طرح جایگزینی خدمات بیمه‌ ای با یارانه نقدی
۳۷۲۹۹
۱۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۸
۲۵۶۳
برخی از نمایندگان طرح افزایش حمایت‌های بیمه ای به جای پرداخت یارانه های نقدی به مردم به صورت اختیاری را تهیه کرده‌اند که قرار است در جلسات این کمیسیون مطرح شود.
خبرگزاری مهر: سخنگوی کمیسیون ویژه نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی و حمایت از تولید ملی مجلس اعلام کرد: برخی از نمایندگان طرح افزایش حمایت‌های بیمه ای به جای پرداخت یارانه های نقدی به مردم به صورت اختیاری را تهیه کرده‌اند که قرار است در جلسات این کمیسیون مطرح شود.

جعفر قادری در خصوص ارائه طرح افزایش حمایتهای بیمه ای به جای پرداخت یارانه های نقدی به مردم، اظهار داشت: موضوع افزایش حمایتهای بیمه ای در قانون هدفمند کردن یارانه ها به صورت تدریجی در نظر گرفته شده است.

وی در عین حال تصریح کرد: البته بعید به نظر می رسد دولت این بخش قانون هدفمندی را اجرا کند، چون بیشتر علاقه به پرداخت یارانه نقدی به مردم دارد.

به گفته این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، به هر میزان که پرداخت یارانه نقدی به مردم کاهش یابد و حمایت‌های بیمه ای افزایش یابد، میزان اشتغال و تولید درکشور افزایش خواهد یافت.
 
وی افزود: براین اساس برخی از نمایندگان طرح افزایش حمایتهای بیمه ای به جای پرداخت یارانه های نقدی به مردم به صورت اختیاری را تهیه کرده اند که قرار است در جلسه کمیسیون مطرح شود.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:32 - 1391/09/13
این همه سال که مردم یارانه نقدی دریافت نمی کردند مگه اشتغال اییجاد کرده بودید اون موقع هم وضعیت اشتغال بهتر از حالا نبود حالا با این بهانه های واهی میخواید همین شندر غاز یارانه نقدی رو هم از روی مردم قطع کنید در ضمن چرا قبل از تصویب اجرای قانون هدفمندی یارانه ها از این ایده ها نمی دادید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج