فخر فروشی با خودرو اجاره ای!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۷۵۲۴
۱۶ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۴۱
۴۷۲۴
جایی که اکثر این خودرهای جذاب تا پنج برابر قیمت اصلی شان خرید و فروش می شوند و همین قیمت های نجومی باعث شده تا داشتن این خودروها حتی برای خریداران متمول هم کار سختی شده باشد.
مشرق نیوز: جایی که اکثر این خودرهای جذاب تا پنج برابر قیمت اصلی شان خرید و فروش می شوند و همین قیمت های نجومی باعث شده تا داشتن این خودروها حتی برای خریداران متمول هم کار سختی شده باشد.

با این حال یکی از راه هایی که می توانند این تجربه رانندگی را محقق کند، کرایه کردن این دسته از خودرو ها ست.


مدل های اجاره ای این روزها بیش از پیش  روی بورس هستند و اکثر  خودروهای گذر موقت لوکسی که در خیابان های بالا شهر تردد می کنند، مدل هایی هستند که اجاره شده اند و رانندگانشان برای یک خیابان گردی ساده ، مبالغ گزافی را پرداخت کرده اند . این بار نگاهی داریم به وضعیت این بازار پر سود و البته نگران کننده .  

خانواده BMW

اگر از دوستاران این برند جذاب آلمانی هستید، باید حتما  جیب تان با شما همکاری و هماهنگی خوبی داشته باشد؛ چرا که قیمت اجاره این دوستان لوکس واقعا دیدنی است؛ به عنوان مثال اگر بخواهید برای یک روز هم که شده  پشت  رل آخرین مدل  BMWx6 بنشینید، باید روزانه یک میلیون و 500 هزار تومان ناقابل کنار بگذارید!

اگر هم برای یک ماه بخواهید با این خودرو به دوستان تان فخر بفروشید البته کمی تخفیف می گیرید و تنها باید 30 میلیون تومان در جیب داشته باشید؛ یعنی روزی فقط یک میلیون تومان .


شاید  اگر صبر کنید و دندان روی جگر بگذارید بتوانید یک ماه بعد خودروی شخصی خودتان را داشته باشید ؛ چیزی مثل یک پژو 206 تیپ دو. با این حال مدل های جذاب دیگر BMW هم هستند که انتظار اجاره کنندگان را می کشند.

 همین مدل i630 خودمان که دوستداران دو آتیشه خودش را دارد روزانه با 450 هزار تومان کرایه داده می شود . برادر کوچترش یعنی I530 هم روزانه مبلغی در حدود 250 هزار تومان از اجاره کنند گان طلب می کند.


خانواده هیوندای  

شاید ترجیح دهید سوار محصولات کره ای هیوندای شوید و آنها را کمتر از سایر برندهای لوکس ندانید . اینجا هم باید کمی سر کسیه را شل کنید . برای داشتن روزانه یک سوناتای 2012 جذاب حدود 250 تا 350 هزار تومان بپردازید .

یعنی ماهی حدود هفت میلیون تومان که البته اینجا به بعضی مدل های محبوب BMW تنه می زند ضمن اینکه هیوندای جنسیس مدرن و لوکس هم هزینه ای تقریبا مشابه سوناتای 2012 برایتان دارد اما اگر هوس شاسی بلند سواری کرده اید ، بد نسیت بدانید مبلغی که برای کرایه روزانه شاسی بلندی مثل ix55 یاهمان وراکروز کنار بگذارید حدود 280 تا 300 هزار تومان خواهد بود .

سایر خودروهای لوکس  


خوشبختانه یا متاسفانه اکثر مدلهای  مرسدس بنز هم مثل برند هموطن یعنی BMW بوده و برای کرایه آنها تقریباً همان مبالغ را باید بپردازید که حداقل 230 و حداکثر یک میلیون و 300 هزار تومان خواهد بود اما اگر طبعتان بلند است یا واقعا بی خیال سرمایه و پولتان شده اید ،  باید سراغ مدل های بی نظیر پورشه بروید .

 جایی که باید چیزی حدود چهار برابر دوستان آلمانی در جیبتان باشد و مثلا برای 24 ساعت همزیستی با یک پانامرای توربوی دوست داشتنی فقط شش میلیون تومان دودستی تقدیم کنید البته اگر این سرمایه را دارید .

خوب این درآمد هم که بیشتر برای تهرانی ها تدارک دیده شده ،متاسفانه یک معضل فرهنگی و اقتصادی به نام تجمل گرایی است که زنگ خطری را برای مسئولان به صدا در می آورد که ظاهرا چشم هایی کمی برای دیدن این معضلات بیدار است و رشد قارچ گونه این معضلات دامن گیر جامعه ما شده و اگر فکری به حال آنها نکنیم بیشتر هم خواهد شد .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
کالابرد_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر