اشکان دژاگه فاجعه بود!
۳۷۳۰۰
۱۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۴
۵۹۸۶
انتقاد شدید و احساسی هواداران فولام
دومین حضور 90 دقیقه ای اشکان دژاگه در ترکیب فولام با شکست سنگین خانگی این تیم برابر تاتنهام همراه بود تا مارتین یول و شاگردانش 7 بازی در حسرت برد بمانند.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: دومین حضور 90 دقیقه ای اشکان دژاگه در ترکیب فولام با شکست سنگین خانگی این تیم برابر تاتنهام همراه بود تا مارتین یول و شاگردانش 7 بازی در حسرت برد بمانند.

 اشکان که در بازی گذشته فولام مقابل چلسی فرصت بازی پیدا نکرده بود، این بازی در شرایطی به میدان رفت که یکی از هواداران فولام در سایت هوادارای باشگاه به یول پیشنهاد داده بود که از اشکان در خط حمله استفاده کند چرا که این بازیکن ایرانی در زمان حضورش در تیم ملی جوانان آلمان، به عنوان مهاجم عملکرد بسیار خوبی داشت.

البته سرمربی فولام مطابق معمول از اشکان به عنوان بازیکن کناری استفاده کرد و با اینکه سایت های ایرانی عملکرد او را مثبت ارزیابی کرده اند اما انگلیسی ها چندان از بازی او جلوی تاتنهام راضی نبوده اند. کافیست نظر چند هوادار فولام را بخوانید تا متوجه داستان بشوید.

اشکان فاجعه بود

فولامی ها فقط از بازی برباتوف راضی بوده اند. به عقیده آنها دژاگه جلوی تاتنهام فاجعه بوده و نتوانسته حتی یک کار مثبت در طول بازی انجام دهد. منتقدان اشکان عقیده دارند که بازیکن ایرانی تیمشان تنها در دو سه بازی اولی که برای فولام به میدان رفت عملکرد قابل قبولی داشت و حالا دیگر آن بازیکن درخشان نیست.

 کار به جایی رسیده که بعضی از هواداران فولام از مارتین یول به خاطر استفاده از اشکان انتقاد کرده اند و این در حالی است که تا 20 روز قبل اگر اشکان به میدان نمی رفت، فولامی ها از دست مربی تیمشان ناراحت می شدند.

انگلیسی های احساسی!

تا امروز فولامی ها اینگونه از خجالت اشکان درنیامده بودند. البته ایرانی هایی که بازی شنبه شب اشکان را دیده اند عقیده دارند که دژاگه سزاوار این انتقاد نیست.

از نظر آنها اشکان اگرچه خیلی خوب نبوده اما بدتر از سایر بازیکنان نبوده و می توان او را جزو خوب های فولام در بازی مقابل تاتنهام ارزیابی کرد. به نظر آنها، هواداران فولام به خاطر باخت سنگین تیمشان در بازی خانگی حسابی ناراحت بوده اند و به همین دلیل از همه انتقاد کرده اند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:57 - 1391/09/13
اشكان يعني عشق
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج