توصیه‌ های ژنرال به بازیکنان مجرد استقلال
۳۷۲۳۹
۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۸
۲۰۱۶۰
امیر قلعه‌نویی دیروز در تمرین استقلال توصیه‌هایی به بازیکنان تیم خود کرد.
خبرآنلاین: امیر قلعه‌نویی دیروز در تمرین استقلال توصیه‌هایی به بازیکنان تیم خود کرد.

 قلعه‌نویی قبل از شروع تمرین بازیکنان را دور هم جمع کرد تا برایشان حرف بزند. ابتدا همه فکر می‌کردند بحث در مورد مسائل فنی بازی با داماش خواهد بود اما بر خلاف انتظاراتشان، قلعه‌نویی موارد دیگری را مطرح کرد و توصیه‌هایی به بازیکنان کرد که بیشتر جنبه اخلاقی داشت.

 سرمربی استقلال که خطاب به بازیکنان مجرد حرف می‌زد، گفت: «روی صحبتم با آقایان مجرد تیم است. استقلال تیم جوانی است و میانگین سن بازیکنانش بالا نیست. ما در جمع نفراتمان بازیکنان جوان زیادی داریم که همچنان مجرد بوده و زندگی متاهلی را تجربه نکرده‌ند. من به همه این آقایان به طور جدی توصیه می‌کنم ازدواج کنند.

 خیلی ازبازیکنان بزرگ استقلال مثل جواد زرینچه و همین آقا شاهرخ بیانی که جزو بزرگان استقلال هستند، خیلی زود ازدواج کردند و همین مسئله نقش موثری در موفقیت‌شان ایفا کرد.»


قلعه‌نویی ادامه داد: «توصیه می‌کنم زود ازدواج کنید و پس از ازدواج هم زود بچه دار شوید چون پدر شدن آن‌قدر برایتان احساس مسئولیت می‌آورد که مجبورید تمام ذهنتان را معطوف به فوتبال و زندگی کنید و از حاشیه‌ها خود به خود دور می‌شوید.

همین منصور خان پورحیدری عزیز، شاید اگر همسرشان زنگ بزند بتواند تلفن را جواب ندهد اما امکان ندارد بچه‌هایش به او زنگ بزنند و ایشان گوشی را برندارد. این حسی است که فقط باید پدر شوید تا بتوانید آن را درک کنید. باور کنید ورود به دنیای تاهل شما را مسئولیت پذیرتر خواهد کرد و حس همکاری در وجودتان ایجاد می‌کند. حتی اگر لازم باشد، بعد از این‌که متاهل شدید، باید در خانه ظرف هم بشویید.»


این صحبت‌های قلعه‌نویی کنایه‌ای بود به بازیکنان مجرد استقلال تا در این شرایط حساس، روی مسابقات متمرکز شوند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:01 - 1391/09/12
مرسی ژنرال. این هم می تونه یه راه حل خوب برای پیشرفت فوتبالمون باشه. البته اگه بعد از ازدواج بهونه نیارن که مسولیتمون خیلی زیاد شده ، بچه ام مریضه و مادر زنم حالش خوب نبود و با خانومم حرفم شده و............
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج