شوک لاريجانی به احمدی نژادی‌ ها
۳۷۳۱۵۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰
۶۳۵۶
برايشان مهم نيست كه موضوع چه باشد و از هرچه گفته مي‌شود به عنوان سوژه براي مطرح كردن احمدي‌نژاد استفاده مي‌كنند اما يك موضوع خاص كه اخيرا از سوي محمد جواد لاريجاني مطرح شده براي آنها بسيار گران تمام شده است.
روزنامه آرمان: برايشان مهم نيست كه موضوع چه باشد و از هرچه گفته مي‌شود به عنوان سوژه براي مطرح كردن احمدي‌نژاد استفاده مي‌كنند اما يك موضوع خاص كه اخيرا از سوي محمد جواد لاريجاني مطرح شده براي آنها بسيار گران تمام شده است، اظهارات اخير محمد جواد لاريجاني مبني بر اينكه «احمدي‌نژاد پيشنهاد داده بود تا همه مواد غني‌شده هسته‌اي را يك جا بدهيم و خود ايشان هم با اوباما مذاكره و مساله را حل كند!»

براي اين طيف به منزله شوك بود. معمولا درباره موضوعات هسته‌اي برخي كارشناسان آگاه به موضوع وارد پاسخگويي مي‌شوند. اين‌بار اما علي اكبر جوانفكر را كه مشاور رسانه‌اي احمدي‌نژاد است مامور پاسخگويي كردند كه به نظر مي‌رسد اصلا نقشي در مذاكرات هسته‌اي و غيره نداشته است و بر اساس همين ندانستن‌ها بود كه واكنش به محمدجواد لاريجاني در دو كلمه خلاصه شد: «مدرك بدهيد!»

مستندات ارائه دهد يا عذرخواهي كند!

علي‌اكبر جوانفكر اظهارات اخیر محمدجواد لاريجاني را تكذيب كرد و گفت: اين ادعا عاري از صحت است و او بايد براي اثبات آن سند ارائه كند. جوانفكر گفت:«از ايشان انتظار نمي‌رود كه بدون سند و مدرك سخن بگويد لذا توصيه مي‌كنم مستندات ادعاهاي خود را به افكار عمومي ارائه دهد يا در غير اين صورت با عذرخواهي از دكتر احمدي‌نژاد و مردم، نشان دهد كه به رعايت اصولي اخلاقي پايبند است.»

وي افزود: «بازنشر بيانيه تبادل سوخت هسته‌اي كه بسيار هوشمندانه تنظيم شده بود و روساي جمهوري ايران، برزيل و تركيه آن را امضا كردند و بازخواني پيش نويس توافق وين در دولت قبل و مقايسه اين دو با متن برجام در دولت كنوني، صحت و سقم ادعاي آقاي محمد جواد لاريجاني را روشن خواهد كرد، زيرا در توافق دولت قبل، مطلقا هيچ گونه امتيازي داده نشده و ايران هيچ تعهدي را كه روند فعاليت‌هاي هسته‌اي ايران را با هرگونه محدوديتي مواجه سازد، نپذيرفته است.»

 اگر بيانيه مشترك سه كشور به اجرا در مي‌آمد، ايران بدون هيچگونه تعهدي و با استفاده از تمام حقوق هسته‌اي خود، مي‌توانست با جهان به همكاري هسته‌اي بپردازد،جوانفكر گفت:«ابراز مخالفت امروز آقاي محمدجواد لاريجاني با اين طرح هدفمند دولت دهم نمي‌تواند مخالفت موثر آقاي علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي با طرح مزبور را در آن موعد، توجيه نمايد.

اگر آقاي محمدجواد لاريجاني مي‌خواهد به دولت كنوني ايراد بگيرد چرا اصرار دارد اين كار را با نسبت دادن مطالب خلاف واقع به دكتر احمدي‌نژاد به انجام برساند.»
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 39
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1395/05/30
عشق است احمدي نژاد
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
به نظر نمیاد
مگر دلیلی ارایه بشه
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1395/05/30
من این حرفهارو قبول ندارم.چون ک چشم گوش مردم باز شده.دیگه نیازی ب فریب دادن مردم نیست.فقط دولت احمدی نژاد عشق.والسلام....
پاسخ ها
سیجل
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۰
چی میگی تو؟
اره چشم و گوش مردم باز شده از دزدیهای ...
قدرت خرید مردم رو آورده پایین.گند زده تو بازار بعد میگی عشق است احمدی نژاد؟
....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
عشق است؟ هههه ........
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
به نظرم یک بتی از احمدی نژاد در ذهن خودتون پرورش دادین که جای تفکر و منطق و روشنگری رو گرفته اینجا شخص مهم نیست بلکه سیاست های کارا مهمتر است بهتر وقتی کامنت میذاریم کمی توضیح بدیم بعد تعریف و تمجید کنیم.
لطف ایشان شامل شما هم شده البته نمیدونم شاید
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1395/05/30
عشقماحمدینژاد
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1395/05/30
چقدر خوبه یکی از جنس فقرا مردمی باشد.عشق است احمدی نژاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
فقرا؟ ههههه بی نام عزیز این به اصطلاح فقیری که میگی با پول من و تو با تمام خانواده ش و وزرا به امریکا رفت توهم زدی توهم
یه نگاهی هم به دانشگاه ایرانیان بکن که با پول من و تو دانشگاه ایرانیان را به اسم خودش زده
-
10:42 - 1395/05/30
این بامزه کی بوده که تکراری هی نوشته عشق است احمدی نژاد؟؟؟؟
همه چیز که مستندات نداره حتما تو جلسه ای افاضات فرمودن
خوبه که هر روز یک گند درمیاد بازم اینقد طرفداری میکنین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
گندهای بدون سند و مدرک
یعنی افاضات فاضله
یعنی نوشتن رو یخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
احسنت . ناراحت نشو میدونی چیه هم چشماشونو بستن و هم گوشاشونو والا دیگه آدم نباید خودش به خنگی بزنه که این همه اختلاس ها رو من انجام دادم؟ بابا بی خیال عشق است عشق است دراوردید
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1395/05/30
کسانی که از احمدی نژاد طرفداری میکنن...
این همه بلا سر مردم ایران آورده بازم عشق است احمدی نژاد؟
متاسفم برای کسی که طرفداری میکنه.مطمئنم این حرفام چاپ نمیشه.
فقط میگم متاسفم همین.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
کسانی که دو قرون عقل منطق و تعقل داشته باشن میفهمن که خدماتی که احمدی نژاد به مردم داد در هیچ دوره ایی انجام نشد حالا کسانی هم هستند که وقتی دستشون از بیت المال قطع شد یا اقوامشون خیلی بهشون فشار اومد و الان دارن با توهمات کذایی داستان پردازی میکنن
بخواب ای خود بخواب زده
بدون نام
United Arab Emirates
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶
برباد دادن 700 ملیارد دلار میگوید
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1395/05/30
آقای عزیز وقتی شما دارید در مورد یه مساله ملی واسرار مهم ومهرمانه نظام صحبت میکنید تک تک کلماتتان رو که گفتید مستند میکنید وپایینش و امضا میکنید؟؟¿؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1395/05/30
خدا نیاره روزی رو که احمدی نژاد برگرده خدا توبه خدا توبه مگه چیز دیگه ای تو کشور مونده که بفرسته اون بر آب؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۰
اشتباهی منفی دادم. خدایا بلای احمدی نژاد و احمدی نژادی ها را برای همیشه از سر کشور دفع کن.
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1395/05/30
عشق است احمدی نژاد هر کسی از احمدی نژاد در 8سال ریاست جمهوری تخلفی دیده احمدی نژاد حاضر است بیاید مناظره کند متمعن هستیم احمدی نژاد برای هر مناظره حاضر است چون دلش پاک است دلسوزانه صداقت برای مملکت کشورمان ایران زحمت کشیده اند و پیرو خط امام و رهبری عزیز هستند خودتان می بینید چقدر مستضعفان فقرا مثل ما صاحب خانه کرد مردم کارکرد دولت‌ها می بیننده مردم ایران دلاورانی هستند که آمریکا و اسرائیل را به زانو درآورد اند با پیروی خط امام و رهبری عزیز انشاءالله پیروزو سر بلند باشید وطنم ایران
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
مناظره؟ بی نام عزیز دادگاهش رو نمیاد میخواد مناظره بیاد اون انقدر گستاخه که فقط بلد ... یا عکس ناموس طرف مقابل رو نشون بده البته باید یکی مثل خودش پیدا بشه و عکس ناموس احمدی نژاد رو بهش نشون بدن همین و بس.
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1395/05/30
احمدی نژاد از لحاظ دانش و بینش و ادب سخن و آگاهی و توان مدیریت وو... اصلا در قد و اندازه ای نبود که نماینده و رئیس جمهور این مردم دانا و عزتمند باشه علی‌الخصوص در اجلاس ها که بین رییس‌جمهور های دیگه وای میستاد .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
اونی که بین رییس جمهور های دیگه می ایستاد نمود داشت قد و وزن بود عزیزم بین قد و وزن و دانشو بینشو ادب و سخن و آگاهی و توان مدیریت فرقه عزیزم ، یاد بگیر
البته احتمالا شما با همین تحلیلی همه چیز رو میبینی
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1395/05/30
به احمدی نژاد میگن تواین هشت سال چه دستاوردی برای کشور به ارمغان اوردی '''ازجیبش یه شارژ دوهزارتونی درمیاره و میگه وقتی رییس جمهورشدم این شارژ دوهزاربود الان هم دارم میرم همین دوهزارتومنه
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1395/05/31
هر چقدر تهمت بزنند او عزیز تر خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1395/05/31
قسم به جان هرچه مرد احمدی نژاد بر می گرده چرا چون پشتیبان او مردم عادی هستند که به خدا انقلابشان وعدالت وخاکی بودن ایمان دارند مردم حسابی مسولین خدمتگذار خودشان می شناسند
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1395/05/31
دوستان عزیزی که خود را وکیل و وصی مردم می دانید و فقط بلدید داد و فریاد کنید که احمدی نژاد ... بهتر است سرتان را از زیر برف بیرون بیاورید و بین مردم واقعی حضور پیدا کنید بعد حرف بزنید . شما که یک طیف خاص هستید و خود را همه کاره مردم میدانید فقط با تهمت زدن و داد و جنجال کارتان را پیش می برید . بروید بین مردم ببینید چه خبر است . هر گندی که زده میشه میچسبانید به دولت قبل .
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1395/05/31
تو این مملکت بروکراسی اداری اونقدر قدرتمند هست که برا استفاده از 5 کاغذ آ 4 باید 6 کاغذ آ 4 مستندات ارائه کرد اونوقت شما میفرمایی هر چیزی مستندات ندارد!!!!!!!! خیلی جالبه !!!!عزیز من بنده یه بازاریم تو یه شهر کوچیک زمان احمدی نِاد بازاری بودم الان هم هستم . به عنوان عضوی از بازار بهت میگه قدرت خرید مردم در زمان روحانی به شدت اومده پایین . به قران قسم عده ای از مردم هستن که میرن نون رو به صورت نسیه تا سر ماه اون هم به امید یارانه ی احمدی نژاد به صورت نسیه میگیرن. سال 62 حجم نقدینگی (البته علاوه بر بازاری بودن بنده کارشناس ارشد مدیریت هم هستم که به لطف دوستان کار مرتبط با رشتمو نتونستم پیدا کنتم یعنی اصلا کار نیست)135 ملیارد تومن بوده که در سال 92 این عدد به 570تا 650 هزار ذملیارد تومان رسید که البته از لحاظ اقتصادی رشد ناموزونی داشته که باعث بی ارزشی پول ملی و ایجاد تورم بوده که همین تورم مشخص میکرد که نقدینگی در دست مردمه . در سال 95 به گفته ی منابع غیر رسمی این عدد به تقریبا 950 هزار ملیارد رسیده !!! که این امار تکان دهنده است . میدونید چرا؟ به خاطر اینکه علاوه بر اینکه قدرت خرید پایین اومده این حجم عظیم نقدینگی نه در دست منه و نه در دست مردم عادی (کم درامد و با درامد متوسط) بلکه این نقدینگی تزریق یه نظام سرمایه داری تازه به رگ جامعه ... این یعنی اینکه سرمایه دار در این مملکت روز به روز سرمایه دارتر ، قشر متوسط فقیر و فقیر فقیرتر میشه . دوستان لطفا به هم بد و بیرا نگین بیایید بحث کنید و به نتیجه ی مطلوب برسید .
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1395/05/31
اقای رضا امیری من هم تو پست بانک کار می کنم البته در روستا هستم90 در صدروستای ما وروستاهای اطراف به خاظر خوشکسالی قوتشان ففقط یارانه هست تا قبل از یارانه من خرج دختر م که ازداوج کرده ودوتا فر زند دارد می دادم به خاطر احتیاط سر پرست خانواده ولی خدارا شکر با امدن یارانه انها مستقل شده اند هیچ نیازی بمن ندارند قابل ذکر است کشاورزان منطقه ما در سال پانصد هزار تومان در امد کشاورزی ندارند درست است که یارانها تبرم زا بود ولی عدالت محور هم بود یارانه حق ملت است
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1395/05/31
چ خوشتون بیاد چ نیاد چ طرفدار احمدی نژاد باشین چ نباشین .96 رای میاره 100 درصد پس اینقد حرص نخورین
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/05/31
به جون هرچی مرده احمدی اصل درده
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1395/05/31
باسلام
سال آینده ریاست جمهوری، احمدی نژاد با رای بالایی رییس‌جمهور میشه
فعلا که دولت روحانی .........
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1395/05/31
خدماتی که احمد نژاد کرد هیچ دولتی تا الان نکرده
اگه توی 8سال بهش میگفتن با آمریکا مذاکره کن طوری مذاکره میکرد که عزت ایران حفظ میشد
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1395/05/31
اقا یا خانمی که هر وقت مطلبی از احمدی نژاد میزاره سایت بدو میایی صد تا پیام با اسم های مختلف در حمایت از احمدی نژاد میدی خدایی خسته نمیشی حداقل با اسم خودت بیا نظر بده میخای بگی خیلی احمدی نژاد خیلی طرفدار داره ولی از تعداد منفی های که میگیری معلومه چقدر طرفدار داره احمدی نژاد
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1395/05/31
چرا می خواهید خیانت احمدی نژاد زا در افشای مسایل هستهای واقتضاد و........ لوس کنید احمدی نژاد لکه ننگ ایران است آدم خرافه گو ومسخره ای بود که اعتبار ایران وایرانی را لکه دار کرده ا ست
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1395/05/31
احمدی نژاد ماه بوددوران احمدی نژاد کار و کاسبیه همه مردم رونق داشت ایرانی عزت داشت نه الان
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1395/05/31
انشاءالله سال آینده احمدی نژاد رای بالایی بیاره تا سروکله این دروغ گوی. سخنگو نوبخت را دیگه نبینیم
اخه چقدر دروغ
ایشان تمام ثروتی را که در این چند سال جمع کرده توی یزد سرمایه گذاری کرده چون رشتیها میدونن که ایشان چقدر تا الان خورده
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1395/06/01
جان کوکب فقط محمود ...
United Arab Emirates
07:47 - 1397/03/11
بذا رید مردم قضاوت کنند ،البته اگه ...
United Arab Emirates
10:45 - 1397/03/22
دورغ است احمدی نژاد از این شهامتها نداره او 8سال شعار انرژی هسته ای حق ما است میداد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج