
سلام من النا هستم مهشر عالی بود مخصوصا گیسوکمندو سیندرلاو سفید برفی واریل
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
تو اول یاد بگیر محشر رو درست بنویسی بعد نظر بده
هلنا پاتر
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
النا جان اومده نظرش رو گفته میخوای استفاده کن میخوای استفاده نکن حق مسخرهکردنشون رو نداری
Iran (Islamic Republic of)
15:38 - 1392/10/17
از پرنسس ها متنفرررررررررررم
الکی گفتم عااااااا شقشونم.
United States of America
14:09 - 1392/10/21
ولی اینا همه پرنسسا نیستن پس السا و انا تو frozen چی شد ؟
Iran (Islamic Republic of)
13:56 - 1392/11/10
السا و انا توی انیمیشنfrozenرو هم بذارین اونا از همه باحالترن
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
واقعا عالی هستند
Iran (Islamic Republic of)
11:58 - 1392/11/22
همه ی این پرنسس ها یه طرف اریل هم یه طرف هیچ کدومشون به پری دریایی نمیرسن بـــــــــــــــــــــوس
Iran (Islamic Republic of)
21:11 - 1392/12/10
شخصیت های مورد علاقه ی کارتونی من: مریدا راپونزل جک فراست
Iran (Islamic Republic of)
13:35 - 1392/12/29
ممنون از این همه مطلب خوب
Iran (Islamic Republic of)
16:28 - 1393/01/05
اینا موندن: پوکوهانتس جسیکا ربیت. اناستازیا.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
آناستازیا مال قرن بیستم مال دیزنی نیست جسیکا هیولا است
Iran (Islamic Republic of)
23:24 - 1393/01/12
پرنسس السا نیز جدید ترین پرنسس والت دیزنی میباشد لطفا اورا هم معرفی کنید نام اصلی این کارتون FROZEN D یاسرزمین یخبندان میباشد .
Iran (Islamic Republic of)
23:30 - 1393/01/12
من رز وراپونزل را خیلی دوست دارم پرنسس السا نیز جدید ترین پرنسس والت دیزنی میباشد لطفا اورا هم معرفی کنید نام اصلی این کارتون سرزمین یخبندان میباشد .
Iran (Islamic Republic of)
17:41 - 1393/01/16
خیلی سایتتون با حال بود لطفا بازم عکس بگذارید
United States of America
20:57 - 1393/02/07
سلام ممنون از سایت خوبتون لطفا السا و انا هم زیاد بذارید
Iran (Islamic Republic of)
01:23 - 1393/02/12
عکس های بسیارقشنگ وزیبا
United States of America
19:34 - 1393/02/24
پرنسس فققققققط اریل
Iran (Islamic Republic of)
08:30 - 1393/03/01
کاشکی السا و آنا را هم بذارید . من عاشقشونم.
Iran (Islamic Republic of)
17:58 - 1393/03/03
پرنسس های جدید را لطفا بگذارید.
Iran (Islamic Republic of)
14:49 - 1393/03/12
چرا ملکه السا رو نزاشتی؟
United States of America
14:50 - 1393/03/17
من عاشق مریدا و راپنزل هستم ولی هیچ کدومشون به پای السا نمیرسن از السا و انا هم بزارین
Iran (Islamic Republic of)
20:53 - 1393/03/17
لطفا السا و انا هم معرفی کنید ممنون
Iran (Islamic Republic of)
10:44 - 1393/03/27
عالى بود ممنون من و دوستم پرنسس آريل و خواهرم پرنسس آنا عكس هارو ديديم و خيلى خوشمون اومد باز هم ممنون.
پاسخ ها
هلنا پاتر
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
چی درای میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی تو السا هستی؟...
Iran (Islamic Republic of)
10:50 - 1393/04/04
خوب بود ولی کاش بازی هایش را داشتین
Iran (Islamic Republic of)
03:22 - 1393/04/20
اره خوب بود ولی همه ی پرنسس ها یک ترف من اشق الوین وسنجاب ها هستم از اون هم عکس بزارید
Iran (Islamic Republic of)
22:05 - 1393/04/26
من مریدا جونو دوس دارم
Iran (Islamic Republic of)
16:50 - 1393/04/27
سلام من خیلیییی زیبای خفته و دیو و دلبر رو دوست دارم
United States of America
23:22 - 1393/04/30
من از وقتی که کوچیک بودم ارزو داشتم نسخه کامل و دوبله شده دیو و دلبرو ببینم.ولی تا الان موفق نشدم.تو اپاراتم نیست .چیکار کنم؟
Iran (Islamic Republic of)
16:03 - 1393/04/31
لطفا السا و آنان را هم بزارید من عاشق اونام
Iran (Islamic Republic of)
20:00 - 1393/05/01
انا و السا هنوز جز پرنسس های دیزنی نیستن واسه ی همین نمیشه اینجا گزاتشون.
اگر به سایت رسمی دیزنی برید جلوی اسم انا و السا نوشته شده future princess بعنی پرنسس های اینده.
پس انا و السا در اینده به پرنسس ها اضافه میشن.
ولی در کل داستان اصلی منجمد(همون کارتون انا و السا)از روی داستان ملکه ی برفی نوشته ی هانس کریستین اندرسن هستش.
در ضمن اسم کارتون انا و السا منجمد یا فروزنه اسمش یخ زده یا سرزمین یخبندان نیست.
اگر باور نمکنید خودتون برید و توی اینترنت تحقیق کنید اسمش به انگلیسی میشه frozen که به فارسی میشه منجمد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
نابقه این وبسلت واسه ی چند وقت پیشه
بیتا
Germany
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
السا و آنا جز پرنسسای دیزنی هستن تو دیزنی رو خوب نمی شناسی
Iran (Islamic Republic of)
22:40 - 1393/05/03
من عاشق سيندرلاوكيسو كمند هستم اما بعضي قسمت داستان راست نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
21:35 - 1393/05/12
فقط اورورا بل راپنزل مریندا
Germany
19:56 - 1393/05/22
ببخشید ها ولی فروزن برترین انیمیشنه و شماها پرنسس هاشونو معرفی نکردید این شرم اورهx-(
Iran (Islamic Republic of)
11:54 - 1393/05/28
چرا عکس السا وانا رونمی زارید مطمئنم اگه بزارید هه عاشقش می شوند
Germany
20:48 - 1393/06/08
عکس های السا را بگذارید
Iran (Islamic Republic of)
18:03 - 1393/06/26
اریل ناپدید نمییییییییییییییییییییییییییشه قصه هات همش علکیییییییییییییییییییییییییییییه .
Iran (Islamic Republic of)
22:05 - 1393/06/28
ههههه خوبه.ولي خيلي بده
Iran (Islamic Republic of)
16:28 - 1393/08/08
اگه اریل بفهمه دربارش این طوری گفتی ناراحت میشه
پاسخ ها
shaakiba
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
به نظر من خیلی همشون قشنگ هستن
-
14:01 - 1393/08/15
من از راپونزل بیشتر خوشم میاد
Iran (Islamic Republic of)
01:04 - 1393/08/25
واقعا عالی بود مرسی
Iran (Islamic Republic of)
18:34 - 1393/09/01
عکس هاتون میدونم خوشکل ولی نمیین
Afghanistan
14:10 - 1393/10/09
عالی بود من از وقتی که بچه بودم دوسنداشتم جای یکی از این شخصیت ها باشم مثل سیندرلا که خیلی دوستش دارم
Germany
17:16 - 1393/11/10
من فیلم زیبای خفته رو خیلی دوست دارم ولی به کارتونش علاقه ای ندارم
Germany
00:34 - 1393/11/24
چه قدر از السا و انا بدم میاد مرگمه
پاسخ ها
بیتا
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
خیلی هم بی خود بدت میاد
Germany
01:43 - 1393/11/24
به شاهزاده و قورباغه علاقه ی زیادی دارم
Germany
14:27 - 1393/11/24
از قیافه ی السا بدم میاد خیلی زشته نه؟
پاسخ ها
بیتا
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اتفاقاً السا خیلی هم خوشگله
Germany
01:19 - 1393/11/27
از کارتونای پسرونه بیشتر از دخترونه خوشم میاد مخصوصا از بن تن
Iran (Islamic Republic of)
16:23 - 1393/12/23
عاشق همه ی پرنسس هام
Iran (Islamic Republic of)
19:39 - 1393/12/25
عاشق کل پرنسس های عزیزم
Germany
14:34 - 1394/02/12
اصلا از پرنسسا خوشم نمیاد چون من دیگه بزرگ شدم این چیزا خیلی دیگه بچگونه هست
Germany
18:47 - 1394/02/14
کیا میگن السا خیلی زشته؟من که میگم همچین تحفه ای هم نیس مگه نه؟
Germany
18:57 - 1394/02/16
هلیا کلاس پنجمی؟
Iran (Islamic Republic of)
12:11 - 1394/02/17
سلام خوب بود واقعا جالب بود
Germany
13:14 - 1394/02/17
خیلی السا تحفه هست که اسمتو گذاشتی السا؟
Iran (Islamic Republic of)
22:35 - 1394/02/18
اگر پرنسس های دیگه رو هم بزاری خوب تر میشود
Iran (Islamic Republic of)
22:27 - 1394/03/19
ممنون از راهنما یی های شما'' من خوشحالم که همچین اطلاعاتی کسب کردم'' متسکرمممممممممممممممم
Iran (Islamic Republic of)
16:21 - 1394/04/20
ممنون از اعطلاعاتتون
Iran (Islamic Republic of)
19:28 - 1394/04/28
عالیه
پاسخ ها
زهرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
عالیه
Iran (Islamic Republic of)
14:42 - 1394/05/02
عععععععععااااااااااااااااااااالللللللللللللليييييييييييييييييييييهههههههههههه بود
Iran (Islamic Republic of)
15:20 - 1394/05/04
سلام من ثنا هستم و 8 سالمه من خیلی شمارو دوست دارم خداحافظ.
Iran (Islamic Republic of)
11:23 - 1394/06/07
سلام ثنا جان من سحر هستم. خوبی عزیزم؟
Iran (Islamic Republic of)
09:18 - 1394/06/22
مطلبتون عالی بود ولی چندتا از پرنسس ها رو نذاشتین.
Germany
17:27 - 1394/07/13
من ترجیح میدم از فیلم های فروزن با وینکس وتینکربل بزارید باتشکر
Iran (Islamic Republic of)
15:11 - 1394/09/04
من اریل را دوست دارم
Iran (Islamic Republic of)
22:17 - 1394/12/03
عالی و بسیار زیبا
Iran (Islamic Republic of)
13:41 - 1394/12/04
خییییییلی خوب بودلطفا در مورد آناستازیا هم بذار و چند تا عکسم از همشووون.مرسی.
Iran (Islamic Republic of)
11:09 - 1394/12/10
خیلی بد بود و همین طور هم زشت
Iran (Islamic Republic of)
18:52 - 1395/01/05
فقط السا انا اضافی بودن؟
Iran (Islamic Republic of)
12:05 - 1395/01/19
من بل و السا رو دوست دارم.
Germany
17:42 - 1395/02/10
از کل پرنسسا بدم میاد چون خیلی بچگونه هس.هرکی پرنسس هارو دوس داره واقعا بچه هست.منکه دیگه بزرگ شدم.هرکی موافقه بگه...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
تو فقط هیکل گنده کردی و عقلت اندازه مورچس
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
تو یک آدم عجیب و مسخره ای آدم باید کودک درونش فعال باشه
بیتا
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
آخه تو چی میدونی اصلا هیچ شنیدی آدم باید کودک درونش فعال باشه، خیلی از مامانا از پرنسسا خوششون میاد یعنی اونا بچه هستن ، یه بار نصفه پر لیوان رو ببین خانم خانوما
بیتا
Germany
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
بچه خودتی که نمیدونی آدم باید کودک درونش فعال باشد
هلنا پاتر
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
بابای چهل ساله ی من پرنسس دوست داره
عاشق السا آناست
مامانم هم عاشق بله
Iran (Islamic Republic of)
14:34 - 1395/03/09
جای السا وآنا خالی بود
Iran (Islamic Republic of)
01:25 - 1395/03/13
ووای من اول بل بعدم اریل رو دوست دارممم
با اینکه15 سالمه
ادم باید کودک درونش همیشه فعال باشه من تا عمر عاشق پرانسسا می مونمممم السا و انا هم خوبن
Iran (Islamic Republic of)
15:55 - 1395/03/24
ازنظرمن مریداراپونزل واریل باحال تربودن
Iran (Islamic Republic of)
07:24 - 1395/03/27
حالا شخصیت مولان بدک نیس چون چینی هس منم از چینی کره ای ها خیلی خوشم میاد...!
Iran (Islamic Republic of)
17:54 - 1395/04/06
راپوزل و سیندرلا قشنگ ترین بودند
Iran (Islamic Republic of)
16:26 - 1395/05/10
عاسق السا وانا و گیسو کمندم ولی شاهزاده غورباغه رو ندبدم
Iran (Islamic Republic of)
09:21 - 1395/05/26
به نطر من هر چقدر بزرگ تر بشیم عقاید ما عوض میشود و لی هر چقدر بزرگ بشویم اما ما کودکییمان را با همین پرنسس ها پشت سر گذاشتیم اما همین پرنسس ها دوست داشتنی معنا به کودکی ما دادند و همه ی انها را از ته دلم دوست دارم♡♡♡
پاسخ ها
هلنا پاتر
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
الحق که راست گفتی
Iran (Islamic Republic of)
19:40 - 1395/05/31
من عاشق گیسو کمندم
Iran (Islamic Republic of)
12:55 - 1395/06/02
فقط السا یا همان فروزن
Iran (Islamic Republic of)
22:21 - 1395/08/05
من عاشق اناستازیا و السا هستم
Iran (Islamic Republic of)
23:21 - 1395/08/07
من عاشق سیندرلا هستم و خواهم بود
Iran (Islamic Republic of)
19:06 - 1395/08/15
بقیه کو
Iran (Islamic Republic of)
00:25 - 1395/08/20
من عاشق مولانم و از چین کره و ژاپن هم خوشم میاد از السا و انا متنفرم مریدا روهم دوست دارم
Iran (Islamic Republic of)
00:27 - 1395/08/20
از مولان خیلی خوشم میاد مریدا رو هم دوست دارم
Russian Federation
12:58 - 1395/08/21
هیچ پرنسسی خوشگل تر و جیگرترو بانمک تر از راااااااااااپووووونزل نبوده و نیستتتتتتتتت . راستی پس پرنسس سوفیا چی شد ؟ اون که از السا و آنا خیلی جدیدتره ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
نه
Iran (Islamic Republic of)
14:45 - 1395/09/09
گیسو کمند از داستان شاهنامه برگرفته شده است . نه برادران گریم
Iran (Islamic Republic of)
15:01 - 1395/10/02
زیبا تر از زیبای خفته نیست
Iran (Islamic Republic of)
03:05 - 1395/10/03
فقط یادتون رفته شخصیت های انیمیشن مهبوبfrozenرو بزارید9
Iran (Islamic Republic of)
11:29 - 1395/11/01
عالی بود ولی اسم پرنسسی رو که میخواستم نبود
Iran (Islamic Republic of)
17:47 - 1395/11/16
خوب بود اما من اسم پرانسس های خارجی وکارتونی رامی خواستم ازشمامی خواهم اسم پرانسس هارادراینترنت بگذاریدچون من خیلی کنجکاوم تااسمپرانسس هارابدانم
Iran (Islamic Republic of)
20:31 - 1395/11/22
به نظر من که همه ی دخترا برای خودشون پرنسس هستند و دنیای خودشون رو دارن
Iran (Islamic Republic of)
10:08 - 1395/12/12
مطالب مفید و جالب بود ولی ریشه همه این انیمیشن ها ب شاهنامه برمیگرده مثلا کارتون در شجاع دختری ب نام مریدا هست ک در تیراندازی و مبارزه مهارت داره درست مثل گرد افرید
Iran (Islamic Republic of)
14:46 - 1396/03/27
بهترین پرنسس ها سیندرلا و بل هستند.رویایی زیبا وخوش صدا
Iran (Islamic Republic of)
15:16 - 1396/03/28
فقط و فقط و فقط :"سفیییییییییییییییییییییییییییییییییییید برفییییییییییییییییییییییییییییییی عشق من و همه انسان های عاقل!!!!!!!!
Spain
13:54 - 1396/04/03
میشه فیلم های واقعی این رو بهم معرفی کنید تا حالا فیلم واقعی بل و زیبای خفته و سفید برفی و شکارچی و سیندرلارو دیدم
لطفا فیلم های جدیدشون رو معرفی کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
منم همونایی که میگی رو دیدم فیلم سفید برفی به غیر سفید برفی و شکارچی اسمش ای آینه آینه است مال زیبای خفته مالیفیسنت هست آلیس هم اسمش آلیس در سرزمین عجایب 1 و و جاسمین و علا الدین اسمش علا الدین پرنسس و فندق شکن اسم فیلمش فندق شکن چهار قلمرو
Iran (Islamic Republic of)
16:08 - 1396/04/03
من خیییییییییییییییییییییییییییییلی زیبای خفته رادوست دارم چون که لباس های ان ابی قرمز ابی قرمز میشود وبا یک مرد شجاع به اسم فلیپ ازدواج می کند راستش تمام والت دیزنی ها جالب وخنددار است
Iran (Islamic Republic of)
22:57 - 1396/04/04
خوب بود فقط آناستازیا و برزیلا رو نداشت
Iran (Islamic Republic of)
15:12 - 1396/04/05
من زیبای خفته وسفید برفی رو خیلی دوست دارم
Iran (Islamic Republic of)
11:38 - 1396/04/14
من تمام پرنسس های والت دیزنی رو دوست دارم و عاشق همشونم
Iran (Islamic Republic of)
14:27 - 1396/04/31
تینکربل و فروزن ووینکس رو فراموش کردین ? خیلی بدین از ۱۰ ۹ میدم راستی یه خبر عاااااالی براتون دارم فروزن ۳ تلیرش اومد!
پاسخ ها
دورا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
اونایی که نزاشتیم ظاهرش رو شرکت دیزنی نساخته فروزن رو گذاشتیم فروزن سه کامل هم اومده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
اونایی که تو میگی کوتاهن فروزن سینمایی 2 آذر 98 اکران میشه
Iran (Islamic Republic of)
02:16 - 1396/05/12
من خیلیییییی سوفیا رادوست دارم
Iran (Islamic Republic of)
23:52 - 1396/05/16
السا و آنا و... نبودن
Iran (Islamic Republic of)
16:50 - 1396/05/18
من عاااااشق. پوکوهانتس هستممممممم
پس اون چی شدددددددد
پاسخ ها
دورا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
ظاهر پوکوهانتس شرکت دیزنی نساخته
Iran (Islamic Republic of)
17:22 - 1396/07/02
من خیلی السا آنا رو دوست دارم چرا نزاشتینش اونا که از همه پرنسس ها بهتر و قشنگ ترین سیندرلا خیلی سوسوله وهمینطور سفید برفی یکی دیگه هم هست سیاه پوسته انقد زشته از اونم بدم .آنا والسا از همشون بهترن راستی اریلم خیلی دوست دارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۶
کاملا با شما موافقم
دورا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
اون سیاه پوسته پرنسس قورباغه هستش وشرکت دیزنی ظاهر اون رو نساخته
Iran (Islamic Republic of)
20:24 - 1396/07/05
راپونزل و اورورا آریل از همشون بهتر بودن راستی چرا السا آنا رو نزاشتید؟؟؟ولی بهتر ازشون خوشم نمیاد
Iran (Islamic Republic of)
22:25 - 1396/10/18
باسلام وقتتون بخیر
خیلی ممنون که این مطالب روبرای ما گذاشتیدعالی بود
ولی چرا مطلبی راجب پرنسس موآنا نگذاشتید اونم پرنسس جدیدوالت دیزنی هستش از اونم مطلب بذاریدممنونم منم عاشق پرنسس های دیزنی هستم
Iran (Islamic Republic of)
10:10 - 1396/11/09
من فکر کنم والت دیزنی حالا چه آدم خوبی بوده یا چه آدم بد به خاطر سرگرم کردن کل بچه های دنیا و ساختن خاطره خوش براشون جاش ته ته ته بهشته
Germany
11:24 - 1396/11/09
بین این ها من عاشق دلبر و مولانم متفاوت از بقیه پرنسسای دیزنین .
لوس نیستن و کاراشون فقط در حد پوشیدن لباسای زیبا نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۶
فروزن هم خیلی زیباست
پیشنهاد میکنم ببینی تا نظرت عوض شه
Iran (Islamic Republic of)
12:25 - 1396/11/09
من السا و آنا و راپونزل رو دوست دارم
پاسخ ها
ستاره
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۶
باهات موافقم
Iran (Islamic Republic of)
23:36 - 1396/11/09
فقط جودی ابوت پرنسس منه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
اون پرنسسه خدایی؟؟
Iran (Islamic Republic of)
19:39 - 1396/11/15
جودی ابوت؟
واقعا که...
Iran (Islamic Republic of)
19:40 - 1397/01/02
سلام به نظر من هیچ کدوم از پرنسس ها خوب نیست مخصوصا سفید برفی نکه بایک بوس زنده میشه من فقط کارتون موانا وکارتو ن زو تو پیا رو دوست دارم راستی در هر کارتون یک پسر هست پس پسر ها هم نظر می تونن بدن بای
Iran (Islamic Republic of)
17:34 - 1397/01/06
من از السا و آنا بیش از حد خوشم میاد هرچی میخرم عکس اونها روش هست . خیلی زیبا هستند. شاید اونطوری که در مطالب نوشته شده بگید مسخره است ولی فقط باید فیلمشو ببنید تا قشنگی اون فیلم رو بفهمید.
پاسخ ها
پانیا میردریکوند
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۹
سلام من که عکس اینا رو دیدم. خیلی خوشم اومد ولی نمیدونم که باید کدوم چیز رو بزنم تا نصب بشه میشه بهم بگین
Iran (Islamic Republic of)
19:42 - 1397/01/10
به نظر من السا زشت ترینه من از السا متنفرم.نمیدونم چرا بچه ها انقدر دوستش دارن.آنا خیلی باوفاست من عاشق آنا هستم.سفید برفی و اریل را هم خیلی دوست دارم.من عاشق سوفیا هستم.لطفا سوفیا راهم بزارین.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
اگه چشاتو باز کنی میبینی السا چقدر خوشگله آنا هم خوبه ولی السا بهتره
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۶
موافقم سوفیا از همه پرنسس تره و هر چی پرنسس که تو دنیاس
Iran (Islamic Republic of)
11:46 - 1397/01/16
عالی بود ومن دوست داشتم که تمام پرنسس ها
باشند ولی بازم میگم حرف نداشت.
Iran (Islamic Republic of)
18:25 - 1397/01/21
من با این که خرس گنده شدم به قول مامانم ولی هنوزم کارتون های اینجوری رو میبینم اخه منهمه ی سی دی هاشو دارم
Iran (Islamic Republic of)
21:30 - 1397/01/23
من فقط راپونزل و آریل رو دوست دارم
از جاسمین و سفید برفی متنفرم اه اه
Iran (Islamic Republic of)
01:35 - 1397/02/05
سلام. من بیشتر پرنسس های قدیمی رو دوس دارم .. مثل سیندرلا، سفیدبرفی، بل، زیبای خفته، پری دریایی.. چون این قدیمیا منو می بره به دنیای کودکیم.. کلی خاطره واسم زنده میشه.. ولی با این جدیدیا زیاد حال نمیکنم.. البته قشنگ هستن موضوعاتشون.. ولی نمیدونم چرا اون صداقت و اون اصالت قدیم رو ندارن این جدیدای والت دیزنی.. ولی بازم ممنون از سایت خوبتون.. موفق باشین.
Iran (Islamic Republic of)
17:03 - 1397/02/28
سلام گردا رو چرااااااا فراموش کردین ؟اون جدیده البته فکر نکنم پرنسس باشه ولی خیلییی خوشگله لطفا گردا روهم بزارین . تینکربل رو هم چرااا نزاشتین؟؟ بنظرم گردا و تینکربل و بل از همه خوشگل ترن‌.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
تینکربل و جودی ابوت و گردا پرنسس نیستن پرنسس به کسی میگن که مامان و باباش ملکه و پادشاه باشن
نیلا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
هنوز اینم نمیدونی
Iran (Islamic Republic of)
13:42 - 1397/03/12
از نظر من مریدا خارق العاده هستش و البته من از موهای فرش خیلی خوشم میاد تازه راشین جون تینکربل هم پرنسس نیست که بیان بزارنش تو لیست پرنسس ها فهمیدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
منم موهام مثل مریدا فر و بلنده
Iran (Islamic Republic of)
16:47 - 1397/03/18
در بازی پرنسس ها رو میشناسی توی اسم آرورا یا رز زیبای خفته
گیر کرده اگه کسی داره و جولو تر از منه راهنمایی کنه مدیونش میشم از خوندن مطالب شما خیلی آگاه شدم
Iran (Islamic Republic of)
15:14 - 1397/03/25
دختر من خیلی پرنسس رو دوستدارم
Iran (Islamic Republic of)
14:25 - 1397/03/28
من همه پرسس هارو دوست دارم و سیندرلا وسفید برفی و مخصوصن آنا والساو زیبای خوفته رو بیشتر کاش مثل پرنسس بودیم مهربان شجاع و زیبا
Iran (Islamic Republic of)
11:05 - 1397/03/30
همه فیلمی سندرلا بزار
Iran (Islamic Republic of)
14:27 - 1397/04/20
لطفا الیس و باربی هم بگید
Iran (Islamic Republic of)
16:53 - 1397/04/20
لطفا قسمت دوم کارتون الساوانا رو بگزارید
Germany
03:33 - 1397/04/31
یه سوال
اونا که میگن عاشق اینم عاشق اونیکیم اینا تو دنیا واقعیی هم این جورین؟؟
ولا خو سوال شد
Iran (Islamic Republic of)
19:31 - 1397/05/11
اصلا جالب نیست من بودم بهتر از این رو طراحی میکردم
United States of America
23:52 - 1397/05/18
من عاشق عاشق پرنسسسسس ارورا هستم منظورم همون زیبای خفته عاشقششششم
Iran (Islamic Republic of)
12:57 - 1397/06/01
من خیلی خیلی دیو و دلبر را دوست دارم السا وانا را هم خیلی دوست دارم همین
Iran (Islamic Republic of)
14:08 - 1397/06/10
من مولان و سیندرلاو راپانزل رو دوست دارم
Iran (Islamic Republic of)
18:18 - 1397/06/14
من السا و آنا رو دوست دارم
Iran (Islamic Republic of)
13:19 - 1397/06/23
همشون عالی هستن
به خصوص زیبای خفته
پاسخ ها
دورا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
ممنونیم که راضی هستین
Iran (Islamic Republic of)
12:54 - 1397/07/05
مریدا قشنگه انیمیشنش؟
پاسخ ها
دورا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
اره قشنگه
Iran (Islamic Republic of)
16:37 - 1397/08/09
خیییییییلی عالللللللللللی بود
عاشق راپونزل هستم
هر کی موافقت لایک کنه
Iran (Islamic Republic of)
22:05 - 1397/08/12
من مریدا و مولان را خیلی دوست دارم
Iran (Islamic Republic of)
18:49 - 1397/10/03
من عاشق السا و انام مخصوصا السا و فکر کنم انیمیشن منجمد تنها انیمیشن دیزنی بین پرنسس ها باشه که سری دومش قراره بعدا بیاد
ولی هیچ کس قابل مقایسه با السا نیست انا هم همینطور
Iran (Islamic Republic of)
14:48 - 1397/10/08
سللم دوستان من همه شخصیت های کارتونی رو دوست دارم این یک دوم من هنوز نتونستم اینو درک کنم بعضی از مردم جامعه چرا نمیتونن به نظرات دیگران احترام بزارن و حتما میخوان نظرات خودشونو به دیگران تحمیل کنن؟و سوم اینکه من خودم به شخصه با اون شخصی که درمورد بیماری هایی در اثر دیدن بعضی از فیلم های کارتونی کاملا موافقم مگه حتما باید براتون اتفاق بیوفته که این حرفارو باور کنید؟ لطفا شما که اینقدر تو گوگل و... میچرخی یکم برو اطلاعات جمع کن.
Iran (Islamic Republic of)
15:41 - 1397/10/08
من از مولان خوشم نمیاد ولی عاشقه راپنزل هستم
Iran (Islamic Republic of)
01:37 - 1397/12/03
من بیشتر از السا خوشم اومد
Iran (Islamic Republic of)
01:37 - 1397/12/03
من بیشتر از السا خوشم اومد
Iran (Islamic Republic of)
01:37 - 1397/12/03
من بیشتر از السا خوشم اومد
Iran (Islamic Republic of)
01:37 - 1397/12/03
من بیشتر از السا خوشم اومد
Iran (Islamic Republic of)
17:18 - 1397/12/10
من عاشق راپونزلم. خیلی معصوم و صادق و پاک و بی نهایت زیباست کاشکی واقعی بود یا لا اقل دخترای ایران یه ذره مثل راپونزل بودند
Iran (Islamic Republic of)
15:27 - 1398/01/03
ببخشید دو پرنسس را ننوشدید
1. سوفیا
2. پرنسس قورباغه
Germany
20:36 - 1398/01/31
نمیدونم چی بگم
Iran (Islamic Republic of)
13:32 - 1398/03/16
به نظر من اطلاعات خلاصه ومفیدی بود مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
Iran (Islamic Republic of)
15:32 - 1398/04/08
من عاشق مریدا و راپونزل و زیبای خفته و السا وآنا هستم
از سیندرلا و سفید برفی زیاد خوشم نمیاد
مولان معمولیه
Iran (Islamic Republic of)
15:58 - 1398/04/08
دوستان میخوام ملیت های پرنسس ها رو بگم.
آناستازیا: یونانی
سیندرلا:فرانسوی
جیزل:آلمانی
مولان:چینی
اسمرلدا(گوژپشت نتردام):اسپانیایی
موآنا:مالایی مالزی
بل؛فرانسوی
السا و آنا:آلمانی
مریدا:اسکاتلندی
راپونزل:آلمانی
پری دریایی: یونانی
تیانا:ایتالیایی
جاسمین: هندی
پوکوهانتس:آفریقایی و آمریکایی
سفید برفی : آلمانی
آرورا:روسی
پاسخ ها
بیتا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۸
همش رو اشتباه گفتی سفید برفی اسپانیایی سیندرلا یونانی زیبای خفته آلمانی راپونزل فرانسوی السا و آنا یونانی اونایی که میگن السا و آنا نروژی هستند اشتباه میکنن اینو بدونید آرندل واسه یونانه
Iran (Islamic Republic of)
16:14 - 1398/04/08
ببخشید السا و آنا آلمانی نیستن نروژی اند
Iran (Islamic Republic of)
12:04 - 1398/04/23
این کارتونا خوب یابد، بلدند بچه ها به چه چیزایی علاقه دارند بچه ها از عناصر جادویی به شجاعت و بی باکی .زیبایی و رنگ های قشنگ و....خوششون میاد بنا براین این انیمیشن ها براشون جذابه . به نظر من این داستان ها به بچه ها امید می دند و کمک می کنه برا خودشون رویا پردازی کنن .اما در کناش داستان های ایرانی هم ساخته بشه می تونه بچه ها را از تک بعدی بودن و تهاجم فرهنگی نجات بده. داستانای شاهنامه ، سعدی ، مولانا ، زندگی پیامبران و ائمه و ......
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۶
کاملا درست گفتی من از جادوگر کارتونهای تخیلی واز کمپانی دیزنی و تمام پرنسسای دیزنی خوشم میاد مخصوصا کارتون خانه جغد و سوفیا
Iran (Islamic Republic of)
23:15 - 1398/04/28
من راپونزل را خیلی دوست دارم
Iran (Islamic Republic of)
17:45 - 1398/05/12
من السا را خیلی دوست دارم
Iran (Islamic Republic of)
13:27 - 1398/06/03
من همشون رو دوست دارم
Iran (Islamic Republic of)
22:40 - 1398/06/10
منم باهات موافقم مریدا از همه بهتره کسی نیست که از مریدا بهتر باشه
Iran (Islamic Republic of)
13:18 - 1398/06/13
سیندرلا سفید برفی آریل مهربان ترن
Iran (Islamic Republic of)
13:23 - 1398/06/13
من دیگه پرنسس دوست ندارم ولی اگه یکی از من به پرسه پرنسس مورد علاقه ات چیه میگم مریدا مولان سیندرلا سفید برفی آریل دوست دارم
Iran (Islamic Republic of)
17:30 - 1398/06/13
منم موافقم باهات فقط مریدا تازه چرا اسمت رو نذاشتی نوشته بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
14:50 - 1398/06/14
فقط سوفیا مریدا پوکوهانتس و تیانا
Iran (Islamic Republic of)
16:03 - 1398/06/14
به نظر من همه ی پرنسس ها خوبن ولی داستان و ظاهرشون باعث می شه که ما دخترا بگیم کدومشون از همه خوشگل تره. من خودم مریدا السا سیندرلا و راپونزل رو دوست دارم.
Iran (Islamic Republic of)
16:03 - 1398/06/14
به نظر من همه ی پرنسس ها خوبن ولی داستان و ظاهرشون باعث می شه که ما دخترا بگیم کدومشون از همه خوشگل تره. من خودم مریدا السا سیندرلا و راپونزل رو دوست دارم.
Iran (Islamic Republic of)
16:03 - 1398/06/14
به نظر من همه ی پرنسس ها خوبن ولی داستان و ظاهرشون باعث می شه که ما دخترا بگیم کدومشون از همه خوشگل تره. من خودم مریدا السا سیندرلا و راپونزل رو دوست دارم.
Iran (Islamic Republic of)
16:03 - 1398/06/14
به نظر من همه ی پرنسس ها خوبن ولی داستان و ظاهرشون باعث می شه که ما دخترا بگیم کدومشون از همه خوشگل تره. من خودم مریدا السا سیندرلا و راپونزل رو دوست دارم.
Iran (Islamic Republic of)
22:58 - 1398/06/14
عکس موووووولان رو ببین عشششششقت میششششههههه
Iran (Islamic Republic of)
22:58 - 1398/06/14
عکس موووووولان رو ببین عشششششقت میششششههههه
Iran (Islamic Republic of)
22:58 - 1398/06/14
عکس موووووولان رو ببین عشششششقت میششششههههه
Iran (Islamic Republic of)
22:58 - 1398/06/14
عکس موووووولان رو ببین عشششششقت میششششههههه
Iran (Islamic Republic of)
23:01 - 1398/06/14
السا آنا زیبای خفته آریل مریدا راپونزل مریدا از همه قشنگ تره چون زیبای باید طبیعی باشه چون مریدا هم آرایش نداره بخاطر همین از همه قشنگ تره
Germany
23:28 - 1398/06/16
تیانا سیاه پوست است ولی خیلی زیبا هست
Iran (Islamic Republic of)
20:41 - 1398/07/04
به خددددددددداااااااااااا مرررررررررییییییییییییییدددددددددااااااااااا خیلی دختر شجاع ایی است
Iran (Islamic Republic of)
15:05 - 1398/07/10
فکر نمیکنی چنتارو نگفتی .از غذا استار باتر فلایو
Iran (Islamic Republic of)
10:32 - 1398/07/12
من السا وانا .مریدا.پری دریایی رو دوست دارم مخصوصا السا
Iran (Islamic Republic of)
21:09 - 1398/09/22
مریدا مراکشی
السا آنا نروژی
تیانا آفریقایی
زیبای خفته آلمانی
پوکوهانتس آمریکایی
سیندرلا انگلیسی
سفید برفی فرانسوی
آریل آلمانی
مولان چینی
راپونزل انگلیسی
اسمرلدا اسپانیایی
جاسمین ال سعود
Iran (Islamic Republic of)
00:44 - 1398/12/08
هر کی پرنسسارو دوست نداره خرواقعیه
پاسخ ها
بیتا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۸
ای گل گفتی
Iran (Islamic Republic of)
17:40 - 1398/12/15
من عاشق مولانم ولی از سیندرلا بدم میاد
Iran (Islamic Republic of)
15:41 - 1398/12/23
من باربی را و السا و انا را دوست دارم
پاسخ ها
بیتا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۸
عزیزم باربی واسه دیزنی نیست بلکه واسه مادل هست
Iran (Islamic Republic of)
15:49 - 1398/12/26
راپانزل از همه بهتره البته السا و مریدا هم عالی هستند
Iran (Islamic Republic of)
11:42 - 1399/01/11
موانا رو چرا نزاشتید اون از همه بهتره
Iran (Islamic Republic of)
13:01 - 1399/02/02
خیلی عالییییییی بود
Iran (Islamic Republic of)
11:37 - 1399/02/18
من تمام پرنسس ها را دوست دارم اما از الساو انا بيشتر خوشم مياد
Iran (Islamic Republic of)
22:16 - 1399/03/02
من السا را دوست دارم من تو تحصیلاتم یه عالمه پرنسس نور دارم
Iran (Islamic Republic of)
12:03 - 1399/03/04
من از پرنسس مولان خیلی بدم می
آید
Iran (Islamic Republic of)
09:43 - 1399/04/01
همه پرنسسا جز مریدا و اسمرالدا و مولان
Iran (Islamic Republic of)
17:50 - 1400/03/22
من عاشق السا و اورورا هستم فقط همین دوتا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل