ادامه ماجرای سخنان توهین‌ آمیز یک استاندار
۳۷۰۸۶
۱۱ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۷
۵۶۴۰
شنیدم در شورای اداری آقای استاندار خراسان شمالی حرف‌هایی گفته که نامناسب بوده و به ایشان تذکر دادم و امر به معروف کردم که عذرخواهی کنند، اما ایشان گفت من این حرف‌ها را نگفتم ولی صدای ایشان پخش شده و مردم شنیده‌اند.
شفاف نیوز: موسی‌الرضا ثروتی نماینده بجنورد و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به توهین استاندار خراسان شمالی به مردم این استان، تصریح کرد: شنیدم در شورای اداری آقای استاندار خراسان شمالی حرف‌هایی گفته که نامناسب بوده و به ایشان تذکر دادم و امر به معروف کردم که عذرخواهی کنند، اما ایشان گفت من این حرف‌ها را نگفتم ولی صدای ایشان پخش شده و مردم شنیده‌اند.

وی خواستار عذرخواهی رییس‌جمهور، وزیر کشور و استاندار خراسان شمالی شد و اظهار کرد: در عین حال این تذکر داده شده است و به دولت هم نامه نوشتم و خواستم شخص رییس جمهور،وزیر کشور و استاندار خراسان شمالی عذر خواهی کنند. گرچه آقای استاندار گفته من این حرف‌ها را نگفته‌ام و از مردم عذرخواهی نکرده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: مردم اعتراضات زیادی نسبت به این صحبت‌‌ها داشته‌اند و سه بار قصد راهپیمایی داشتند که مسوولان مانع شدند و از آقای استاندار شنیدم که برخی مسوولان هم خواستار عذرخواهی وی شده‌اند اما ایشان عذرخواهی مناسبی انجام نداده است. بنده از وزیر کشور هم سوال کردم که باید بیاید و در مجلس جوابگو باشد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:43 - 1391/09/11
بار اول نیست که مسئولین حرفی که زدن رو انکار می کنن!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج