ارواح در 160 اتاق این خانه سکونت دارند!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۷۴۷۲۰
۰۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۵
۵۶۹۰
این خانه یکی از ترسناک‌ترین جاذبه‌های گردشگری است که برای بازدید عموم گشایش یافت. از زمانی که خانه وینچستر برای بازدید باز شد، گزارش های بسیاری از بازدیدکنندگان گزارش شده که نشان از وقایع عجیب و غریب دارد.
وبسایت تابناک باتو: خانه وینچستر، خانه تاریخی بسیار بزرگی است که در سن خوزه‌ کالیفرنیای آمریکا قرار دارد. این خانه یکی از محلهای اسرار آمیز گردشگری در کالیفرنیا می باشد. بنا به گزارشات افرادی که از این خانه بازدید کرده اند، اتفاقات عجیب و غریبی در آن رخ می دهد.

 این خانه دارای اتاق‌های بسیاری است که کاربرد گردشگری دارد.

ارواح در ۱۶۰ اتاق این خانه سکونت دارند!

گفته می شود، ارواح در ۱۶۰ اتاق آن منزل گزیده‌اند! بنا به داستانی که از خانه شنیده می‌شود، ارواح ساکن این محل به خاطر سارا وینچستر در این خانه مانده‌اند.
 
ارواح در ۱۶۰ اتاق این خانه سکونت دارند!

این عمارت ویکتوریایی که در سن خوزه آمریکاست، شهرت بی نظیر خود را مدیون رموز جالب و چیزهای عجیب و غریبی است که در معماری آن وجود دارد.

ارواح در ۱۶۰ اتاق این خانه سکونت دارند!

در این خانه اسرار آمیز که معماری آن نیز اسرار آمیز است، بعضی از درها و پنجره ها، به یک دیوار خالی باز می‌شوند؛ ‌وجود اتاق های مخفی، تعداد بی شماری بخاری، راه پله هایی که به هیچ جا ختم نمی شوند، یا درهایی که به یک مسیر انحرافی منتهی می‌شود و تعداد زیادی از دالان های اسرارآمیز و یا مثلاً استفاده از عدد ۱۳ برای تعداد شمعدان ها، ردیف های درختان، ‌تعداد پنجره های حمام و …؛ داستان این عمارت در ۳۸ سال با نظارت سارا وینچستر که بیوه ثروتمند آقای وینچستر رایفل است، ساخته شد.

این خانم بعد از مرگ کودک و همسرش به خود قبولاند که خانواده اش نفرین شده اند و از طریق فالگیری به این اعتقاد عجیب رسید که به جای دوری نقل مکان کند و خانه ای بسازد، ولی هیچ وقت ساخت خانه به پایان نرسید، چون زندگی و مرگ وی بستگی به ادامه کارهای ساختمانی دارد که در خانه اش انجام می شود!

ارواح در ۱۶۰ اتاق این خانه سکونت دارند!
 
وی تصور می‌کرد در صورت قطع شدن عملیات ساختمانی، زندگی او نیز به پایان خواهد رسید. به همین دلیل زمینی به مساحت بیش از ۴۰۰۰ مترمربع را در منطقه سن خوزه کالیفرنیا خرید و بدون نقشه، کارگرانی شروع به ساخت و ساز در آن کردند.

قسمت هایی از خانه ساخته و بعد اصلاح و دوباره بازسازی می شد. چند اتاق آن را سارا وینچستر طراحی کرد. این کار ۳۸ سال ادامه پیدا کرد .

به جز مواردی چون سقف‌های گردان، کف پوش های میناکاری شده، چلچراغ های نقره و طلا و پنجره‌های شیشه‌ای مشبک که هر کدام نشان دهنده خلاقیت‌های هنری فراوانی است، بعد از مدتی خرافات خود را در ساخت خانه دخالت داد و تزیینات عجیبی را اعمال کرد.

ارواح در ۱۶۰ اتاق این خانه سکونت دارند!

این عمارت ۱۶۰ اطاق دارد و بر خلاف سایر خانه‌های هم عصر خود دارای سیستم‌های مدرن گرمایی (کانال های بخار و هوای گرم) چراغ های گازی که با فشار یک دگمه روشن می‌شوند، سه عدد آسانسور فعال است.

سارا به دلیل اعتقادی که به اشباح کاخ داشت، هیچگاه بیشتر از یک شب در یک اتاق نمی خوابید و هر شب بصورت تصادفی یکی از اتاق خواب ها را برای استراحت انتخاب می‌کرد و از نیمه شب تا ساعت دو بامداد با ارواح گفت وگو می کرد!
 
ارواح در ۱۶۰ اتاق این خانه سکونت دارند!

حاصل کارهای وی عمارتی است عجیب و باورنکردنی که امروزه یک محل توریستی به حساب می‌آید. از وقتی در این خانه به روی عموم باز شد، شکایت‌ها‌ی مداومی ‌وجود داشت که حکایت از اتفاقات عجیب و غریب داشت؛حتی اگر توریستها به ارواح اعتقاد نداشته باشند این مکان به خاطر کثرت و تنوع زیاد در این گونه ادعاها آنها را متحیر خواهد کرد.
 
ارواح در ۱۶۰ اتاق این خانه سکونت دارند!

این خانه یکی از ترسناک‌ترین جاذبه‌های گردشگری است که برای بازدید عموم گشایش یافت. از زمانی که خانه وینچستر برای بازدید باز شد، گزارش های بسیاری از بازدیدکنندگان گزارش شده که نشان از وقایع عجیب و غریب دارد. سالانه گردشگران بسیاری برای همین داستان‌ها و حکایت‌های گوناگون و عجیب و غریب برای بازدید از این خانه می‌پردازند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1395/06/02
دوست داشتم اون جا باشم مخصوصا شبش که شبیه فیلم ترسناکاس.....
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1395/06/05
منم هیجان دوسدارم دوست داشتم ااونجامیرفتم ومیدیدمش
-
09:38 - 1399/02/18
بعضی ها دارن میمیرن از گشنگی، بعضی ها هم از سیری سر به دیوانگی میذارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر