پنج قانون عجیب پارک «دیزنی لند»
۳۷۴۵۱۵
۰۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸
۶۲۴۱
این پارک نیز به مانند دیگر پارک های سراسر جهان قوانین کلی خود را دارد؛ ممنوعیت استعمال دخانیات، عدم ورود به پارک با اسلحه و نبردن چمدان و کوله پشتی به پارک را می توان از جمله این قوانین نام برد؛...
وبسایت تابناک باتو: پارک دیزنی لند، نام یک پارک تفریحی در کالیفرنیاست. شرکت والت دیزنی، مالک این پارک بوده و این پارک در سال ۱۹۵۵ افتتاح شده است.

بنا بر این گزارش، از آن زمان تاکنون، بیش از صدها میلیون تن از سراسر جهان از این پارک تفریحی بازدید کرده اند. در این پارک، بازیگران واقعی نقش شخصیت ها و پرنسس های والت دیزنی را در لوکیشن های منحصر به فرد بازی می کنند. این پارک نیز به مانند دیگر پارک های سراسر جهان قوانین کلی خود را دارد؛ ممنوعیت استعمال دخانیات، عدم ورود به پارک با اسلحه و نبردن چمدان و کوله پشتی به پارک را می توان  از جمله این قوانین نام برد؛ اما در این میان، قوانین عجیب و جالب دیگری نیز به چشم می خورد که در این گزارش می خوانیم.
 
 پنج قانون عجیب پارک دیزنی لند

پنج قانون عجیب پارک «دیزنی لند»

مالکان پارک دیزنی آوردن بادکنک به محدوده حیوانات پارک را ممنوع اعلام کرده اند. دلیل آن نیز حفظ سلامتی حیوانات عنوان شده است، زیرا انفجار بادکنک می تواند باعث وحشت و آزار حیوانات موجود در دیزنی لند شود.

دویدن ممنوع
 
پنج قانون عجیب پارک «دیزنی لند»

شاید فکر کنید که بچه ها در این پارک آزاد هستند تا هر کاری که می خواهند انجام دهند، اما این طور نیست؛ برای مثال بچه ها در این پارک اجازه دویدن ندارند. در غیر این صورت از پارک اخراج خواهند شد.

پوشیدن لباس شخصیت های کارتونی برای بزرگترها ممنوع
 
پنج قانون عجیب پارک «دیزنی لند»

پوشیدن لباس شخصیت داستان های والت دیزنی فقط برای افراد زیر چهارده سال مجاز است و افراد بزرگتر از این سن، اجازه چنین کاری را ندارند.

نشستن روی صندلی تاشو ممنوع
 
پنج قانون عجیب پارک «دیزنی لند»

نشستن روی این صندلی ها در پارک دیزنی لند ممنوع است و دلیل آن را هیچ کس نمی داند.

ورود با خالکوبی ممنوع

پنج قانون عجیب پارک «دیزنی لند»
 
پارک والت دیزنی به افرادی که خالکوبی و تتو های عجیب و غریب روی سر و صورت و اجزای قابل رویت بدنشان انجام داده باشند، اجازه ورود نمی دهد؛ این هم یکی از قوانین منحصر به فرد پارک دیزنی لند به شمار می رود.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج